• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Návrat do reality po dlhoročnej materskej.Ste tu taký?

24. augusta 2009 
autor
v optike som si dala robit skla,dva tyzdne dozadu :grinning: aj som na vas myslela,ze uz som vas davno nevidela,ale sila to je!!!
7. jún 2007 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o.k. už som v obraze. aj sa mi zdalo, že mi nieco unika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jún 2007 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubca: my sme vas minule videli celu rodinku v ikea, ste akurat isli na parkovisko :slight_smile:
7. jún 2007 o 14:36  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vesi,neuniká ti nič,to je len náhoda ako hrom,že je ena taká bystrá :slight_smile:
ena a co ste sa neprihovorili?
7. jún 2007 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som tu.. ale len na chvilku, lebo ma caka kopa pradla... baby, tesim sa ze sme si tak sadli, a ze sa aj inak ako virtualne poznate...:wink:
dnes sa hadam este ukazem na sekundu, so zajtrajskom to vidim blede... no ved ale hadam mi nic neujde...:wink:
tak sa tu zatial mavajte krasne...papaa
7. jún 2007 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka23: ty uz ides nebodaj zehlit? lebo ja som prave este len vyvesala jednu varku :slight_smile:)
bubca: neprihovorili, lebo sme isli az par metrov za vami :slight_smile:)
7. jún 2007 o 14:54  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena,ja straaaaasne nemam rada zehlenie.. takze vsetko od nakupov az po sposob vyvesenia tomu prisposobujem.. idem skladat dve varky.... keby sa to vedelo samo urobit.... :grinning:
bubca, kde to mate to kuch.studio?? nech viem, ked podem okolo..:slight_smile:
7. jún 2007 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka23: ja mavam zehliace utorky, pri Sedem s.r.o. v telke, len tento tyzden som to nejako presvihla, tak asi odlozim na dalsi utorok :slight_smile:)))) Ale tiez zehlim len to, co sa fakt musi :slight_smile:
7. jún 2007 o 15:06  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja musim len ked maly spi, ,lebo on by velmi rad pomahal.. a to je fakt nebezpecne.. no a vecer sa moc neda, lebo sme momentalne v jednoizbaku, tak radsej vecer nerobim uz nic...:slight_smile:))
a sedminu radsej pozeram v klude.. a posledne temy zvacsa prespim...:wink:
7. jún 2007 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenocka,to radsej nenapisem,lebo uz by to mohli brat ako reklamu a to nechcem :grinning:
7. jún 2007 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubca, tak mi posli IP... tam mozes aj reklamu aj cokolvek...:grinning:
7. jún 2007 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vesi,haló
7. jún 2007 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, je tu niekto? :slight_smile:
9. jún 2007 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ahoj,aký ste mali deň?ja som až teraz uložila deti...som to ale hrozná matka :slight_smile:
9. jún 2007 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale niesi. ja som mala fajn deň. sdeťmi bol vonku mangel. :grinning:
9. jún 2007 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, ja som doma 8 rokov, na materskej, môžem medzi vás???
9. jún 2007 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to by som brala :grinning: ja som dnes absolvovala výlet do prírody a potom sme ešte rýchlo klusali nakúpiť,aby bolo z čoho zajtra variť :slight_smile: a zajtra ideme na bicykle..."hurá hurá"
9. jún 2007 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné. každý rovnako postihnutý je tu výtaný :grinning:
9. jún 2007 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marfusaklimca:jasné :wink: vitaj medzi nami :slight_smile:
9. jún 2007 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vesi:ešte som si ani nestihla dať fotku,zajtra ukecám manžela,aby mi s tým pomohol...inak,exel stále víťazí :frowning2:
9. jún 2007 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak marfusaklimca, aké sú tvoje pocity? :wink: naše nájdeš na prvej strane :grinning:
aj ja som mala skvelý deň :frowning2: , prerábame kúrenie v dome a celý barák je hore nohami, všade bordel, špina prach, hoci od rana behám maratón s vedrom, vodou a handrou, večer som prešla po chodbe bosá a takmer ma porazilo, nohy čierne... sa teším ako to vyzerá deťom v posteliach :grinning:
vďaka za privítanie, chvíľu mi potrvá kým sa zoznámím, ale ja som šikulka :wink:
9. jún 2007 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to máš doma veselo :sweat_smile:
9. jún 2007 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marfusaklimca:to poznám,my sme pred tromi rokmi prerábali byt a čím viac som upratovala,tým bol väčší binec... :grinning:
vesi:dokedy si včera visela na internete?
9. jún 2007 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj veselo...ale budeme pekný, a o pekných pár tisíc ľahší :grinning: ...inak mne je doma fajn, bojím sa návratu medzi ľudí...mám z toho fóbiu
9. jún 2007 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stačí ak ma budete oslovovať marfusa, klimca je tam akoby omylom :wink:
9. jún 2007 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marfusaklimca:aj mne bolo doma úžasne...len som si za tých desať rokov akosi neuvedomila,ako ma ten pobyt doma negatívne poznačil :frowning2: teraz mám problém čokoľvek sama urobiť,alebo vybaviť a z niektorých ľudí mám vyslovene paniku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,už sme to tu rozoberali,skús si prečítať predchádzajúce stránky a pochopíš,že v tom nie si sama :wink: ostatne,preto som si tu aj založila túto tému,aby sme sa mohli navzájom podporiť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. jún 2007 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubca: asi od 21.30. mala som návštevu, neviem presne kedy odišli.
marfusa... aj mne je doma fajn, ale obávam sa, že 1,5 mi rýchlo ubehne a už terz sa bojím návratu "do reality". už teraz si pri :unamused: padám niekedy ako z inej planéty.
9. jún 2007 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marfusa, malo to byť 1,5 roka
9. jún 2007 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok