Návrat do reality po dlhoročnej materskej.Ste tu taký?

bubca
5. jún 2007

ahojte,je tu niekto,kto ma za sebou velmi dlhu matersku?ja som bola doma s detmi desat rokov,teraz uz zarezavam v praci a snazim sa zaradit do "normalneho" zivota...

bubca
autor
7. jún 2007

v optike som si dala robit skla,dva tyzdne dozadu 😀 aj som na vas myslela,ze uz som vas davno nevidela,ale sila to je!!!

vesi
7. jún 2007

o.k. už som v obraze. aj sa mi zdalo, že mi nieco unika 😝

ena
7. jún 2007

bubca: my sme vas minule videli celu rodinku v ikea, ste akurat isli na parkovisko 🙂

bubca
autor
7. jún 2007

vesi,neuniká ti nič,to je len náhoda ako hrom,že je ena taká bystrá 🙂
ena a co ste sa neprihovorili?

lenocka23
7. jún 2007

no uz som tu.. ale len na chvilku, lebo ma caka kopa pradla... baby, tesim sa ze sme si tak sadli, a ze sa aj inak ako virtualne poznate...😉
dnes sa hadam este ukazem na sekundu, so zajtrajskom to vidim blede... no ved ale hadam mi nic neujde...😉
tak sa tu zatial mavajte krasne...papaa

ena
7. jún 2007

lenocka23: ty uz ides nebodaj zehlit? lebo ja som prave este len vyvesala jednu varku 🙂)
bubca: neprihovorili, lebo sme isli az par metrov za vami 🙂)

lenocka23
7. jún 2007

ena,ja straaaaasne nemam rada zehlenie.. takze vsetko od nakupov az po sposob vyvesenia tomu prisposobujem.. idem skladat dve varky.... keby sa to vedelo samo urobit.... 😀
bubca, kde to mate to kuch.studio?? nech viem, ked podem okolo..🙂

ena
7. jún 2007

lenocka23: ja mavam zehliace utorky, pri Sedem s.r.o. v telke, len tento tyzden som to nejako presvihla, tak asi odlozim na dalsi utorok 🙂)))) Ale tiez zehlim len to, co sa fakt musi 🙂

lenocka23
7. jún 2007

ja musim len ked maly spi, ,lebo on by velmi rad pomahal.. a to je fakt nebezpecne.. no a vecer sa moc neda, lebo sme momentalne v jednoizbaku, tak radsej vecer nerobim uz nic...🙂))
a sedminu radsej pozeram v klude.. a posledne temy zvacsa prespim...😉

bubca
autor
7. jún 2007

lenocka,to radsej nenapisem,lebo uz by to mohli brat ako reklamu a to nechcem 😀

lenocka23
7. jún 2007

bubca, tak mi posli IP... tam mozes aj reklamu aj cokolvek...😀

bubca
autor
7. jún 2007

vesi,haló

vesi
9. jún 2007

čaute, je tu niekto? 🙂

bubca
autor
9. jún 2007

no ahoj,aký ste mali deň?ja som až teraz uložila deti...som to ale hrozná matka 🙂

vesi
9. jún 2007

ale niesi. ja som mala fajn deň. sdeťmi bol vonku mangel. 😀

marfusaklimca
9. jún 2007

čaute, ja som doma 8 rokov, na materskej, môžem medzi vás???

bubca
autor
9. jún 2007

tak to by som brala 😀 ja som dnes absolvovala výlet do prírody a potom sme ešte rýchlo klusali nakúpiť,aby bolo z čoho zajtra variť 🙂 a zajtra ideme na bicykle..."hurá hurá"

vesi
9. jún 2007

jasné. každý rovnako postihnutý je tu výtaný 😀

bubca
autor
9. jún 2007

marfusaklimca:jasné 😉 vitaj medzi nami 🙂

bubca
autor
9. jún 2007

vesi:ešte som si ani nestihla dať fotku,zajtra ukecám manžela,aby mi s tým pomohol...inak,exel stále víťazí ☹

vesi
9. jún 2007

tak marfusaklimca, aké sú tvoje pocity? 😉 naše nájdeš na prvej strane 😀

marfusaklimca
9. jún 2007

aj ja som mala skvelý deň ☹ , prerábame kúrenie v dome a celý barák je hore nohami, všade bordel, špina prach, hoci od rana behám maratón s vedrom, vodou a handrou, večer som prešla po chodbe bosá a takmer ma porazilo, nohy čierne... sa teším ako to vyzerá deťom v posteliach 😀

marfusaklimca
9. jún 2007

vďaka za privítanie, chvíľu mi potrvá kým sa zoznámím, ale ja som šikulka 😉

vesi
9. jún 2007

to máš doma veselo 😅

bubca
autor
9. jún 2007

marfusaklimca:to poznám,my sme pred tromi rokmi prerábali byt a čím viac som upratovala,tým bol väčší binec... 😀
vesi:dokedy si včera visela na internete?

marfusaklimca
9. jún 2007

jáj veselo...ale budeme pekný, a o pekných pár tisíc ľahší 😀 ...inak mne je doma fajn, bojím sa návratu medzi ľudí...mám z toho fóbiu

marfusaklimca
9. jún 2007

stačí ak ma budete oslovovať marfusa, klimca je tam akoby omylom 😉

bubca
autor
9. jún 2007

marfusaklimca:aj mne bolo doma úžasne...len som si za tých desať rokov akosi neuvedomila,ako ma ten pobyt doma negatívne poznačil ☹ teraz mám problém čokoľvek sama urobiť,alebo vybaviť a z niektorých ľudí mám vyslovene paniku 😝 😝 😝 ,už sme to tu rozoberali,skús si prečítať predchádzajúce stránky a pochopíš,že v tom nie si sama 😉 ostatne,preto som si tu aj založila túto tému,aby sme sa mohli navzájom podporiť 🙂 🙂 🙂

vesi
9. jún 2007

bubca: asi od 21.30. mala som návštevu, neviem presne kedy odišli.
marfusa... aj mne je doma fajn, ale obávam sa, že 1,5 mi rýchlo ubehne a už terz sa bojím návratu "do reality". už teraz si pri 😒 padám niekedy ako z inej planéty.

vesi
9. jún 2007

marfusa, malo to byť 1,5 roka