Nemusím pracovať. Prečo je to problém pre okolie?

nikkkka
30. aug 2009

cawte baby ste tu aj take ktore nepracujete,manzel sa o vas vie financne postarat? pretize ja som doma pracu nehladam lebo prac. za min.mzdu kazdy den a manzel to zarobi za 1-2dni, (teraz ako necem sa tym chvalit) tak to zbytocne....lenze absolutne kazdemu to ze ja nepracujem lezi v zaludku! 😠 furt pocuvam aaa ze nerobim a mame nove auto dom a chodim splnimy taskami a ohovaraju ..hrozne ma to stve! dokonca sa znamy somnou ani nechcu bavit ...a ked tak len podpichuju..pritom manzel ma rizikove povolanie zasluzene peniaze tak co chcu??samozrejme by som sla do prace ak by to bolo nutne no sa chystam na matersku ale nemienim to kazdemu vysvetlovat 😠

teodorka
30. aug 2009

rob to co Ti vyhovuje...ked Ta bavi byt doma bud doma ...ak sa chces realizovat tak nieco rob ale nie kvoli ostatnym ale kvoli sebe .Druhym nikdy nevyhovies ,musis byt sama so sebou spokojna s tym ako zijes.

mukky
30. aug 2009

ahoj,ja v tom problem nevidim.Ani ja som nejak velmi pracovat nemusela...Mam kamaratku velmi dobru,ta je financne pekne zabezpecena,venuje sa naplno domacnosti a synovi,uz roky nepracuje..je velmi zlata a skromna,moze si kupit co chce a pritom sa vobec nechvali a aj skromnou ostala,to si na nej vazim
Je to kazdeho osobna vec,ak manzel nema namietky ze zena nepracuje,problem v tom vobec nevidim a so zavistou u ludi treba ratat...

saska.t
30. aug 2009

Pre mna to problem nieje , väcsi problem by bol, ze by som sa doma nudila takze by som do prace sla, aj ked by som nemusela, alebo by som si sama nieco zriadila, kde by som svoju energiu vybila... 😀 a samozrejme aj preto, ze postr

saska.t
30. aug 2009

ze postretavas mnoho ludi (akosi mi to uslo 😀 😀

nikollette
30. aug 2009

Nikkka nápodobne, možme si podať ruky 😉
priateľ ani nechce aby som pracovala.. teraz som síce na materskej, ale ani pred otehotnením som nepracovala... a ten môj vraví, že ani po materskej nechce aby som išla do práca.. Budem mať 22rokov, a okrem letných brigád cez školu, (kde som obcas isla, na 2-3týždne cez leto) som pracovala, iba cca 3mesiace ako asistentka riaditela.. to je vše...
A podľa mna to nie je problém, ale každého osobná vec! Ostatnýlen závidia, to je tak vždy.. že oni musia robiť, a nemajú čo by chceli, a ty nemusíš, a máš všetko...
Netráp sa tým! 😉

nikkkka
autor
30. aug 2009

tak vam dakujem hmm to som este fakt nepocula ze by mi to nekto povedal 😀 ....som doma ale prace je aj tak dost hlavne okolo domu tak to sa nenudim.....len zavist 😠 zneprijemnu zivot
mukky manzel nema namietky on je hrdy na seba ze sa vie postarat 🙂 ale poznam takych kt.minaju len na seba a svoje konicky a manzelke nedopraju vobec nic 😖

bibula
30. aug 2009

ja tiez nemusim,co sa financii tyka,ale hadam nebudem trcat doma....
ale ked ta to nic nerobenie bavi,preco,nie...

ale pod do toho hlbie,preco nechce aby si robila?
neveri tebe,ci sebe?
alebo ty si neveris?

nikkkka
autor
30. aug 2009

nikollete aj my sa tak tesime na baambuchy 😀 😀 a potom uz vobec casu nebude 🙂

nikollette
30. aug 2009

Nikkka bambuchy, (asi som mimo 😕 😅 ) ale to čo je 😅 ???

nikkkka
autor
30. aug 2009

bibula no su take typi muzov kt. sa chcu postarat ako som pisala ze moj je moc hrdy (ale nie namysleny) pride kumne poda peniazky dobreze necupita nohamy aky je rad a pyta si bostek 😀 joj aky zlaty je 😀 a je zivnostnik takze je aj casto doma a ja ked som chodila do skoly aon bol doma tak to my vkuse zvonil mobil 😅 ze kedy pridem atd. ale ze ak sa moc nudim tak si mam najst nieco na4hod.pokial sa len nudim..alle ja najradsej okolo zahrady sa realizujem🙂 apak babetko pride

nikkkka
autor
30. aug 2009

nikolette babetko 😀 😀

lencul559
30. aug 2009

nikkkka • ľudia ti závidia, zvykni si na to. čím skôr, tým lepšie. Vždy im to bude ležať v žalúdku. Skôr si dávaj pozor na ich zneužívanie. ( Vlastná skúsenosť.) Do očí hihihi, ale za chrbtom, ťa opľúvajú. Kým ťa môžu zneužívať, tak si pre nich partia. Stačí raz odmietnuť pomoc,,akože v núdzi,, a už ťa nepoznajú. Rob , čo je pre teba dobré. Je málo takých, čo si to môžu dovoliť, tak si to užívaj. 🙂

dalli
30. aug 2009

problém, to určite nie je, poznám viac žien, ktoré sú doma...no dokedy ťa to bude baviť, nie si príliš mladá na "záhradku"? hmmmmmmmm 😉 , čo budeš robiť v dôchodku? síce , blbosť, ved ked nepracuješ, tak aký dôchodok? ha ha...môj názor, lepšie je byť samostatná a vedieť sa o seba postarať aj sama...nebyť závislá na jednom chlapovi...

nikkkka
autor
30. aug 2009

lencul moja znama(byvala) raz odomna neco chcela tak som jej to dala a som sa len otocila urobila krok a ona ze super aspon ju budem takto vyuzivat 😲 😲 😲 ak som pocula tak konec odvtedy som jej ani pohlad nevenovala a to rozstartovalo dalsie ohovaracky! a mala tu drzost ze bola meter odomna a naschval aby som pocula.....o ohovarani by sa dali 20 tem zalozit 😀 len nechapem odkial beru niektory ludia tu drzost

bibula
30. aug 2009

pises to akoby si nepracovala kvoly nemu.... 😕

nikkkka
autor
30. aug 2009

dalli mam 21 tak do dochodku kopu casu ze si narobim 🙂 a potom sa budem starat o vnucatka,dufaam 🙂

dalli
30. aug 2009

ved to, že máš 21...tak by si mala premýšľať aj na zadné dvierka... 😉 , rob ako chceš ty a nie chlap...ak ťa bude baviť lietať s prachovkou po dome a leštiť striebro...tak hor sa do toho... 😀

bibula
30. aug 2009

dalli- suhlas....

nikto a nic tu nie je vecne...

bihan
30. aug 2009

Nie je to problém, ak ti nevadí, že si ťa MM vydržiava ako domáce zvieratko 😅 Teda určite to tak nevníma, ale ten nepomer "ja zarábam prachy, ktoré ti míňaš" sa skôr či neskôr ukáže.
Tiež nemusím pracovať, od štátu nedostávam takmer nič, ale nemyslím si, že som tu na to, aby som sa starala o deti a manžela, ale keď to niekto berie ako svoj životný cieľ, ja v tom problém nevidím. 😀

bihan
30. aug 2009

A ešte mi napadlo... v prostredí, v ktorom žije, má drvivá väčšina žien povolanie "žena v domácnosti" .. normálne celoživotne sa stará o domácnosť a deti.. ale tie ženské sú choré, nedá sa s nimi o ničom baviť, lebo ich jediným záujmom sú deti, varenie a ručné práce. Nič iné totiž nepoznajú.

mywiel
30. aug 2009

Nika na vsetkych sa vykasli a ked si doma stastna nemas sa co komu spovedat. Ja som doma stastna. 😉 😀 😵

mywiel
30. aug 2009

Biham MM je dobry preklep... 😀

bihan
30. aug 2009

😀 ešteže je to len preklep 😀

maznacik007
30. aug 2009

je to tvoja vec ze nerobis...

ja osobne by som to nevydrzala.. lebo potrebujem byt medzi ludmi a mam rada vyzvy v praci.. a chcem vyuzit tie roky co som studovala.. proste som akcny typ.. snazim sa ale cast roboty robit z domu.. a tak..nie ze som v robote od nevidim do nevidim.. to nie..
ale napr. moja sestra je uplne rozdielna.. tiez nikdy nepracovala.. ma dve deti obe na zs a ona chodi cez den do posilky, wellnes.. tak .. proste ju to bavi.. takto.. ale nahovorili sme ju nech na rok ide na VS externe..

ako fakt neries.. ak to tebe vyhovuje neni o com..

nikkkka
autor
30. aug 2009

dali a bibula- nerobim co chce mm ale co chcem ja a mm s tym nema problem...a zase vobec nemínam eurace 😉 praveze mne staci triko aj od cinana mam 1znackove tricko aj to nenosim, mm vidy ze nedavam na hluposti tak mozno preto s peniazmi hospodarim ja a on sa uz ani nestara kolko je preco tolko eura su na ucte...ked nieco kupim tak spolocne....a zase aby ste si nemysleli ze chce na mne setrit, tak to vobec nie praveze my stale nuka kup si to a toto..ale ja necem....Baby baby hmm mi to pripada ze tu je nejaka zavist tiez?? 😨 😵
biham-moj ciel bol ukoncit skolu najst svoju polovicku,vydiet pyramidy a eifelovku a ted prichystat domov pre deti s mojim mm.a vychovat ich co najlepsie (aj ked v skole ich betare deturence naucia i to zle) a fakt to nie je pravda ze sa nevieme o nicom inom bavit preto ze sme tzv.zey v domacnosti 🙄 dnes su kooopu moznosti kt.sa daju robit ..

nikkkka
autor
30. aug 2009

mywiel 😀 staste 😀 a ten preklep mm som odkukala jajaj 😅 fakt preklep 😀

kocurik16
30. aug 2009

ja som tiež doma,bohužiaľ nie som z toho šťastná,lebo MM zarobí málo a pri dvoch deťoch ledva vyžijeme,ale ja mám problém zo zdravotných dôvodov nájsť si prácu.Keby to finančne bolo lepšie tiež by som sa nehrabala pracovať,lebo mojim veľkým koníčkom sú ručné práce a vedela by som si predstaviť svoj život v pohode doma. Pokiaľ to vám vyhovuje tak sa nikým netráp,je to iba vaša vec či pôjdeš pracovať,alebo nie.

bihan,možno keby si mala ako aj ja zdravotné problémy rada by si prijala možnosť byť domácim zvieratkom. A čo sa týka ručných prác na tom nič zlé nevidím.Ja mám príbuznú s ktorou sa dá baviť o cigaretách a chľaste. Čo z toho je lepšie?

nikkkka
autor
30. aug 2009

kocurik cigarety a chlast 😀 😀
baby kt.ste doma platite si same zdra.poist??ak sa smiem spytat, lebo ja som nemohla uz chodit na urad kvoli tamtej pracovnicke bola riadne hnusna ku mne za to ze nerobim 🙄 tak som sa nechala vyhodit co z velkooou radostou urobila...tak ci tak by to urobila do mesiaca

flamenga
30. aug 2009

mne otec zomrel, keď mal 40 rokov.... neviem si predstaviť, čo by robila mama, keby celý život nerobila, nemala prax,nič..... jedine, že zarába toľko, že ťa zabezepčí do konca života.... nikdy totiž nevieš, čo sa môže stať 😉 a ešte keď má ako píšeš rizikové zamestnanie.....

bibula
30. aug 2009

nik,nepochopila si to...
zhrniem to...
on chce aby si bola doma a teba to tesi...
co keby si chcela ist do prace,aj jeho by to tesilo?