Návrat do reality po dlhoročnej materskej.Ste tu taký?

bubca
5. jún 2007

ahojte,je tu niekto,kto ma za sebou velmi dlhu matersku?ja som bola doma s detmi desat rokov,teraz uz zarezavam v praci a snazim sa zaradit do "normalneho" zivota...

vesi
12. jún 2007

čau bubca, myslíš, že je lecocka este tu?

bubca
autor
12. jún 2007

vesi:ahóóój 😀 neviem,neodpovedá ☹ ako sa dnes máte?Ja som tu mala včera veselo...zastavila som sa až večer, aj to len na chvíľu a hněď som začala druhú smenu doma,práčka,úlohy do školy,okúpať Davidka...tuším tá materská nebola až taká na houby 😀

vesi
12. jún 2007

tak materská nie je zlá, lebo aj keď pracuješ, doma ťa to stále čaká, takže máš dve roboty 😀

bubca
autor
12. jún 2007

vesi:to vysvetli môjmu manželovi,ktorý sa občas ohromne čuduje,že nestíhám...ale len v dobrom,našťastie je tolerantný a tak občas ustojí na obed aj pizzu z mrazáku 🙂 to len ja mám pocit,že som zrazu totálne neschopná udržať doma poriadok a že už sa deťom nevenujem tak,ako boli zvyknuté ☹

vesi
12. jún 2007

to poznám, ja som síce na MD,ale keď máme veľa vybavovačiek a pod, tak to istia hranolky a rybie prsty a chválim toho, kto vymyslel mäsovozeleninové príkrmy pre detičky. 😀

bubca
autor
12. jún 2007

vesi:presne tak,vynálezca polotovarov by mal dostať nobelovku 😀 😀 😀

vesi
12. jún 2007

bubca, prepáč, idem si trochu ľahnúť kým malá spí, lebo v noci buntošila, nemohla spať , tak som nespala ani ja. zatiaľ pá 😀

bubca
autor
12. jún 2007

vesi:juj,závidím 🙂

lenocka23
12. jún 2007

tak som tu... boli sme s malym von a potom obed a nejak sa nemohol ulozit...

lenocka23
12. jún 2007

bubca, prave som videla cesky nahovorenu reklamu so slovenskymi titulkami a napadlo mi, ci sa so svojimi ratolestami doma rozpravas aj cesky...

bubca
autor
12. jún 2007

lenocka:doma nie,domka chodí do školy,tak sa ju snažím nepliesť,ale chodievame často do prahy a tam na nich hovorím viacmenej iba po česky,lebo sa mi nechce prepínať 😀 a celá moja rodina sa s nimi rozpráva iba po česky,takže už sa toho na nich nalepilo dosť a rozprávajú tam tak česko-slovensky,čo je strašná sranda...a je to strašne milé 🙂 tak kedy bude ten pohovor,aby som vedela,kedy mám držať palce 😉

lenocka23
12. jún 2007

vo stvrtok o jedenastej.... svagrina je personalistka, tak mam "pohovor" najskor s nou...😉 da mi nejake rady... tak to hadam pomoze..
inak susedy nasej starkej ziju v CR a ked boli male, tiez to stalo za to... "čeřešňe" a "vankouš"... 😉

bubca
autor
12. jún 2007

asi tak... 😀 už tento štvrtok?fíha,od rána držím pästičky.a smiem vedieť,kam?ak nechceš,nepíš,som len zvedavá 🙂 ak je švagriná personalistka,určite ti to pomôže,veď kto už môže fundovanejšie poradiť 🙂

lenocka23
12. jún 2007

no ved hej... do generali.. a vyhovuje im september, tak uvidim.. bolo by skvele, cele leto si uzivat a nemusiet mysliet na to ze budem chodit na pohovory...

bubca
autor
12. jún 2007

tak to je parada,urcite to vyjde!!! 😀

lenocka23
12. jún 2007

hmm.. dufam, aspon by som sa trochu ukludnila.. lebo teraz je to strasne so mnou.. stale mysli na to stahovanie, hypoteku, ako to budeme zvladat ak si nenajdem pracu... no hruza... 😉

bubca
autor
12. jún 2007

neboj,vyjde to.my mame hypoteku aj leasing a manzel to roky tahal sam,treba sa trosilinku uskromnit a pojde to,budete mat domcek?

lenocka23
12. jún 2007

niee.. nasli sm esi bytik (125 metrov s dvoma balkonmi😉 ) v Rovinke.. je to mimo mesta ale zaroven 15 minut do centra Ba.. normalne sa tesim jak mala..😉

bubca
autor
12. jún 2007

super,tiez by sa mi to pacilo,my sme priamo v blave a ta hekticnost ma niekedy ubija.musim sa uz rozlucit,idem pracovat,takze zajtra ahoj 🙂

lenocka23
12. jún 2007

my ideme na balkon.. kedze von sa moc po tom dazdi neda.. zelam pekny zvysok dna.. paaa

lenocka23
13. jún 2007

halo, halo.. kde ste ktoooo.... 😀

vesi
13. jún 2007

sme v teme nove pprihlásené mamči...lebo mikca sa do tejto témy nevie dostať. pridaj sa k nám lenocka 😀

bubca
autor
13. jún 2007

lenocka:ahoj 🙂

lenocka23
15. jún 2007

Halooo... nejak nam to tu odumiera.... 😒

bubca
autor
15. jún 2007

lenocka:je to sice katastrofa,ale musim aj pracovat.vcera som kukla jednym ockom a ziadne ste tu nebola...ako sa mas?ako dopadol pohovor? 🙂

vesi
15. jún 2007

čaute kočky, ste tu ešte?

bubca
autor
15. jún 2007

ahoj vesi,ako žijete?

vesi
15. jún 2007

čau bubca, my žijeme tak trochu lenivo, lebo tá horúčava nás ničí.len dnes som vyluxovala celý byt, takže dnes pracovne 😀 a ty ako?

bubca
autor
15. jún 2007

no,ja makám od začiatku týždňa ako fretka,všetci zrazu rekonštruujú... 😀 ale to sa nesťažujem,to sa teším.Domka má asi hnisavú angínu a Davidko sa nedá vypnúť,stále lieta ako vrtuľa a v škôlke majú novú "hru",s kamošmi sa boxujú a potom to doma skúša na Dominke 😝 ako drobci?aj vy máte v lete zatvorenú škôlku?mňa z toho ide šľak trafiť 😠

vesi
15. jún 2007

U nás v lete škôlka fungije, ale iba pre tých čo majú pracujúcich rodičov.Takže nás sa to netýka keďže som na MD.baby sú ako z divých vajec, malá ešte spí a ja si vychutnávam posledné týždne školského roka 😀 lebo od 1.7. tu bude veselo. ja s deťmi doma a MM v práci 🙂 prajem, nech sa Dominika rýchlo uzdraví a hlavne nech to nechytí Davidko 😉