Návrat do reality po dlhoročnej materskej.Ste tu taký?

bubca
5. jún 2007

ahojte,je tu niekto,kto ma za sebou velmi dlhu matersku?ja som bola doma s detmi desat rokov,teraz uz zarezavam v praci a snazim sa zaradit do "normalneho" zivota...

bubca
autor
11. jún 2007

vesi:za chvíľu budeme potrebovať autobus 😀 hlavne keď dovolím deťom,aby si sami pobalili hračky,keď niekam cestujeme a domka má dojem,že auto je naťahovacie a zbalí celú detskú 😀

lenocka23
11. jún 2007

my o aute len uvazujeme, zatial nam nebolo treba, ale ked budeme v Rovinke, bude nutnostou... uz sa "tesim" ako budem robit vodicak.. 😀

vesi
11. jún 2007

lenocka len si to auto kúpte, lebo tie autobusy, to je hnus. ☹ hlavne v lete.viem o čom hovorím, vlastná skúsenosť. 🙂 bubca, u nás to robí Nikolka, ešte aj do škôly by zobrala celú izbu 😀 aby to mohla ukázať Alexovi 😀

lenocka23
11. jún 2007

bubca, skus to ako moja svagrina, jej dcera ma limit, moze si zobrat najviac 4 hracky.. chvilu protestovala ale teraz to uz berie normalne..

lenocka23
11. jún 2007

vesi, no jedine ze by sme sa niekedy v tom buse stertli.. 😀 uz som inak pocula od plno ludi ze tam su autobusy plne.. no a Rovinka je uz vlastne posledna zastavka mimo Ba, takze ani nechcem vediet ako to vyzera...😉

lenocka23
11. jún 2007

vesi, tvoja mala uz ma frajera..?? 😉

vesi
11. jún 2007

je to jej najlepší kamoš a má tiež malú sestričku z ktorej sa napokon vykľul braček 😀 je to tak lenocka, v rovinke je to už totálne plné.mám to po trase, ale už dávno nechodím autobusom 😀

lenocka23
11. jún 2007

no ved my tiez cheme riesit auto niekedy v novembri, to je par tyzdnov pred stahovanim, ked dostaneme peniazky za tento byt..

vesi
11. jún 2007

tak držím palce lenocka. 😀 kam nám zmizla bubca?

lenocka23
11. jún 2007

netusim.. nejako sa odmlcala.. mozno pracuje.... 😉

vesi
11. jún 2007

lenocka, aspoň niekto pracuje... 😀

bubca
autor
11. jún 2007

lenocka:na dcérku som krátka,ona vyvalí očká na tatinka a už môže všetko,v rámci možností 😉
inak,ja vodičák nemám,ešte som nenabrala odvahu,stále si to zdôvodňujem dioptriami 😀
vesi:náš davidko má v školke lásku už 2 roky a stále ho to drží,nosí jej do škôlky čokoládové hviezdičky a vodí ju do triedy za ruku

vesi
11. jún 2007

bubca, nikolka vymenila Alexa za Piťa, ktorý fičal minulý rok 😀

lenocka23
11. jún 2007

mi hovor... ja este musim povysavat.. a trochu upratat, lebo rano som nestihala.. sme sa ponahlali do banky...
pocuj, ako dlho vam trva, kym sa rano dostanete z domu... lebo ja nemam predstavu aku casovu rezervu mi bude treba, ked bude chodit maly do skolky a my do prace..

bubca
autor
11. jún 2007

vesi:ach,tá promiskuita,moje dcéra má každý týždeň nového frajera 😀

lenocka23
11. jún 2007

no teda.. asi by sme sa mali nejako vzajomne povzbudit.. ja som sa doteraz vyhovarala na to ze nemame auto, tak na co mi je vodicak... ale to mi uz konci...
vesi, to je riadna sila... ze Pito fical minuly rok....😀 😀

vesi
11. jún 2007

ja osobne vstávam o 1,5 hodiny skôr, aby som si stihla vypiť aj kávu, lebo bez toho som ako zombi, ale keď je ráno doma aj manžel, stačí hodinka pred odchodom.mám totiž pomalé dieťa. 😀

lenocka23
11. jún 2007

aj my vacsinou zvladame vyliest z byta za hodinu... ale mame zatial len jedno dieta, tak je to asi lahsie...😉 inak aj Matusko je dost pomaly, ale dnes som zistila, ze na ranajky je dobra aj kasa.. a najlepsie v postielke z flase.. to si stihnem aj ja kavicku dat..😀

bubca
autor
11. jún 2007

lenocka:ale ja mám okuliare nastálo 😀 a riadne silné,tak sa asi ešte chvíľu budem vyhovárať.okrem toho,manžel by mi auto aj tak nepožičal a na druhé peniaze nemáme 😉

lenocka23
11. jún 2007

to ja ma len 1,5.. ale uz som ich asi rok nemala na ociach.. najskor maly furt tahal a neviem co. a teraz ani neviem kde ich mam.. mala by som sa hambit...☹ a to som dala za ramik cez 3 tisicky...☹

vesi
11. jún 2007

lenocka, to stačí raňajky dostane v škôlke 😀

lenocka23
11. jún 2007

no ved prave.. pripadne, ked budeme chodit uz z Rovinky, tak v aute.. ale sak aj v skolke sa da dohodnut, a v tej kde bude sa mi zda, ze su velmi zlatunke tety.. maju len 22 deti, takze je to ako rodina..

bubca
autor
11. jún 2007

lenocka:ja mam na skoro sestky 😀

lenocka23
11. jún 2007

idem ja baby od vas... musim poupratovat, lebo tu mame "bordel ako v tanku"... 😒 co je vzdy po vikende, ked sme radsej von ako upratovat... asi sa ukazem az zajtra, takze pekny zvysok pondelka zelam.. 😀

vesi
11. jún 2007

vďaka lenocka, aj tebe. pá 🙂

lenocka23
11. jún 2007

papaaa... boze ako sa mi nechce... ale sak co uz, ked sa to neurobi samo.. 😀

lenocka23
11. jún 2007

este nieco vam musim... prave mi volali z jednej firmy a pozvali ma na pracovny pohovor... alee najsam lepsie je na tom to, ze im vyhovuje nastup v septembri.... huraaaaa... teda az ked ma zoberu bude hura... a uz fakt idem.. 😀

vesi
11. jún 2007

tak to držím palce lenocka, nech sa to podarí 😀

lenocka23
12. jún 2007

Ahojte baby... ako sa dnes mame...? Mate dnes nejake speci plany..??

bubca
autor
12. jún 2007

lenocka:ahoj,včera som musela pracovať,tak dnes bude hádam väčší kľud.Blahoželám k tomu pohovoru,kedy máme držať palčeky?