Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nárok na odstupné

masa2
12. feb 2019

Ahojte, idem po radu. Zamestnávateľ ma chce čiastočne presunúť na inú pozíciu. Bolo mi povedané, že by som robila časť jednej (novej) práce a presunula by som sa na dané oddelenie (v rámci tej istej budovy) a ostala by mi časť práce, ktorú vykonávam teraz, s čím ja nesúhlasím, pretože o časť novej práce na danom oddelení nemám záujem. Tiež mi bolo povedané, že buď zoberiem túto novú prácu, alebo budeme musieť rozviazať pracovný pomer.Mám v prípade ukončenia pracovného pomeru zo strany zamestnávateľa nárok na odstupné aj v tomto prípade, ak odmietnem inú pozíciu? Ďakujem.

lula313
12. feb 2019

@masa2 to si dojednaj s ním, ale samozrejme, že to vie obaliť tak, aby ti vyplatiť odstupné nemusel(nevieme, Ani koľko vo firme pracuješ, či by si naň mala nárok) a neuvádzas ani podrobnosti, či cinnost v novej praci máš v súčasnej pracovnej zmluve. Ty ako zamestnanec máš plniť pracovne úlohy podľa pokynov nadriadeného, ak má schopne právne oddelenie, tak vie si najst dôvody na napomenutie a následne s tebou rozviazať kontrakt, aspoň tak sa to u nás v praci robilo, aby nemuseli vyplácať odstupné. U nás keď rušili miesto, tak ti dali par možnosti za rovnaký plat a keď si prácu nevzala, dostala si vypoved s výpovednou dobou bez odstupného..

kduchonova
13. feb 2019

@masa2 tvoje povodne miesto zanika? ak ano,ma byt o tom pisomne rozhodnutie vedenia spolocnosti,ktore si kludne vypytaj k nahliadnutiu.ak je nova praca nieco ine ako mas v pracovnej naplni/v charakteristika tvojej pozicie v pracovnej zmluve,nemusis suhlasit.ak tvoja povodna pozicia zanika,a nesuhlasis s ponuknutou poziciou,su povinni ti vyplatit odstupne v sulade so ZP.kazdopadne,na tvojom mieste by som vypoved nedavala,ak sa toto deje ma ti ju dat zamestnavatel a splnit nalezitosti s nou suvisiace.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli