Oznámenie tehotenstva v prác

tweexe
21. sep 2020

Dobrý deň, ahojte. Idem si ku Vám po radu. Vo štvrtok idem oznámiť zamestnávateľovi, že som tehotná. Všade sa píše, že mám urobiť kópiu z tehotenskej knižky, avšak tu je moja otázka, že čo mám prefotiť? Ja mám tú malú tehotenskú knižku - Happy baby a zatiaľ som len 12tt, takže veľa údajov tam nemám. Prefotila som prvú stranu, kde sú moje údaje - meno, adresa, dátum najbližšej poradne, gynekológ a stranu, kde mi sestrička dátumom opečiatkovala kedy mi brala krv na rôzne rozbory v prvom trimestri. Predpokladaný dátum pôrodu je až na ďalšej strane, kde zatiaľ okrem mojej výšky, váhy, posledného menzesu nič nie je. Stačí predpokladaný dátum napísať len do listu, či ešte aj tú stranu treba prefotiť? Ďakujem Vám za Vaše skúsenosti a POMOC 🙂 😍

renatka1985
21. sep 2020

@tweexe prva strana, nic viac

potvorka88
21. sep 2020

Ja som fotila iba prvu stranu a predpokladany datum porodu a nastupu na md som pisala do oznamenia, ktore som davala spolu s kopiou knizky

romci22
21. sep 2020

Ja som tiež fotila iba prvú stranu a plus som doložila oficiálny list že som tehu čo som našla na nete..a úplne im to stačilo..

tweexe
autor
21. sep 2020

Ďakujem Vám veľmi pekne, áno list mám už pripravený pre šéfku, len s tou kópiou som si nebola istá. Ďakujem ešte raz 🙂 🙏 @renatka1985 @potvorka88 @romci22

cezpat
21. sep 2020

@tweexe Môjmu nestačilo len písomne oznámenie a kópia tehotenskej knižky, musela som doložiť aj potvrdenie od lekára, že som tehotná... No väčšine stačí tá kópia.

tweexe
autor
21. sep 2020

@cezpat uvidíme čo mi povie vo štvrtok 🙂 či stačí, či nie, ďakujem ti

katka2505
21. sep 2020

Toľko veľa vecí k tomu treba?Ja som len povedala,že som tehotná a kedy mám termín pôrodu a nástupu na materskú.Nič iné k tomu nepýtal

engynka
22. sep 2020

Ja som mala taku ze hned na prvej strane kde boli moje udaje uz boli aj nejake zdravotne info, ofotila som prvu stranu a personalistka hned ako to zbadala tak mi tie zdravotne info odtrhla a nechala si vlastne len nadpis tehotenska knizka a moje udaje. Plus teda pisomne oznamenie.

panir
10. júl 2021

@romci22 ahojky prosim ta kde si nasla na nete oficialny list ze si tehotna aby si to zaslala zamestnavatelovi? Vdaka za pomoc. 😊