Návrat do reality po dlhoročnej materskej.Ste tu taký?

bubca
5. jún 2007

ahojte,je tu niekto,kto ma za sebou velmi dlhu matersku?ja som bola doma s detmi desat rokov,teraz uz zarezavam v praci a snazim sa zaradit do "normalneho" zivota...

bubca
autor
9. jún 2007

lenocka:nie je začo ďakovať,len konštatujem fakt 😀

bubca
autor
9. jún 2007

vesi:no to som rada,že nie som jediná,neviem,či je to tým počasím,alebo tým,že už sa mi zatvárajú oči ☹

vesi
9. jún 2007

bude to tým počasím, lebo moja malá pri tomto počasí spáva poobede aj 4 hodiny a tiež niektoré deti v škôlke sa v piatok nemohli zobudiť 🙂

lenocka23
9. jún 2007

asi obidvoma vecami... ale vraj by malo buduci tyzden viac prsat, tak hadam uz nebude tak teplo...

lenocka23
9. jún 2007

baby, uz mame 6 straaaaan...😉

vesi
9. jún 2007

ja osobne mám rada, keď je teplo tak akurát a pod mrakom. 😀

bubca
autor
9. jún 2007

lenocka:bolo by na čase,toto počasie ma fakt ničí,nemám rada také teplá,mne vyhovuje teplota tak do 25C.
vesi:vidíš a mne davidko nespí viac ako pol hodinu poobede a večer ťažko zaspáva,viď dnes... 😀

bubca
autor
9. jún 2007

lenocka:sme dobré 😀

lenocka23
9. jún 2007

vesi, ja som z Liptova a nie som zvyknuta na taketo teplo, ani po 4 rokoch tu v ba..
bubca, nas maly si obcas cez den potiahne tri a pol hodiny.. a potom mame samozrejme vecer problem...😉

vesi
9. jún 2007

no, moja strašia, tak tá vie vymýšľať 😀 a keď si to tak vezmeš veľký vekový rozdiel medzi nimi nieje.keď bol menší ako spával?

lenocka23
9. jún 2007

jeeeminenky, ja som zabudla ze mam v pracke pradlo... 🙄 idem vesat...

vesi
9. jún 2007

lenocka, my našťastie nemáme večer problém.malá keď sa okúpe, vypije mlieko, sama ide pozdraviť sestru a tata abez problémov ju uložím a odídem.našťastie, lebo moja staršia aj 5 krát pôjde na WC len aby nemusela spať 😀

bubca
autor
9. jún 2007

vesi:však práve,so spaním nikdy problémy nemával,to len teraz,čím väčšie teplo,tým horšie spí,ale to je asi normálne,ani mne sa dobre nespí v takom teple a dusne,chcelo by to riadnu búrku... 🙂

bubca
autor
9. jún 2007

vesi:a nielen na záchod,ešte treba pusinku,potom piť,potom zavrieť okno,otvoriť okno atď... 😀

vesi
9. jún 2007

môže byť bubca, lebo keď boli tento rok prvé teplá aj naša sa veľmi prehadzovala v postieľke.len som nevedela či to je z tepla alebo od zubov 🙂 ale asi oboje.ona, neplače ani nevstáva, len sa prehadzuje, ale ja sa na to vždy zobudím. určite to poznáte. 🙂

vesi
9. jún 2007

bubca a nehovoríš náhodou o mojej dcére? 😀

bubca
autor
9. jún 2007

jasné,že poznáme...a keď sú deti choré,nespím vôbec 🙂

bubca
autor
9. jún 2007

nie,hovorím o svojom synovi 😀 máte doma babskú verziu?

vesi
9. jún 2007

hovor mi o tom.keď sú choré, nastavujem si budík na každé 3 hod aby som im zmerala teplotu.Som šialená? 😲

vesi
9. jún 2007

presne tak máme doma babskú verziu.aj tebe ešte musí niečo dôležité povedať a rieši čo si môže ráno zobrať do škôlky a pod.? 🙂

bubca
autor
9. jún 2007

nie si,budík si síce nenastavujem,ale ako som napísala,prakticky nespím,lebo mám stále nutkanie ich kontrolovať...takže sme evidentne rovnaké 😉

vesi
9. jún 2007

budík si nastavujem preistotu, ale budím sa sama a skôr 😀 žeby profesionálna deformácia 🙄

bubca
autor
9. jún 2007

presne tak 😀,samozrejme,že rieši samé dôležité veci,ako je to,ktoré autíčko si zoberie do škôlky,či si dá tenisky,alebo sandálky atď...do toho sa vždy pridá dcéra a máme doma blázinec 😀

lenocka23
9. jún 2007

no uz som tu...😉
baby, poradte mi, ako mame maleho naucit zaspavat bez flase (alebo aj dvoch aj troch) mlieka v puse..? on aj ked je totalne vystaveny a ledva drzi oci otvorene, vypyta si mliecko.... nenaucili sme ho nahodou na to my..?? alebo to odide samo...?

vesi
9. jún 2007

mňa to tiež čaká dvojmo, saška je už teraz "aktívna" a všetko skúša, všetko musí vidieť a keď nedostane čo chce tak máš vydieť ten cirkus čo spustí!už teraz po staršej všetko opakuje atď. no proste ešte len bude veselo! 😝

bubca
autor
9. jún 2007

lenocka:aj náš davidko záspával s fľašou mlieka,potom sme prešli na čajík a nakoniec sa prestal fľaše dožadovať,chce to len trpezlivosť 😉

lenocka23
9. jún 2007

nuz ja uz som skusala aj cajik a aj vodicku... a nikdy sa nedal "oklamat".. 😲

vesi
9. jún 2007

lenocka moja malá zaspávala s cumlom ešte keď mala 3 roky.už chodila do škôlky a nechcela sa ho na noc vzdať.presvedčili sme ju aspoň, že ho neťahala so sebou do škôlky.ale kakao z fľaše pila dosť dlho. tak som ju nahovorila, že pôjdeme do obchodu a sama si vyberie šálku na kakao a že fľašu potom Vyhodíme 😀 aj som bola prekvapená ako rýchlo súhlasila.

bubca
autor
9. jún 2007

vesi:no to si užiješ 😀 ja už som milionkrát domke vysvetľovala,že než niečo urobí,musí myslieť na to,že davidko to bude hneď opakovať...inak,už ju chytá puberta a mláti to s ňou riadne 😢

bubca
autor
9. jún 2007

lenocka:treba skúšať,aj nám to trvalo...