Návrat do reality po dlhoročnej materskej.Ste tu taký?

bubca
5. jún 2007

ahojte,je tu niekto,kto ma za sebou velmi dlhu matersku?ja som bola doma s detmi desat rokov,teraz uz zarezavam v praci a snazim sa zaradit do "normalneho" zivota...

bets
21. aug 2009

ja som 2 roky uz praci, predtym 5 rokov na MD. mne velmi pomohol manzel v case, ked som sa vracala spat do pracovneho zivota a zazila som kadeco.
je to pre mna velky rozdiel ako predtym (pred MD). musim mysliet na to, ze musim stihnut deti vyzdvihnut zo skolky. preto mne vyssia pozicia nehrozi, tam sa nemozem o 16.00 zdvihnut a povedat, ze mi zatvoria skolku.

vesi
21. aug 2009

bets, to píšeš o mne? už aj teraz frflú, že odchádzam presne o 16,00 a to ešte dochádzam 15km z dediny, deti vyberám zo škôlky ako posledné 😝 😀 a tiež je super, že mi MM pomáha, ale on robí na smeny, tak to tak striedame 😀

bets
24. aug 2009

vesi,
a tvoja dcera ide do skoly?
moj syn ide teraz do prveho rocnika. to bude este tazsie. uz nemozme dieta doviest do skoly 10 min. neskor a vyhovorit sa na zlu dopravu. tiez dochadzame. a poobede bezat rychlo pre deti, aby bol cas na hru ale aj na ulohy.
moje deti tiez chodili zo skolky posledne. teraz to bude lepsie, lebo sme zmenili system dochadzky v praci a ked pridem skor, mozem za 8 hodin ist, takze budem chodievat na 7.30 a odchadzat 15.30.
ale na vyssiu poziciu nemozem pomysliet, ked je potrebne nieco riesit, nikoho nezaujima, ze sa ponahlam pre deti.