Obchodný manažér - pohovor

sabinami
18. apr 2019

Ahojte, je tu niekto, kto pracuje ako obchodný manažér pre nejakú značku/produkt ? Budúci týždeň idem na pohovor na tuto poziciu, chcela by som pre tým vedieť zopár info ohľadom výkonu prace aby som si vedela utvoriť lepšiu predstavu čo to obnáša 🙂 na pohovor budem musieť cestovať trocha ďalej tak aby som nešla zbytočne :D kludne píšte aj súkromné správy, ďakujem 🙂

hadecka39
18. apr 2019

@sabinami je to pozícia, ktorá riadi iných ľudí, aby obchod fungoval tak ako má a budeš mať na starosti pravdepodobne viac pobočiek, ideš na takú pozíciu a nikdy sa na nej nepracovala? dosť odvaha

sabinami
autor
18. apr 2019

@hadecka39 jedna sa o konkrétny produkt, ktorý budem zrejme ponúkať do obchodov alebo tak nejak, zatiaľ som bola zavolana len na pohovor 🙂 a mám 22 rokov takze zial nemám s ničím takym skusenost ale vážim si že dávajú možnosť aj ľuďom bez 30rocnej praxe :D

hadecka39
18. apr 2019

@sabinami to je nejaká nová firma? vieš, aby to nebola nejaká pakáreň... určite si to riadne prever, lebo jednoduché to nebude si myslím, máš tam aj nejaké podmienky?

emma132
18. apr 2019

@sabinami ja som pracovala na tejto pozicii 4roky,teraz idem na matersku. Bola to moja prva praca(nie vsak na produkt,pracujem v strojar.firme) po VS a zvladla som ju. Ale ja som velmi chcela 🙂 Zo zaciatku to bude narocne,budes sa musiet vela naucit (ako komunikovat so zakaznikom,najst si k nemu cestu,vyhoviet jemu aj poziadavkam zamestnavatela,...) ale urcite to skus. Je to super skola a to,ze nemas ziadne skusenosti vobec nie je prekazka. Odvaznym stastie praje,viem o com hovorim 😉

matkaleskova
23. apr 2019

@sabinami nepracovala som v tejto sfere, ale poznam, ako pise emma bude to na dlhsie, treba sa naucit ako s tymi ludmi hovorit, vela sa pytat, aby si poznala ich potreby 🙂