Návrat do reality po dlhoročnej materskej.Ste tu taký?

bubca
5. jún 2007

ahojte,je tu niekto,kto ma za sebou velmi dlhu matersku?ja som bola doma s detmi desat rokov,teraz uz zarezavam v praci a snazim sa zaradit do "normalneho" zivota...

lenocka23
7. jún 2007

vesi, to by bolo super...🙂
bubca, ty pisas "cesko-slovensky"? alebo sum uz uplne mimo reality.. 😉 😀

bubca
autor
7. jún 2007

nové nie je nič a všetko,ja sa učím robiť s exelom a mám pocit,že sa mi mozog zavarí 🙂

bubca
autor
7. jún 2007

lenocka,mimo nie si,ja som totiž pôvodom z prahy a tak keď je dotaz v češtine,odpovedám svojou materštinou...

lenocka23
7. jún 2007

jaaj...🙂 pocuj, bubi, a ucis sa s excelom robit sama, s nejakou knihou..? lebo ten moj je tiez biedny a mozno by som aj ja mohla nieco oprasit...

bubca
autor
7. jún 2007

žiadna kniha,učí ma môj manžel,mám dojem,že tá kniha by bola lepšia,lebo by ma nemohla buzerovať... 😀

vesi
7. jún 2007

ja som sa učila robiť s windowsom XP z knihy, ale neviem, či som taká tupá,alebo je tá kniha nanič. viac som sa naučila, keď som sama skúšala každú možnosť čo som našla. 😀

lenocka23
7. jún 2007

nuz tak koli tomuto sa snazim vyhybat tomu, aby ma cokolvek okolo pocitacov ucil mangel..😀 asi by som ho po case zabila...😉

bubca
autor
7. jún 2007

knihy sú nanič,mne viac vyhovuje,keď skúšam,prípadne mi to niekto ukáže.lenocka,manžela som zatiaľ neprizabila,ale ak nezmení štýl výuky,asi dlho neprežije 😀 inak,babizne,sme dobré,ja normálne nestíham prebiehať z témy do témy 😉

vesi
7. jún 2007

ja tiež bubca, len tu máme už tretiu stranu popísanú 😀 .my teda dnes fičíme, ujujúúúj 😀

lenocka23
7. jún 2007

no ved ani ja nie...🙂 a este aj robotu mam, co mi stoji... juj, ale nechce sa mi ani vstat od compu... hruuuza...🙂

bubca
autor
7. jún 2007

ja sedím priamo v práci a mala by som robiť objednávku,ešteže môj šéf je môj manžel a môžem papuľovať 😀
vesi,ak to takto pôjde ďalej,budeme závislé od počítača

vesi
7. jún 2007

ja viem ešteže som na MD a malá spí. 😀 ale už nie dlho. už som si aj kúpila Visine na unavené oči, lebo dostávajú zabrať 😀

lenocka23
7. jún 2007

vesi, sme na tom podobne.. deticky spia a mamy sa flakaku na sieti..😲 to je teda pristup... 😀

bubca
autor
7. jún 2007

vesi,paráááda,kedy to ideš do práce?

vesi
7. jún 2007

bubca asi až o1,5 roka, ale takto sa na to pri vás pripravím. ste super 😀 😀

lenocka23
7. jún 2007

super, aj ja by som chcela mat na "pripravu" este tolko casu... ja uz len necele tri (aaaaaaaaaaaaaaah) mesiace... 😉

vesi
7. jún 2007

ok, kočky navrhujem aby sme teraz ostali v tejto téme, lebo pri rýchlosti môjho počítača, kým sa dostanem z jednej témy do druhej, tak niekto vymyslí niečo novšie ako je internet a ja zisím, že som tu už sama. 😝

bubca
autor
7. jún 2007

vesi,vieš,že ti aj trošku závidím?mne chýbajú tie dni,keď som sa mohla venovať drobcom,doma bolo upratané,navarené a upečené a keď prišiel manžel z práce,uvarili sme si čaj a pokecali...teraz lietame ako handry a mám pocit,že nielen že nič neviem,ale ani nič nestíham...fíha,ale som sa pekne poľutovala 🙂 a super ste vy,skvelo sa mi s vami "kváka" 😉

lenocka23
7. jún 2007

nuz, tak to vyzera ze sme vsetky uplne uzasne.... 😀
bubca, ako si to zvladala, ze si mala ja navarene, aj upratane..??? ja mam pocit ze teraz nic nestiham...
aha, uz mi napadlo, asi si doma nemala internet...😀 ja som rada ze ho teraz mam, ale je to zabijac casu ako vysity...

vesi
7. jún 2007

ja viem bubca a tiež si to vychutnávam. doobeda rýchlo varím- samozrejme s malou - viete si to predstaviť, všetky varechy a hrnce po zemi 😀 , hlavne, že je dieťa spokojné 😝 upratujem atď. aby som tu mohla s vami kvákať keď bude drobec spať, potom do škôlky, najesť a von.veď to poznáte 😀

vesi
7. jún 2007

občas terba zapriahnuť aj manžela 😀 ešteže ten môj robí na smeny a občas je doobeda doma.ináč by som možno stíhala, ale nevládala a to som nemala ani interne

bubca
autor
7. jún 2007

vesa,presne tak,nemala som internet 😀
lenocka,manzela by som strasne rada zapriahla,ale on ma okrem naseho spolocneho podnikania este normalnu pracu 😝 ,kde je klasickych 8,5 hodiny,takze si myslim,ze by bolo nefér po nom este chciet,aby mi doma pomáhal.a mne to nevadi,ja rada varím,aj upratujem,len od tej doby,čo aj "pracujem",nestíham nič poriadne a to ma štve.asi si to neviem dobre zadeliť.a fakt je,že ten internet je hltač času,včera som miesto varenia na dnes sedela u počítača 😀

vesi
7. jún 2007

tak to áno bubca.chudák tvoj manžel. keby si chcela ešte aby aj upratoval, tak ti zdrhne.hovor mi o počítači... je to ako droga. dúfam, že z nás nebudú závisláčky. 😀 alebo už je neskoro? ☹

ena
7. jún 2007

baby, kludne piste bez diakritiky 🙂
a doplnte si nastavenia, to je uplne uplne navrchu malymi pismenami vedla uzivatela. tam si mozete dopisat deticky a odkial ste.

bubca
autor
7. jún 2007

tak mám taký dojem,že už závislé sme,ja som sa dnes normálne triasla do práce,ráno som si počítač radšej nezapla,aby som doma aj niečo urobila 😀 😀 😀

ena
7. jún 2007

bubca: to je nahodicka🙂 dnes sme isli okolo s Filipom a sme si aj zamavali 🙂) dufam, ze si tu mozeme tykat 🙂

bubca
autor
7. jún 2007

ena,tak to je fakt sila,jasne,ze si mozeme tykat 😀

vesi
7. jún 2007

baby, my si musime tykať.inac ena diky za ty uz som si nastavila ten profil 😀

ena
7. jún 2007

bubca: 🙂) oki, takze vies, kto som, dobra nahoda ze? dnes sme sli okolo len preto, ze sme sli mrknut babku vedla do optiky 🙂))

ena
7. jún 2007

vesi: no hej, ale my sme sa stretli s bubcou uz predtym live, teda ja ako zakaznicka, tak sme si vykali, lebo ona este vtedy nevedela ze co je modrykonik.sk 🙂

vesi a este aj foto si tam mozes doplnit 🙂