Nástup do roboty po ukončení tretieho roku dieťatka

pemimigo
7. nov 2013

ahojte maminy co skoro mi pojde syn do skolkya ja uz rozmyslam nad robotou ktara by mi casovo vyhovovala kedze maleho okrem mna nema kto mat na starost pretoze priatel chodi pracovat do ciech a a stary rodicia este pracuju :( takze som skoro sama na maleho viete mi poradit ??? mam sazamestnat na urade kym svokra dosiahne dochodok ???? som zufala pretoze z peniazmi je to teraz bieda a rodicovsky prispevok na dieta je popri priatelovej robote rychlo fuk takze ak by som chodila do roboty aj ja mali by sme sa troska lepsie .... prosim Trstena Tvrdosin a okolie poradte mi je tu nejake zamestanie kde by ma prijali na iba doobednu smenu??? dakujem

mirip
7. nov 2013

@pemimigo nie si jediná.............malé deti, obmedzenie časové no v každom prípade to nespomínaj v ziadosi ani životopise, dpíšu ťa hned

pemimigo
autor
7. nov 2013

ale tak ked by som mala robit len jednu smenu aj to doobeda musim im nejako odvovodit preco iba v tedy a podla mna aj to je dost take na figu lebo je viac ludi ktory za tu isto vyplatu budu makat ako otroci

povuma
7. nov 2013

@pemimigo ak máš nejakú špecialnu vysokú školu, niečo navyše ponuknuť, tak by si možno niekde takú prácu zohnala, ale podla mna na takú čaká každá druhá matka a v dnešnej dobe sa ty musíš prisposobiť zamestnávatelovi, ak chceš prácu a nie si hned na začiatku diktovat podmienky....treba sa radšej zamyslieť, ako to vyriešit, nejakou kamoškou, čo by ti malého vyberala zo školky, nejaká mladá stredoškoláčka čo potrebuje pár eur ako brogádu, na OČR tiež zabudni cez skušobnu dobu...nik sa ti nebude prisposobovat, na pohovore treba uviest, že o dieta máš postarané, inak ťa málokto zamestná 😒

pemimigo
autor
7. nov 2013

@povuma ja viem ze vdesnej dobe nenavyberas :/ ved mam este rok na premyslenie tak dufam ze nieco vymyslim 🙂