Online Salary Solution. Máte skúsenosť s touto prácou?

kikina84
21. máj 2013

dakujem za akekolvek info ohladne tejto prace na doma!!

bublinkajasminka
21. máj 2013

aj mna by to zaujimalo

mima345
21. máj 2013

Ja som si to objednala,,ale rýchlo som vycúvala,,pretože som si na zahraničných fórach prečítala,,že je to podvod a vyťahajú z človeka všetky peniaze,,nemôžem to potvrdiť z vlastnej skúsenosti,,ale cca 3000 negatívnych komentárov ma presvedčilo...Je to na vašom rozhodnutí.. Prajem vela šťastia...

mimivikinka
21. máj 2013

zase daky odzub, zda sa, ved keby sa dalo normalne zarobit take peniaze... bila som len zvedava na tu cenu, tak som zadala zakl. udaje, tak uz mozem cakat, ze mi budu vyvolavat agenti s teplou vodou, email som aspon dala taky spamovy. Precitajte si toto http://www.poradte.cz/volna-diskuze/1242-online...

ekka12
24. máj 2013

http://www.onlinecareertrend.com/news4o3/cz7rg6P1/
http://www.onlinecareertrend.com/news4o3/skYJXsP3/
Ahojte, troska divne, ze ten isty clanok, len v inom jazyku a zmenili meno a aj mena akoze spokojnych...
Neviem, neverim tomu!

28cka
29. máj 2013

ahojte ja som to dostala dnes, a hned ako som to otvorila som to olutovaa. zbytocne som prisla o 38 eur za jedno prblble cd v anglictine,kde vam sice bezia titulky v cestine ale nestihate to citat a niektore veci su tam vobec neni preozene, este som to ani nedopozerala a je mi do placu, skoda ze ma mo syn nahovoril na kupu tejto blbsti. je to ttiz zadavanie reklam a nejakzch kavin na internetove strankyae v zahranici. musite si tam pozakupovat kadejake domeny a pod. nestaci ze zaplatite hned na zaciatku za dvd ale este musite platit aj za nejake vytvaranie svojich domenovzch a web stranok. som sprosta a naivna lebo taku pacu co som zadavala relamz na stranky uz sm robila a za mesiac roboz som zarobila 16eur a ani tie mi nevyplatili: jedna sao pani seckarovu.lutujem ze som to vobec prebrala

filip222
30. máj 2013

neobjednavajte je to podvod ja som to robil presne podla navodu a nic z toho prisiel som o 38 eur ktore mi nechcu vratit v zahranici ich odsudzuju a uz je aj trestne oznamenie ,,,,NEKUPOVAT POZOR KLAMU NIKDY NIC NEZAROBITE

pernickova
31. máj 2013

ahoj podla zakona mozes tu prirucku do 7 dni vratit na poradte cz jeden pan pisal sice ze vratenie penazi mu trvalo pol roka ale za pokus to stoji 38 € nie je maly peniaz pre matku na MD

maria548
5. jún 2013

riadny oblbovak pre ľudí, hneď som si myslela že keby to bola pravda , že sa dá
takto zarabať , tak koľko ľudi by malo pracu

barbora1983
9. jún 2013

Ahojte. Ja som si to objednavala pred 2 dňami... podľa vsetkeho ( vasich reakcii ) je to hlúposť. Stačí keď si neprevezmem zásielku a všetko bude v poriadku ?

martinakkkk
11. jún 2013

Ahoj Barborka, no obávam sa ze ak to neprevezmes, nic by sa nemalo stat, nie je tam datum narodenia, ani cislo OP, ani ina zaväzna informacia okrem adresy, no i keď to sa z ich strany da napadnut....Ak sa to neprevezme, nemaju ako uctovat storno poplatok za neprevzatie... no neviem....

elija711
17. jún 2013

Aj ja som si to objednala...Taka hluposť. Nič na tom CD-ku nie.Prazdne. 🤐

maria0910
18. jún 2013

Dobri den richle mi poradte gde to mam vraťiť ked to je podvod Dakujem 🙂

durko823
24. jún 2013

Milí ľudkovia....samozrejme, že to nie je korektná pracovná ponuka, veď sa len zamyslite, keby to bolo také jednoduché, za 38 eur zarábať bez špekulácií také peniaze...buď by vám to neponúkli, alebo by tak zarábal každý druhý... každému lichotí tá vidina jednoducho zarobiť kopu peňazí, a to je práve to, čo takýto špekulanti využijú....veď vás tých 38 eur nezničí, ale im stačí zopár tisíc kúskov predať a vypočítajte si koľko na tom zarobia....vám poradia niečo podobné a v tom majú pravdu. Keď máte hrošiu kožu, tak aj vy môžete zarobiť na ďalších "oklamaných", ktorí prídu za vami. Nikdy nezabúdajte, že zarobiť za krátky čas veľké prachy sa dá...ÁNO... ale to si niekto iný predsa musí zlíznuť...odkiaľ by tie financie boli ? Zo štátnej pokladnice, alebo z multi-firiem ??? No určite 🙂

milosiatko
25. jún 2013

dobrý večer,zajtra mi prisť to cd,ak ho nepreberiem,nevyplatím bude všetko v poriadku?už som naletela agentúre Fox a teraz znova,nechcem prísť aspoň o tie eura.Martina

jss
1. júl 2013

Lidi nekupujte to,je to podvod! Stačí si zadat do hledáčku tuto firmu a vyjedou vám dokonce i videa na you tube a všechny možný diskuse v angličtině,že je to podvod.v cizině už nikoho nenachytají,tak ted to budou zkoušet tady!A ta záruka,na tu nespoléhejte!Je problém z nich ty peníze dostat zpátky! Jsou v tom skryté podmínky a vrácení někomu trvalo i 6 měsíců po velkých dohadech.Nejdříve se musí kontaktovat jakási podpora,která defakto neexistuje.Tímto nesplníte podmínky vrácení peněz!

malickaiveta
7. júl 2013

ahojte..ja som tam dala koment a oni ma zmazali..co to znaci?scam..su tam pod clankom len ich komenty vymyslene..

petula8
7. júl 2013

ja som to tiež pozerala a prešla som na nete aj nejaké články , je to podvod 😝 😝

jessey
7. júl 2013

No mne to dnes poslala mamina ze na prilepenie na materskej. Ze si to mam precitat ze co to vlastne je. ale hned som jej povedala, ze to bude isto hlupost. Ved keby naozaj mali ludia take zarobky tak by to robil kazdy z domu. a nik by nechodil normalne do prace. 38€ viem investovat aj inak a radsej kupim nieco dcerke ako dat zbytocne podvodnikom peniaze. Baby davat na to pozor. Peniaze si treba poctivo zarobit ku malokomu pridu len tak....

maya35
9. júl 2013

pisala som tam 3x do komentar a ze kolko stoji priručka a vôbec mi to nezobralo, prečo asi ? ako dobre že som si to neobjednala, myslim si že tie komentáre si napísali sami len aby im ludia naleteli

zuzanageryk
9. júl 2013

ľudia neobjednávajte totálny oj... došlo mi nefunkčné CD poslala som to späť a teraz čakám či mi vrátia peniaze,lebo ešte aj adresa je pofiderná,takýchto predajcov treba vylúčiť z používania internetu,ja som dôverčivá osoba a myslím si,že ked ja nikoho neodžubem ani mňa nie,ale s takýmto bludom som sa ešte nestretla.

rodas
9. júl 2013

Dávajte pozor je to čistý podvod. Len od Vás vylakaju peniaze. 38,.eur vyhodených. Ale nevadí našiel som sistém ako im to vracať. Takže treba objednať a nepreberať nech maju aspoň naklady na dopravu. Oni zarábaju len na ludoch ktorý potrebujú peniaze a chytaju sa aj takejto príležitosti. A nakoniec šeky sú Vám na nič. Tu vám ich nikto nepreplatí. 😉

general
12. júl 2013

zdravim, vsetky storno objednavky piste na tento email: support@onlinesalarysolution.com. Maju to tak v obchodnych podmienkach

gemini21
12. júl 2013

Je to celý podfuk!!!! Našla som ich na "čiernej lištine" takže len oblbujú ľudí!!!!! Tiež som tam chcela napísať tento komentár a čo myslíte, zobrazilo sa to tam??? Ani náhodou! Tiež si myslím, že len oni tam dávajú tie " komentáre" ........

velli1
15. júl 2013

ako to mám zrušiť keď som to teraz objednala a nič tam také neni že storno objednávky .........

kejty77
15. júl 2013

dnes mi prislo CD po zhliadnutí som hned pochopila, že ide o podvod chcela by som poprosiť o radu, kde mám zaslať späť Cd a či vôbec niekedy ešte uvidím čo som zaplatila 38€ ďakujem.

magnumkompozitum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nyiragonga19
16. júl 2013

ahojte,ja som tiež naletela a hrozne to ľutujem....no som rada že nie som sama :D že je nás viac ktorí chceli zarobiť

lennerova
22. júl 2013

ahojte dakujem babulky za komentáre k tejto praci ja som chcela tiez objednat cd tiez my to bolo povedome ze v tom bude podvod tak davam od toho ruky prec, ale je to smutne,ze ludia ktory nemaju vela penazi a hladaju prilezitost si zarobit vsak kazde euro je dobré takto ludi len zneuzivaju a vytahuju z nich peniaze ☹ smutné

mapa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hc61
24. júl 2013

Slováci nebllbnite!!!!! Doba je zlá a každý si povie,prečo nezarobiť nejaké peniaze a sedieť doma pri PC ? Dlhú dobu som žil v zahraničí a verte alebo nie,takto sa rozhodne peniaze zarobiť nedajú.Ved takéto prachy o ktorých tu píšu,nezarábajú v zahraničí ani vrcholoví odborníci,či stredný managment... 5000USD za 18 hodín sedenia na zadku? Zamyslite sa nad tým,Dobrí právnici v renomovaných spol. alebo špičkoví lekári o tom môžu iba snívať.- 5000:18= 277,70USD/hod.A ak vás ani to neprevsvedčí- ja som sa prihlásil na ich ponuku a pri prvej registrácii som uviedol všetky údaje pravdivé.Prišiel mi confirm - gratulujeme máte nárok!!! Asi za 5 minút som sa prihlásil znova ako záujemca o kúpu produktu pod vymysleným menom e-mail a dokonca ako mesto som uviedol Rimavská streda 😀 😀 😀 😀 a hádajte čo mi prišlo ? Samozrejme tá istá odpoved...Oni si nedajú ani takú námahu,aby si skontrolovali že obe požiadavky prišli z rovnakej IP adresy. Myslím,že to už nepotrebuje žiadny komentár.