Nevie o nejakej práci z domu?

kathy93
19. apr 2018

Baby poraďte. Hľadám nejakú prácu z domu. Nepotrebujem zarábať milióny ale aspoň si nejako privyrobiť. Dajte nejaké nápady. Som momentálne PN a ochvilku na materskej.

fokuska
19. apr 2018

@kathy93
- pecenie - torty, zakusky
- zehlenie
- sitie, vysivanie, hackovanie, pletenie
- malovanie obrazov, ilustracie knih
- grafika, postprodukcia foto/video
- webdesign, programovanie
- sprava e-shopu, inych webov
- jazykove preklady, korektury
- externa spolupraca s mediami - reportaze, clanky
- doucovanie jazykov, inych predmetov
- nechtovy dizajn, pripadne ucesy, licenie, masaze

To su priklady, niekde treba vzdelanie, niekde talent, niekde takmer nic. Zalezi na tom co vies robit, s cim mas skusenosti...

nicoli02
19. apr 2018

možností je veľa, ty nemáš nejakú predstavu, čo by si chcela robiť? vieš niečo, čo by ťa aj bavilo

kathy93
autor
19. apr 2018

@nicoli02 no mne je v podstate jedno ale nemám talent na žiadne z vyššie uvedených prác ako vyšívanie šitie ani piecť neviem i keď nad tým som už rozmýšľala že by som mohla začať ale netuším ako by to dopadlo. A s jazykmi som na tom dosť zle takže nič. Fakt nemám talent snáď na nič. Skúšala som jeden čas nechty ale bolo to otrasné. A vlastne bavilo by ma napríklad líčenie ale na to zas treba nejaký kurz keďže až taký talent nemám.

fokuska
19. apr 2018

@kathy93 Tak to tazko, to ti ostavaju uz len rozne podvody na sposob skladania skatuliek, pier, hraciek do kinderiek a pod.
Pripadne klikacky na webe, MLM, reklama na fb a oblbovanie priatelov, katalogovy predaj...

Este napr vencenie psov, alebo to zehlenie? Upratovanie a nakupu starsim nevladnym susedom?

svettii
19. apr 2018

Jedine keby si chcela robiť nejaký avon, oriflame alebo voľakého finančné poradcu, to keď napíšeš tak sa tu o teba aj pobijú :D

kathy93
autor
19. apr 2018

@svettii také niečo som mala asi aj namysli nevravím že Avon ani farmasi ani huncalife to už robí každá druha. Ale minule som videla nejakú babu čo predáva drogériu. Alebo napríklad predqj psích pamlskov. Proste nejaký predaj cez internet asi.Ale netuším ako sa k takému niečomu dostať

timilv
19. apr 2018

Ja tiež nemám nadanie na kadejaké práce ako vyšívanie a pod. Ja robím marketing jednému hotelu. Starám sa o ich facebook/ instagram. Pridávam statusy, fotografie, vytváram udalosti, keď majú akciu,... 🙂 Nie je v Tvojom okolí nič také, koho by si mohla osloviť?

tatianaba
19. apr 2018

Tak skus zacat piect kadeco pre psov. To nie je take zlozite. A ked to pekne zabalis,isto sa zaujemcovia najdu. Nezarobis miliony,ale na zaciatok preco nie.

kathy93
autor
19. apr 2018

@timilv tak to teda netuším lebo sme sa presťahovali a ani tu nikoho nepoznám je to zložitejšie 😏

kathy93
autor
19. apr 2018

@tatianaba už aj toto ma napadlo. Ja by skôr len predávala, nechápem odkiaľ to berú tí ludia. Či majú živnosť a nakúpia si vo veľkosklade? Netuším fakt. Ale asi vyskúšam piecť a uvidíme čo z toho.

fokuska
19. apr 2018

@kathy93 Zober si to tak, ty keby si piekla, tak by si to predavala sama alebo by si platila dalsieho cloveka aby to predaval?
Keby si to uz mala rozbehnute a nestihaka by si sama vsetko, tak asi by si si niekoho nasla, ale to uz treba osetrit aj pravne - zivnost a pod.
Kto to robi na privyrobenie, tak sam su vacsinou vyraba aj predava.

Alebo to potom robis pre nejaky vacsiu spolocnost a to je uz napr ten katalogovy predaj, MLM a pod - to ti aj tu budu nukat ci uz kozmetiku, drogeriu, alebo ine veci.

jallka11
20. apr 2018

myslím, že z domu sa nedá robiť žiadna taká normálna práca ak teda nechceš sama podnikať

olinka166
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dorottka
22. apr 2018

Na vacsinu z tych veci netreba talent, ale cvik a ten nedosiahnes, kym sa nezacnes tomu sama venovat, aspon vo volnom case. Kurz nepotrebujes ani na jednu z tych veci, proste to zacni skusat, youtube a net celkovo je tvoj najlepsie kamos - kazdy ked zacina, je to otrasne, ale vypracovat sa vies pomerne rychlo. A co tak upratovanie? To su zvacsa jednorazovky a neplatia zle, ak si chces len privyrobit.

deeena
23. apr 2018

https://www.tipli.sk/p/79624 odporúčam 🙂 prehladne,peniaze vrátené z nákupov vám neprepadnu ako,na refundo.sk,alebo plnej penazenke. Môžete si to nechať vyplatiť po nasporeni 2e,ale nemusíte môžete ako ja si sporiť skoro rok nepravidelne objednávam,ale spätny cashback mi ostal 😉

deeena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
19tinka1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moncek88
26. apr 2018

@dorottka prosím ťa ako to je s tým upratovaním? Dám si inzerát že poupratujem či? 🤔

moncek88
26. apr 2018

@deeena môžete mi prosím do IP povedať k tomu viac? Ďakujem 😊

bubu62
30. apr 2018

eurona

bubu62
30. apr 2018

Tak v Eurone pri obrate 10 000bodov uz nemusis chodit do prace....

vilaamalka907
30. apr 2018

@deeena ahoj môžem poprosiť viacej info ?

deeena
9. máj 2018

https://www.cashprofit.sk/affiliate?id=MtVBXMK6... dotazníky,za registráciu dostanete 10e

gandis
9. máj 2018

@deeena mas ten cashprofit overeny? vdaka

jendzela
21. máj 2018

ahoj, ja robim Oriflame cez fb, nepredavam, ale registrujem.

janetulka
23. máj 2018

Ja pracujem s kozmetikou Farmasi, som spokojna ..ak mate zaujem dozvediet sa viac , kludne mi napiste a vsetko vysvetlim

lufisko_lf
27. aug 2018

Ja som si našla dobré privyrobenie popri materskej a hlavne vidím reálne peniaze. Info v správe

kalamityjane
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikavajdova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gajdoscikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz