Návrat do reality po dlhoročnej materskej.Ste tu taký?

bubca
5. jún 2007

ahojte,je tu niekto,kto ma za sebou velmi dlhu matersku?ja som bola doma s detmi desat rokov,teraz uz zarezavam v praci a snazim sa zaradit do "normalneho" zivota...

vesi
6. jún 2007

a ty vieš zase pripojiť súbor k mailu 😀 😀 😀

bubca
autor
6. jún 2007

kam sa nám stratila lenocka?dúfam,že sme ju neodradili ☹

vesi
6. jún 2007

to dúfam aj ja.lenocka vrátiš sa ešte?Vráť sa ☹ ja už musím ísť. ozvem sa zas večer.čaute 😝

bubca
autor
6. jún 2007

vesi,si tu?

verulka
6. jún 2007

baby, ja som bola na materskej 7-8rokov, predtym som nepracovala. Tiez som mala paniku ako si najdem robotu- bez praxe, s tromi malymi detmi, studentka.... nakoniec to az take tazke nebolo...Ja som si min. rok sapravila cez projekt som matka a pracujem pc kurz (ECDL certifikat)- nei ze by ma to nieco extra naucilo, ale mam papier 😀
Kocky nie je to nic extra zlozitze, len sa netreba bat a vrhnut sa na kazdu novu vyzvu 😉

bubca
autor
6. jún 2007

vďaka za podporu,snažím sa 😀 ,a čo sa výziev týka,tých ja fakt dosť.

sue
6. jún 2007

Maminy, držím vám palce... strašne moc 😉

bubca
autor
6. jún 2007

Ďakujem za všetky 🙂

vesi
6. jún 2007

bubca, prepáč fakt som nemohla, tak pá zajtra.

alenkap
6. jún 2007

ahojte! tak toto je presne môj prípad. Od septembra nastupujem späť do práce po piatich rokoch doma. Mám z toho dosť zmiešané pocity.

vesi
7. jún 2007

alenkap, tak vitaj medzi nami. aj keď mňa to čaká až o 1,5 roka. na mojich pocitoch to nič nemení. 😎 dúfam, že nevadí. 😨

titkovamiriam
7. jún 2007

ja som mala pauzu od prace 6 rokov pri prvych dvoch,ked mal michal rok dostala som ponuku vybornej prace a mama bola doma,tak ostala s michalom a po tych 6r.som mala s prace strasnu radost,pracovala som skoro 10rokov v taj firme a skoro presne na den som znova na materskej,no teraz si ju chcem tie tri roky uzit.

vesi
7. jún 2007

ja síce rozmýšľam, že by som išla robiť aj skôr ako mi skončí materská, ale na druhej strane ďalšie bábo v pláne nie je 🙂 a tak váham, lebo si tú MD chcem užiť keďže ďalšia už nebude. 😝

alenkap
7. jún 2007

Tak ja by som si materskú neskrátila (teda, pokiaľ by to nebola otázka prežitia, samozrejme) Ten čas som si naozaj užila a vychutnala. Nieže by som nemala rada zmeny, ale keď si tak predstavujem, čo bude od septembra ...... vychádza mi to, že sa zmení takmer všetko!

lenocka23
7. jún 2007

Ahojte.. nuz vcera som musela odist, maly sa nejak zle zobudil... 😉
vesi, bubca, odkial ste..?
Inak ja tiez budem mat MD kratsiu, maly bude mat skoro na den presne 2,5 roka, ked pojde do skolky... uz sa celkom tesi.. a ja tiez, ze sa mi trosku rozsiria obzory...
verulka, mohla by si mi poslat nejaky kontakt na ten projekt, cez kt.si si urobila kurz..?

bubca
autor
7. jún 2007

ahojte

bubca
autor
7. jún 2007

lenocka:blava

lenocka23
7. jún 2007

bubca, supeeer.. aj ja som z Ba.. este povedz ze byvas na Ostredkoch a neviem co potom.... 😀

bubca
autor
7. jún 2007

sorry,ja som petržka ☹ ,ale to hládam nebude na závadu 🙂

lenocka23
7. jún 2007

ale kdezee... ja len tak.. 😉

bubca
autor
7. jún 2007

no,to som rada,lebo keď niekde poviem,odkiaľ som,hneď sa ľudia správajú všelijak 😒

lenocka23
7. jún 2007

no co ja viem, co by malo byt na petrzke divneho....😉 poznam dost ludi, co tam byvaju a su "normalni"..😀

bubca
autor
7. jún 2007

oh,vrelá vďaka,ja sa väčšinou stretávam s názorom,že petržka je hrozná a ľudia v nej "mimo".pritom mne sa tu páči,bývame na kraji a to ešte nie je taká tá origoš betónová ďzungľa... 🙂 koľko máš detí?a aké staré?

lenocka23
7. jún 2007

moja sesterka byva pri dostihovej drahe a vraj by odtial nesla prec...🙂
mam jedneho synceka (Matus), ma 2 roky a tri mesiace.

bubca
autor
7. jún 2007

ja som v podstate tiež kúsok od dostižky.čítala som,že ideš v septembri do práce,neboj,všetko bude v pohode,aj keď veľmi presne viem,ako sa cítiš.ja som bola doma desať rokov a dnes mám pocit,že som padnutá z višne a robí mi problém úplne všetko.ale pre útechu,kamoška išla do práce po troch rokoch,tiež s hrozným strachom,prvé dva mesiace bola úplne mimo a ten tretí už chodila vysmiata od ucha k uchu 😀 takže aj ty budeš určite super,neboj 🙂

vesi
7. jún 2007

čaute baby. už som tu. ja som z okr. DS, ale pochádzam z Petržky 😀

bubca
autor
7. jún 2007

no hurá,vesi,vitaj 😀

vesi
7. jún 2007

vďaka. čo je nové? naučíme sa dnes niečo 😀 alebo to netreba preháňať? všetkého veľa škodí? 😎

lenocka23
7. jún 2007

noo vitaj vesi... my budeme coskoro z okresu Senec... koncom roka by sme sa mali stahovat do Rovinky... 🙂

vesi
7. jún 2007

lenocka to tiež nieje až tak ďaleko.možno sa raz všetky stretneme 😲