Návrat do reality po dlhoročnej materskej.Ste tu taký?

bubca
5. jún 2007

ahojte,je tu niekto,kto ma za sebou velmi dlhu matersku?ja som bola doma s detmi desat rokov,teraz uz zarezavam v praci a snazim sa zaradit do "normalneho" zivota...

vesi
9. jún 2007

bubca, u nás aj keď mladšia začne vystrájať, tak sa staršia pridá 🙂

bubca
autor
9. jún 2007

vesi:klasika 😀

lenocka23
9. jún 2007

vidis, to mi nenapadlo, vesi.. ze by sme aj my kupili salko na mlliecko.. uvidime, ako sa adaptuje v skolke a potom uvidime...
bubca, pomaly sa zacinam bat maleo puberty....😉

bubca
autor
9. jún 2007

baby,ja už zaspávam,takže na dnes končím a prajem vám dobrú noc 🙂
vesi:tak v pondelok 😉

lenocka23
9. jún 2007

boze, uz nestiham...😉

bubca
autor
9. jún 2007

lenocka:je to sila,treba zažiť 😀
a teraz už fakt dobrú 🤐

lenocka23
9. jún 2007

idem aj ja uz.. dobru nocku, aj detickam, a prijemnu nedelu...😉

vesi
9. jún 2007

lenocka, len keď bude súhlasiť, fľašu schovaj a povedz,že si ju vyhodila ako stesa dohodli, lebo tá moja za cumlom večer robila cirkus a išla ho vyberať z koša, ale keď ho tam nevidela, tak bolo všetko O.k. a na druhý deň si naň ani nespomenula. s fľašou to bolo ľahšie, bola spokojná,že má hrnček s mackom a ani si na ňu nespomenula.
bubca, dobrú.
kočky idem už aj ja. dobrú noc aj tebe lenocka 😀 a veľa šťastia s tou fľašou 😀

lenocka23
11. jún 2007

Dobry den daaamy.. ako ste prezili vikend..? co deticky povymyslali..? 😲 😀

vesi
11. jún 2007

ahojte, my sme boli na očkovaní na 15 mesiacov. bolo veselo 😉

bubca
autor
11. jún 2007

ahojte
🙂

vesi
11. jún 2007

tak kočky, čo budeme dnes rozoberať? 😀

bubca
autor
11. jún 2007

vesi:ja som taká uťahaná z tých kramárov,že ma nič nenapadá 🙂 ako ste ustáli to očkovanie? 😀

vesi
11. jún 2007

malá revala jak pavián, ale nie kpre očkovanie, preto,že ju "chytali"cudzí ľudia. 🙂 robila to vždy aj keď sme chodili len do poradne. 🙂 toto ma vdy tak zničí, že nedokážem poriadne fungovať.a vôbec, celkové chodenie po lekároch.tak ťa trochu poľutujem kôli tým kramárom. 😀

bubca
autor
11. jún 2007

no,to ma poľutuj,lebo ja si "užívam" lekárov so svojimi deťmi jedna radosť ☹ obaja mali po narodení velikánske problémy a ťahá sa nám to dodnes ☹ .neskutočne ma to stresuje,ale to najhoršie už máme hádam za sebou.Ako ste trávili nedeľu?Ja som bola taká zničená,že som ti len poslala tú správu a hneď som sypala do postele...bicykel je super vec,ale niekedy by som sa rada len tak pohodila na gauč a nič nerobila,čo sa však s našimi pokladíkmi akosi nedá 😀

lenocka23
11. jún 2007

vesi, tak nase deti su na tom podobne... maly ma nasu dr. celkom rad, ale mozno keby ordinovala v cakarni.. do "vysetrovne nechce ist nikdy, ked sme boli teraz v 2 rokoch na ockovani, chytil sa zarubne a nechcel sa ppustit.. no zabava... 😀

bubca
autor
11. jún 2007

lenocka:nas maly je zase opačný extrém,pani doktorku miluje a je problém dostať ho z ordinácie,lebo on by sa s ňou vykecával do alejúja 😀

vesi
11. jún 2007

lenocka, moja malá lekárku ani sestričku "nemusí",ale najviac ju desí to lehátko, kde sa detičky vyzliekajú. keď mala 6 týždňov, chodili sme na rehabilitáciu lebo bola vykrivená zo zlej polohy v brušku a odvtedy bola vždy až hysterická len čo som ju položila na to lehátko.ešte aj lekárka napísala do správy:cvičiť doma, lebo...
bubca, my sme boli u babky na dvore grilovať a kúpať sa a potom som ešte varila na dnes, keďže sme ráno išli preč. 😀

vesi
11. jún 2007

bubca tak to by som brala. 😀

lenocka23
11. jún 2007

no pekne....
pocujte, baby, neviete o niekom co by kupil kocik..? dema buggie lux... este v zaruke.. maly v nom uz nechce byt a nemame ho moc kam dat... ja neviem, co sa deje ale nejak ho nemozeme predat... jednej je velky, druhej vadi, ze sa neda nastavit opierka chrbta na 90 stupnov... ja uz neviem co s nim mame robit.. 😒

bubca
autor
11. jún 2007

lenocka:mne trvalo skoro štvť roka,kým sme predali kočík,takže neporadím ☹ ja mám dojem,že teraz kupuje každý nový ☹

bubca
autor
11. jún 2007

vesi:to si len myslíš,že by si to brala... 😀 vieš ako je ťažko mu vysvetliť,že aj iné detičky potrebujú pani doktorku 😀

lenocka23
11. jún 2007

no ale my uz vyse dvoch mesiacov obnovujeme inzeraty... uz ma to stve.. zachvilu tak spustime z ceny, ze to bude zadara... ☹

vesi
11. jún 2007

ale nie bubca, ja práve poznám viac ľudí čo kupujú práve na inzerát. lenocka daj si inzerát na net aj ja som tak predala kočík alebo do časopisov Dieťa alebo Mama aja. tak som zas kúpila golfáč. 😀

vesi
11. jún 2007

ináč je pravda lenočka, že za posledných 6 mesiacov išli ceny kočíkov na inzerát riadne dole. ☹

bubca
autor
11. jún 2007

vesi:tak potom je v mojom okolí asi veľa bohatých ľudí 😀
je fakt,že aj ja som kupovala davidkovi nový kočík,ale používali sme ho celú dobu

vesi
11. jún 2007

ja som mala kočík tiež nový ale ešte pri nikolke, a potom pri saške, ale už sme sa s ním nezmestili do auta, tak sme minimalizovali 😀

bubca
autor
11. jún 2007

vesi:to už býva problém auta,že sa časom nejak zmenšuje 😀

lenocka23
11. jún 2007

no ved ja by som si ho tiez rada nechala, ale nehodi sa od narodenia, takze by sme aj trak museli druhemu kupovat novy.. (a to este ani na ceste nie je, tak to nema vyznam).. jedna by aj mala zaujem,a le uz 4 dni sa neozvala, tak neviem.. ale necham to asi tak a potom sa hadam niekto este ozve... uz premyslam ze ho niekomu darujeme, len nemame komu..😉

vesi
11. jún 2007

tak, tak bubca, asi sa zbehlo v daždi 😀