• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Návrat do reality po dlhoročnej materskej.Ste tu taký?

24. augusta 2009 
a ty vieš zase pripojiť súbor k mailu :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2007 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kam sa nám stratila lenocka?dúfam,že sme ju neodradili :frowning2:
6. jún 2007 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to dúfam aj ja.lenocka vrátiš sa ešte?Vráť sa :frowning2: ja už musím ísť. ozvem sa zas večer.čaute :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jún 2007 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vesi,si tu?
6. jún 2007 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som bola na materskej 7-8rokov, predtym som nepracovala. Tiez som mala paniku ako si najdem robotu- bez praxe, s tromi malymi detmi, studentka.... nakoniec to az take tazke nebolo...Ja som si min. rok sapravila cez projekt som matka a pracujem pc kurz (ECDL certifikat)- nei ze by ma to nieco extra naucilo, ale mam papier :grinning:
Kocky nie je to nic extra zlozitze, len sa netreba bat a vrhnut sa na kazdu novu vyzvu :wink:
6. jún 2007 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vďaka za podporu,snažím sa :grinning: ,a čo sa výziev týka,tých ja fakt dosť.
6. jún 2007 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminy, držím vám palce... strašne moc :wink:
6. jún 2007 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ďakujem za všetky :slight_smile:
6. jún 2007 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubca, prepáč fakt som nemohla, tak pá zajtra.
6. jún 2007 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! tak toto je presne môj prípad. Od septembra nastupujem späť do práce po piatich rokoch doma. Mám z toho dosť zmiešané pocity.
6. jún 2007 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenkap, tak vitaj medzi nami. aj keď mňa to čaká až o 1,5 roka. na mojich pocitoch to nič nemení. :sunglasses: dúfam, že nevadí. :fearful:
7. jún 2007 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala pauzu od prace 6 rokov pri prvych dvoch,ked mal michal rok dostala som ponuku vybornej prace a mama bola doma,tak ostala s michalom a po tych 6r.som mala s prace strasnu radost,pracovala som skoro 10rokov v taj firme a skoro presne na den som znova na materskej,no teraz si ju chcem tie tri roky uzit.
7. jún 2007 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja síce rozmýšľam, že by som išla robiť aj skôr ako mi skončí materská, ale na druhej strane ďalšie bábo v pláne nie je :slight_smile: a tak váham, lebo si tú MD chcem užiť keďže ďalšia už nebude. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jún 2007 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja by som si materskú neskrátila (teda, pokiaľ by to nebola otázka prežitia, samozrejme) Ten čas som si naozaj užila a vychutnala. Nieže by som nemala rada zmeny, ale keď si tak predstavujem, čo bude od septembra ...... vychádza mi to, že sa zmení takmer všetko!
7. jún 2007 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.. nuz vcera som musela odist, maly sa nejak zle zobudil... :wink:
vesi, bubca, odkial ste..?
Inak ja tiez budem mat MD kratsiu, maly bude mat skoro na den presne 2,5 roka, ked pojde do skolky... uz sa celkom tesi.. a ja tiez, ze sa mi trosku rozsiria obzory...
verulka, mohla by si mi poslat nejaky kontakt na ten projekt, cez kt.si si urobila kurz..?
7. jún 2007 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte
7. jún 2007 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenocka:blava
7. jún 2007 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubca, supeeer.. aj ja som z Ba.. este povedz ze byvas na Ostredkoch a neviem co potom.... :grinning:
7. jún 2007 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sorry,ja som petržka :frowning2: ,ale to hládam nebude na závadu :slight_smile:
7. jún 2007 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kdezee... ja len tak.. :wink:
7. jún 2007 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no,to som rada,lebo keď niekde poviem,odkiaľ som,hneď sa ľudia správajú všelijak :unamused:
7. jún 2007 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co ja viem, co by malo byt na petrzke divneho....:wink: poznam dost ludi, co tam byvaju a su "normalni"..:grinning:
7. jún 2007 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oh,vrelá vďaka,ja sa väčšinou stretávam s názorom,že petržka je hrozná a ľudia v nej "mimo".pritom mne sa tu páči,bývame na kraji a to ešte nie je taká tá origoš betónová ďzungľa... :slight_smile: koľko máš detí?a aké staré?
7. jún 2007 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja sesterka byva pri dostihovej drahe a vraj by odtial nesla prec...:slight_smile:
mam jedneho synceka (Matus), ma 2 roky a tri mesiace.
7. jún 2007 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som v podstate tiež kúsok od dostižky.čítala som,že ideš v septembri do práce,neboj,všetko bude v pohode,aj keď veľmi presne viem,ako sa cítiš.ja som bola doma desať rokov a dnes mám pocit,že som padnutá z višne a robí mi problém úplne všetko.ale pre útechu,kamoška išla do práce po troch rokoch,tiež s hrozným strachom,prvé dva mesiace bola úplne mimo a ten tretí už chodila vysmiata od ucha k uchu :grinning: takže aj ty budeš určite super,neboj :slight_smile:
7. jún 2007 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby. už som tu. ja som z okr. DS, ale pochádzam z Petržky :grinning:
7. jún 2007 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no hurá,vesi,vitaj :grinning:
7. jún 2007 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vďaka. čo je nové? naučíme sa dnes niečo :grinning: alebo to netreba preháňať? všetkého veľa škodí? :sunglasses:
7. jún 2007 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo vitaj vesi... my budeme coskoro z okresu Senec... koncom roka by sme sa mali stahovat do Rovinky... :slight_smile:
7. jún 2007 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka to tiež nieje až tak ďaleko.možno sa raz všetky stretneme :astonished:
7. jún 2007 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok