Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Nočná práca v Tescu

andreasko
17. máj 2016

Ahojte maminky
Cez agenturu som cca chodila 2 tyzdne dokladat tovar a kedze mam niekolkoricnu prax v obchode ako veduca si ma tam vsimli a ponukli mi pracovn.miesto na trvaly prac.pomer.
Vysli mi v ustrety co da tyka smeny 4 nocne a jedna ranna smena pre mba ideal ...vikend volny 37,5 hod.uvazok s nast.platom 550 eur...
Babulky chcem sa spytat na nocne...tu ako ste si zvykli na pracu v noci!? Ako najlepsie je rozvrhnut nocnu!? Dve nocne ranna dve nocne!? Prosim dante tipy vase skusenosti ...

rybarybata
17. máj 2016

To v ktorom Tescu?Pokial viem, nocna praca je zrusena (mozno len par vynimiek) a harmonogram sluzieb sa robi na zaklade poziadaviek, napriklad noc pred zaciatkom letaku, vikend bol priorita...cize napr v nasej prevadzke (pravda je, ze sice pred 4rokmi) toto nebolo mozne si sama navrhovat, ako chcem pracovat...mali pracovnici narok na urcenie si volneho vikendu, dovolenky

andreasko
autor
17. máj 2016

@rybarybata tesco trnava ...anonmy mame tiez od polnoci zavrete ale chodia zamestn.na nocnu...pekari, chladene...s person.som sa dohodla na nocnych 4 ...plus jedna ranna...37,5 vikendy volne....vzajomne boli dake piziadavky ci z mojej alebo druhej strany na ktoeych sme sa dohodli...nebudu platit odidem...vzala som to jasne lwn z dovodu ktiry som uviedla....akurat viem v polivici mesiaca dava ved.harmonog.zmien na dalsi mesiac ...aj ru vidim ze je to na dohode
No uvidime...skor sa bpjim ako zvyknem nocnu...ale ved v skusam uvidim

Tu začni písať odpoveď...

Odošli