Partners Group - skúsenosti s prácou

smejinka
24. jún 2013

Ahpjte, mam taku otazku, mam moznost pracovat pre spol. PG, mate s tym niektora skusenosti? tvrdia ze ludi nezhanaju, ze svoju klientelu uz maju vybudovanu a ja by som riesila skor administrativne prace. Mam sa zucastnit skolenia a potom sa rozhodnut,co s atyka platu neviem, vraj je to vyhodne.Dakujem za kazdy nazor.

miriam2deturence
23. máj 2019

lenuske87 som poslala normalny postup ako si investiciu odkupit, verim ze pomohlo ... ina skusenosti tu: z 50000 urobit 35000 sa realne pri riadne nastavenom investicnom portfoliu a normalne spravovanom neda (analyza, ucel, nastaveny casovy horizont) zato pri "investicnych" spekulaciach velmi hravo. A pokial siel do kryptomien, len potvrdil potvrdene. Su tu rozne ine skusenosti ... negativne sa rozsiri rychlo, pozitivne ani tak nie🙂. Mrzia ma taketo skusenosti, neviem si to v nasej partii ani predstavit. Ludia si proste nesu aj nejaku povahovu vybavu do profesie. Ku konkretnym prikladom by som sa vedela vyjadrit keby som videla aj dokumenty, inak to je pre mna vyhlasenie velmi na vode a emotivne bez faktov,parametrov. Najviac sa stranim rusit stare zmluvy, obzvlast zivotky. Uz ubehlo splatenie vstupnych poplatkov, ceny pripoisteni su z nizsieho veku a teda vyhodnejsie, v horsom pripade medzitym boli nejake zdravotne komplikacie. Bohuzial velmi casto sa stale stava, ze nejake poistenie malo a nekryje takmer nic, este je poplatkovo extremne predrazene pocas celej doby zmluvy, vy to viete, lebo ste tych poist.podmienok precitali na stovky a poznate suciastky, a teraz ako to cele vysvetlit za par minut, ked to trva na pochopenie niekolko hodin az dni, ake su v zivotke a zivotke rozdiely. Nuz... ano ale verim ze keby som videla dokumenty na vselico zaujimave by sa prislo a vysvetlilo. Prajem len vsetkym vam, ktori sa zaujimate, aby ste podstatne veci mali v poriadku a mohli spokojne prezivat to na com zalezi, spolu hadam s financiami ktore denne riesime ale nechceme sa im casto venovat, no napriek tomu ich treba mat naporiadok inak zaskocia.