Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nezvýšenie platu z dôvodu blížiaceho sa odchodu na materskú

kefrinky
29. jún 2015

Ahojte,

chcela by som sa spýtať, ako by ste reagovali na to, keby kolegynkám zvýšili plat, ale Vám nie z dôvodu, však vy idete o dva-tri mesiace na MD. Nejde o horibilnú čiastku, ale štve ma ten prístup, pretože výkon chce zamestnávateľ samozrejme rovnaký. Za šéfom som bola, dostala som vyjadrenie, že to rozhodol ešte predchádzajúci a že čo riešim tých pár mesiacov...príde mi to nefér, aj diskriminujúce...

1martincanka1
29. jún 2015

Pokial je to len na nadriadenom, ci ti plat zvysi, ci nie, mozes sa aj na mihalnice postavit, nezmozes bohuzial nic..

kefrinky
autor
29. jún 2015

@1martincanka1
Ano, to mi je jasne, ale ten dovod, ze idem na MD, a este dva mesiace bude chciet odo mna rovnaky vykon ako doposial s tym, ze ostatne budu mat za to o nieco viac... 😖

1martincanka1
29. jún 2015

@kefrinky chapem aj ja teba, tvoje pocity, ale nic viac ako sa s danou situaciou zmierit, resp. sa nad nu povzniest, nemozes.. alebo nepodavaj teda rovnaky vykon ako ostatne, ak sa ti tak "ulavi" 😉 vyhodit ta nemozu, ked si v ochrannej lehote.. no riskujes, ze si uz "neskrtnes", ked (ak) sa vratis.. co na to viac napisat.. osobne si vo vseobecnosti (tzn.neber to osobne) myslim, ze zamestnanec nema co vediet kolko zarabaju jeho kolegyne/kolegovia, sef atd. a napokon, spravodlivost darmo hladas, neexistuje, vsetky rozhodnutia su v konecnom dosledku subjektivne.. a sme zas pri tom, ze ak sa tak sef rozhodol..

dobromila1111
29. jún 2015

Mnoho zamestnavatelov povazuje zvysenie platu ako motivaciu na pracu do buducnosti. Mozno preto nezvysili. Kaslite na to. Malokto by Vam pred md zvysil plat v dnesnej dobe..

kefrinky
autor
29. jún 2015

Ok, tak to uz nejako prekusnem, tych par dni 😉

katy1979
29. jún 2015

mne sa stalo to iste. sef mi to povedal tak ze tym padom moze rozdelit badzet penazi medzi tie co ostavaju.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli