Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nástupný plat lekára bez atestácie

januus
30. júl 2015

Zdravím. Vie niekto, aký je cca nástupný plat lekára na slovensku v nemocnici hneď po štátniciach, teda ešte bez atestácie, ale aktuálne, nie že "taa moja dcéra pred 20 rokmi dostavala tolko a tolko" 🙂 ? ďakujem. a poprosím, nech sa vyjadria len tí, ktorí o tom fakt reálne niečo vedia, ktorých sa to týka, nie mudrci z gauča s ukončenou učňovkou plní závisti (bez urážky), 😀 kt. si radi domyslia a prikrášlia. Najnovšie som počula od známych že v KE je to 1000€ len neviem či v čistom či v hrubom.

moni244
30. júl 2015

@januus zistíš na pohovore

wieruska1
30. júl 2015

@januus velmi inteligentny prispevok namojveru. Kazdopadne, mzda sa udava vzdy ako hruba. Dôvod je ten, že odvody sa +- menia počtom odpracovanych dni, dovolenky, a ine nahrady. Ďalej sa plat meni v zavislosti na sviatkoch a vikendoch, nočne zmeny, pohotovosť, oddelenie.....
Predpokladam, vzhladom na tvoju retoriku z prispevku, ze vystudovana doktorka nebudes.... ak ano panboh pomahaj. Takze, realne o tom sice viem dost, ale tvoja otazka je tak zle polozena, ze toto je to najfundovanejsie co k nej ziskas.

sasa1983
30. júl 2015

To je fuk nie? Bud budes mat pracu,alebo nebudes. Ja som zacinala pred cca 8-9rokmi so 700eur cisteho...ba

natalym
30. júl 2015

@wieruska1 Však muž asi bude, nie? Alebo budúci manžel? 😉

demetria
30. júl 2015

Zavisi od nemocnice😉
Ine je to v statnych, ine v mensich regionalnych, ine v sukromnych. Pre velke statne sa daju najst tabulky, to su tie medializovane platy za ktore lekari strajkovali, ostatne zistis az na pohovore.

veronika1610
30. júl 2015

v ba 1200 hrubého

moni244
30. júl 2015

@natalym jáj a zisťuje, či je to dobrá partia? 😉

natalym
30. júl 2015

@moni244 Či sa oplatí, abo nie....... Správne, treba si zistiť veci. 😉

wieruska1
30. júl 2015

@natalym
@moni244 ja neviem baby , ale byt pani doktorovie, to uz nema take grady ako kedysi 🙂

natalym
30. júl 2015

@wieruska1 😀 😀 😀 Teraz sa oplatí byť pani murárovie, strechárovie, elektrikárovie.

wieruska1
30. júl 2015

@natalym noooo len co ked maju len ucnovku a svoj volny cas travia na gauci? To treba poriadne zvazit.... Co takto excel analyzu? 😂😂😂

natalym
30. júl 2015

@wieruska1 Iste poradí nejaká analytička. 😉

wieruska1
30. júl 2015

@filipal vediet to ani nereagujem ..... uz to nie je take vtipne 🙂

filipal
30. júl 2015

@wieruska1 🙂 ale nieee, to bolo fajn, trochu sme sa pobavili 😅

dilino
30. júl 2015

kamaratka mudrlantka niektory učnovkari zarabaju viac ako hajzlici v bielych plaštoch hovno robia a ked je štrajk vreštia tam ako paviani že malo zarabaju a popritom veru maju aj gauč a aj spia tak že či to bude toľko alebo toľko či by sa ti malilo aj 1000 eur a koľko že by si chcela päť krat toľko ved okrem školy nemaš dalšie skušky ešte urobene tak čo čakaš že hned ťa urobia primarkou a daju ti 5 tisic eur či čo tak laskavo neuražaj učnovkarov a ak sa mieniš zabavať a uražať lebo si neviem kto ešte si nič nedokazala a podľa toho čo pišeš veľa vody nenamutiš boh ma poteš stretnuť taku doktorku čo asi viac dobabre ako pomôže.

natalym
30. júl 2015

Ta prečo zisťuje si veci, to je chvályhodné, že chce študovať niečo čo ho bude aj baviť a kde zarobí. Ale pri murárčine tej krvi až toľko nebude. Ja by som ešte teda porozmýšľala.

wieruska1
30. júl 2015

@dilino to ozaj nemoze byt ani v tento teme klud? Ach jaj . Dievca ma 17. 17, 17, 17 ty si nebola v 17 majsterka sveta? Predpokladam ze ty si uz dospela . A teraz si po sebe precitaj ten prispevok a zamysli sa nad tym ci tvoja retorika nie je pidobna len v opacnom garde....

zanet63
30. júl 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

Asi som naivna ale este stale verim ze lekar by to mal brat ako poslanie zachranovat a pomahat ludom a nie len ako povolanie aby zarobil

natalym
30. júl 2015

@zanet63 Tak vieš tiež potrebuje šeky platiť. Je realista. 😉

natalym
30. júl 2015

@wieruska1 Jáj to je dievka? Tak to neporadím..........

zanet63
30. júl 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@natalym to mi je jasne ale niektorý lekari su na tom financne skvele ale o pacientov uz nejavia zaujem

natalym
30. júl 2015

@zanet63 Ja viem, ale to je už iná téma. Ja som sa onehdá zoznámila s jednou mladou pani doktorkou, má myslím 27 rokov a to je človek, ktorý to chce robiť, zaujíma ho to, berie to ako poslanie, pri nej sa kľudne budem liečiť a budem poslušným pacientom. Je to veľmi príjemné vidieť niekoho takého.

elusive
30. júl 2015

Dievča zlaté, ešte si ani nie na tej škole a už riešiš plat? 😀 Ide ti karta

mawka
30. júl 2015

@natalym ja mam skusenosti priamo. chirurg a chirurg. jeden mlady, este profesionalne nezdeformovany, plny elanu, empatie, sikovne ruky, nikdy ziadnu OP neposral, tahal ako blazon sluzby, vsetko, komunikoval, bez arogancie, uzasny clovek. a naproti tomu arogantny hajzlik, s niekolkorocnou praxou, ktory posral co mohol a este ta aj zdrbal, nedokazal sa ani pozdravit, nadradeny nechutny clovek. ten sa ma ako prasa v zite. a ten, co si svoju pracu spravi dobre a je sikovny, tak byva na ubytovni lebo malo zaraba aj so sluzbami. v tomto pripade by som to vymenila platovo. kym mlady si nevzal ani bonbonieru z vdaky, ten druhy vacky otrcene nonstop a robota odflaknuta... realita na slovensku...

natalym
30. júl 2015

@mawka Tak ja si myslím, že každému sa v živote všetko vráti, aj jednému aj druhému. Len niektorí sú takí hlúpi, že si to ani neuvedomia.

dilino
30. júl 2015

@wieruska1 moja zlata mne lekar zničil cely živo ležiaca ochrnuta slepa dcerka ktora v ťažky bolestiach zomiera z 22 diagnozami len preto že som nebola ochotna lekarovi Martinskej nemocnice dať uplatok odmietol ma hospitalizovať tak že debiliny typu či mam 17 rokov netrep nepoznaš ma mam 36 rokov a dcerka 7 rokov tak litanie typu že či mam 17 si strč do zadku neprežila si nepochopiš tak že radšej mi nepiš sprostosti a nekomentuj.

wieruska1
30. júl 2015

@dilino pomylila si si temu, aj plece na ktore places. Je mi luto tvojej dcerky, ale ja ani tu slecna co sa pytala za to nemozeme. Myslim ze tvoj prispevok je velmi drzi a je mi luto ze tu na modrom koniku sa naozaj uz neda bavit o nicom a bez toho aby zle zeny ako ty neurazali a nenadavali. Nie si sama co ma tazky osud, ale si plna zatrpknutosti a zloby.

bajana
30. júl 2015

@dilino skús si ešte raz precitat, čo ti napísala

liz_lemon
30. júl 2015

v nemocnici v TT bol v roku 2008 40tis SKK

Tu začni písať odpoveď...

Odošli