Oplatí sa zriadiť si internetový obchod?

miss
26. máj 2007

Ahojte, som na materskej a samozrejme nie som spokojna s takým príjmom, chceli by sme začať podnikať, zriadit si internetový shop, máte niekto taký shop a vynása Vam to? Bola by som rada za nejake skusenosti a co najlepsie sa predáva, dik 🙂

sue
26. máj 2007

...internetový shop s čím?

escada17
26. máj 2007

no ze prave ty 😉 ja som nad tym uz velakrat uvazovala...

miss
autor
26. máj 2007

sue- taký mix sme mysleli oblecenie, kozmetika, bižuteria podla toho na co by bol najvacsi dopyt by sme casom pridavali nove veci...

miss
autor
26. máj 2007

escada- no povedz...ja nad tým normalne uvažujem, lebo zase nepotrebujes na zaciatok milion, ale da sa zacat aj z mála, fakt sa musime nejako rozhýbat, lebo k bytu s ainak nedostaneme 😖 a co by si predavala Ty?

maca793
26. máj 2007

miss
skús predávať zo začiatku vecičky po malom. peniažky si budeš odkladať. ak ich pravdaže nebudeš potrebovať pre ďaľšie bábätko.mám na mysli vecičky.
potom by si mohla podnikať v niečom, čo vieš robiť. v čom si doma.
ja keby som mohla, tak by som predala vecičky po mojej malej ale zatiaľ nemôžem, lebo neviem, kedy sestra zamiesi malé. 😀

miss
autor
26. máj 2007

maca- myslea som aj na to na bazarik aj so svojimi vecami mam plno handier co už nenosim tie by sa dali nejako popredat a postupne aj Samkove co už vynosil aj ked zatial ich nie je až tak vela a dalsie babo najskor o 5 rokov planujem a aj to nie eje iste, lebo som povedala, že až vtedy ak budeme mat byt a stabilný lepsi prijem.

sue
26. máj 2007

Miss a potom by som našla šikovnú krajčírku a dala by som sa na šitie a predaj tehu vecí za ROZUMNÚ CENU !!!!

newyorkgirl
26. máj 2007

miss ja sa tomu trosku venujem ale vazne len trosku a aby o tebe ludia vedeli to je naaaajtazsie... 😒

escada17
26. máj 2007

miss, ja by som ta mohla zasobovat s vecami odtial, ze vraj su lacnejsie 😉 a by sme sli napoly 😀 vazne, mam stale nieco take v hlave...

maca793
26. máj 2007

tak to skús za to nič nedáš ntukaj si www. minibazar.sk
ja na tejto stránke nakupujem malej oblečenie a dosť často. mne sa to tam páči. ak by si sa rozhodla,že budeš predávať veci, tak si podľa mňa nedaj na to vysoké ceny ale primerané. alebo ako uznáš za vhodné. 😉

escada17
26. máj 2007

newyorkgirl, ty si doma alebo stale v USA?...

miss
autor
26. máj 2007

sue- toto navrhoval moj muž..presne, že tehu veci chýbaju!!! že by sme zamestnali nejaku babu co skoncila odevnu a šup sit saty pre tehotne a predavat...

escada- nieco by sme mohli pospekulovat ja už spekulujem zopar dni 😎

maca- hej kukam kukam na mimibazar už dlhsie, ale neviem ci tam sa zaregistrovat, alebo radsej vlastnu domenu mat..to by bolo asi lepsie...vysoke ceny nedam urcite

new..girl- a co take predavas? no vies..dáke letaky by som musela vytlacit a porozhadzovat po meste, pripadne tresnut raz za cas inzerciu do nejakeho dennika...

escada17
26. máj 2007

miss, alebo website...aj ked to stoji peniaze..ja som uz velakrat chcela, tuna by som si mozno vybavila z obchodov lacnejsie veci, co su uz aj tak lacnejsie ako doma a mohla by som...ale potom som otehotnela a vidis...a aj tak, lepsie by mi bolo, keby mi s tym pomahal niekt doma 😉

miss
autor
26. máj 2007

escada. vsak vlastnu stranku mat Ti napisem SZ lebo jednu mi poradila jedna ceska, ale nechcem robit reklamu tak na to mrkni...idem spat..zajtra este popiseme 😉 bru noc babenky dik za pokec 🙂

escada17
26. máj 2007

okej...teraz budem premyslat, ze co je SZ ... 😝 😕 😨
dobru noc a uz si ozaj aj pospi trocha...😉

miss
autor
27. máj 2007

escada- už som ako česka to mam z tých ceských chatov 😀 SS sukromnu spravu Ti zaslem

newyorkgirl
27. máj 2007

tie tehu veci su dobry napad, velmi, lebo tych je na trhu stale dost malo a ked tak su obrovsky drahe 😖

miss
autor
27. máj 2007

newyorkgirl- vsakže...sak kopec žien je tehotných a viem, že aj ja som ako zufalo hladala nejake dobre nohavice, mala som stastie, že som vela nepribrala a do konca tehu som nosila normalne rifle, len gombik som si odopla, lebo inak neviem 😖 a ked vidim ako sa motaju v neforemných lacláčoch ci divných overaloch je mi z toho smutne, ved žena chce byt sexi aj ked je tehu ma na to právo predsa...

escada17
27. máj 2007

cau kocky...viem, zeto nie je lahke a celkovo Slovensko ma maly trh a nevies, kolko ludi s tym robi...mna to laka, ale netusim ako na to...

miss
autor
27. máj 2007

escada- no ja si pomalicky davam dokopy 1+1...najprv treba mat stranku chcela by som aby mi nejaký informatik vyrobil, treba si ujasnit co chceme predavat, vybavit živnost a veci okolo toho, zariadit si uctovnictvo, odvody atd...najst dobrých nie drahých dodavatelov, potom este nejaku reklamu a už len dufat, že to výjde 😉

olinel
27. máj 2007

Miss, ak ti môžem poradiť, tak by som sa asi dala na to tehotenské oblečenie, detských je tu už dosť.A ak by sa ti darilo, tak to potom môžeš rozšíriť.Ako si vravela zobrať babu na šitie a navrhovanie.Kludne tam môžeš mať veci úplne nové a aj obnosené. 😉

sue
27. máj 2007

Súhlasím s Olinel 😉

sue
27. máj 2007

...a bodlo by komplet odev - od spodného prádla, pančušiek, nočného prádla, cez voľný čas, prácu, slávnostný odev, vrchné odevy...

olinel
27. máj 2007

A ešte ma napadlo, že nezabudnúť pri navrhovaní na všetky výšky, lebo ja som nízučká a mala som problém. 😀

sue
27. máj 2007

...a hlavne nech to má šprnc... nemusíme vyzerať ako vo vreci a v kadejakých šedivých farbách... ja budem na brušeno hrdá, nechcem ho skrývať...

olinel
27. máj 2007

To by bolo supiš, len na to potrebuješ veľa penazí. 😅

sue
27. máj 2007

Olinel nemyslím si, to chce len šikovnú návrhárku a krajčírku...

sue
27. máj 2007

(ja keď robím do divadla, výrobná cena nie je vôbec vysoká...)

olinel
27. máj 2007

Len si zoper, že z každej veci potrebuješ niekolko čísel a farieb.Musíš mať aj nejaké zásoby, kde ti príde niekolko objednávok naraz.Ved zákazníčky nemôžeš sklamať!Co im povieš nemáme a pokial viem, tak žena ked si niečo zaumieni, tak to hned chce.

sue
27. máj 2007

Olinel, ja si myslím, že na začiatku treba s týmto veľmi opatrne... pokiaľ viem, kočky nemajú nejaký kapitál dopredu... takže budú musieť jednať veľmi jemne, kým sa obchod rozbehne...