Muž pracujúci ako vedúci predajne Lídl

dida0
5. dec 2016

Ahojte zienky.prosim vas ma tu niektora z vas muza ktory pracuje v lidli ako veduci predajne?dakujem

dida0
autor
5. dec 2016

🙂

emilia25
5. dec 2016

Ja sice nemam ale pracovala som v lidli a mala som aj kolegov aj veducich predajne aj regionu.

zanta3
5. dec 2016

@dida0 Preco taka otazka??

snehulienka639
5. dec 2016

baby ktore mate moznost porovnat kde je lepsie pracovat v lidli alebo v nejakom vacsom markete-tesco/kaufland? Kamoska sa rozhoduje a vidi sa jej ze v tom lidli robia vsetci vsetko ze su tam dost aj zneuzivane tie baby ze akoze taka rodinnejsia atmoska ale ze horsia robota. Zazili ste niektora oboje? Co by ste mi poradili?

gabriellka
5. dec 2016

@snehulienka639 ja som nerobila, ale z okolia si chvália kaufland a známu mám aj v lidli a tá si tiež chváli. potom čo som počula tak tesco nič - moc

emilia25
5. dec 2016

@snehulienka639 ja som pracovala v cr lidl a babam sa velmi pacila slovencina aj zakaznici ked poculi slovenku sa potesili.mala som velmi dobry kolektiv.ale naozaj robota piatky sviatky upratovacka predavcka pokladnicka vykladacka vsetko v jednom.

domenique
5. dec 2016

Moj exmanzel pracuje ako veduci....preco?

dida0
autor
5. dec 2016

Dievcata otazka je smerovana tym smerom ci aj vy vasich muzov vidite za cely den mozno dve hodiny a ked maju volno tak chodia do prace...
Mam za tym hladat nieco ine?

moni244
5. dec 2016

@dida0 a ty si myslis, ze takto robia len chlapi v lidli? Prosim ta, co myslis, ze ma druhu? Najdi si nieco na praci, nicnerobenie ti neprospieva

dida0
autor
5. dec 2016

@moni244 dala som normalnu otazku,staci normalna odpoved.mna nezaujima ako robia predavacky.a to co ja mam alebo nemam na praci teba zaujimat nemusi

emilia25
5. dec 2016

@dida0 no 16stky nedela u nas bolo normal.muz ma vedel cakat pred lidlom a to sme malu inventuru kde ma cakal od 10vecer do 2 rana chuda moje.mat volno kolegyna ochorela hned volali nastastie som telefon nemala tak mne moc casto nevolali.ale po obedne 10dni vkuse.potom 2 dni volno a zas po obedne.ranne som mala ked som prisla z pn a po tyzdni opet po obedna.takze ano piatky sviatku no vkuse.

dida0
autor
5. dec 2016

@emilia25 ach..cele zle..uz tam asi nepracujes ze?

emilia25
5. dec 2016

@dida0 som stale zamestnana ale moja posledna smena bola silvester 2007 od vtedy som na md rd.a to som mala 2tyzdne dovolenky kde mi veduca povedala ze ked ma budu potrebovat tak ma zavolaju ale nezavolali a hned som sla na pn az do nastupu na md.

marsmykkok
5. dec 2016

@snehulienka639 v týchto veľkých obchodoch veľa robí aj kolektív/vedenie pobočky, takže ťažko paušalizovať kde je lepšie, ale čo ja viem, najmenšia fluktuácia zamestnancov je asi v kauflande, tam najdlhšie ľudia vydržia, takže tam bude asi najlepšie

lasina
6. dec 2016

Ja som veľa zlého počula hlavne na lidl,Ale podľa mňa všetky tieto reťazce sú rovnaké.Robila som v obchode a už nikdy viac by som nešla.Nonstop na nohách,chrbtica nonstop bolava a to nehovorím o mizernom plate.

andra77
6. dec 2016

@dida0 otázka mala znieť ináč...) kamarát pracoval v Lidli ako zástupca, nesedel v kanclíku, ale v pokladni, vybaľoval tovar, zametal jedným slovom drel...:slight_smile ...tie obchodné centrá sú všetky na jedno kopyto, sviatky, piatky, školenia, v robote celé dni...výplatu ma akú? ved za ten čas strávený v obchode musí mať aj super plat...či....😀 kamarát potom odišiel do Kauflandu tiež ako vedúci ale nezvládol to tam, tiež treba tam robiť fyzicky nie iba sedieť za compueterom...) a to bol ing....)

domenique
6. dec 2016

@dida0 v lidli maju 7,5 hod.uvazok plus obed. Cipuju sa. Samozrejme teraz pred Vianocami budu trochu dlhsie. Kedysi davno robili v lidli aj do 23. Ale teraz ich zhora tlacia, aby zavreli co najskor. Aj moj manzel si zacal vymyslat vecerne kontroly v lidli. Tak isto pravidelne kontroly v nedelu vecer. ...... bola za tym milenka. Bud obozretna. Obcas zavolaj na sluzobny mobil na predajnu. Alebo sa len tak objav na predajni.

domenique
6. dec 2016

Ako dlho pracuje v lidli?

majka93
6. dec 2016

@domenique pracoval ako veduci alebo ako regionalny manazer ?

meusicka
6. dec 2016

@dida0 ahoj, tak moj muz nepracuje v lidli, ale tiez ho nejak moc nevidim. chodi na 6 do prace , najskor domov pride az o 17tej a ano, ked zakazky tlacia, chodi do roboty aj v soboty. a keby sa dalo, tak aj v nedelu, ale nastastie to zakon neumoznuje, aby boli v robote 7 dni v kuse.
pokial mas pocit, ze za tym bude aj daco ine, tak daj na zensku intuiciu, a prever si to.

majka93
6. dec 2016

@domenique aha prepac uz som si vsimla ze ako veduci ... U nas veduca maloco chodila na kontroly ... Skor zasla len tak s dcerou na nakup ...

adriana7284
6. dec 2016

Su to pozicie " financne dobre ohodnotenee " ked pocuje niekto ten plat ale su to neuveritelne hodiny stravene na pracovisku...pracovna doba pisana od 5 00 do 14 00 cca... Ale skutocnost je ina odchadzaju od tial casto ovela ovela neskor....zalezi velmi na VOD (cize riaditelke..)

moni244
6. dec 2016

@dida0 preco predavacky? Ja som narazala, ze aj v inych profesiach muzi pracuju od rana do vecere

emilia25
6. dec 2016

Mne sa oplatilo vydrzat aj ked do prace s nechutou kolko razy som rozmyslala ze v takom malom obchodiku sobota do 11 otvorene a v nedelu zavrete ako driet v lidli vkuse.ale vydrzala som a teraz k sr rodicaku poberam aj z cr doplatok.a kedze sme mali v plane uz vtedy 4 deti tak ja som osobne velmi spokojna.aj ked samozrejme ze navrat nehrozi kedze uz zijeme v sr.

maria.vinea
6. dec 2016

@andra77
presne tak, my mame lidl na sidlisku a vidim tych ludi, vykladat do kasy... aj veduci aj predavacka to je jedno, nezavidim I'm, ale niektori su tam aj desat rokov, ti isti aj starsie osoby, viem si predstavit tu zataz na chrbat.lidl je aspon dobry zamestnavatel

peter190
21. feb 2019

dobry den , nema niekto aktualne skusenosti s pracou v LIDLI , rok 2018-2019 ? Vela pisu , ze skrateny pracovny cas , narast mzdy ... VOPRED DAKUJEM