Dá sa vyžiť z pedikúry?

sasha871
15. nov 2017

Ahojte baby,zaujima mam pedikura ako biznis..Baby co to robite,da sa vyzit?viete si zmenezovat cas tak aby ste slusne vyzili a zvladli byt od 16s detmi?premyslam ci to rozbehnut,ci nie..som po MD.no zamestnanie kt.je slusne ohodnotene a casovo prijatelne neviem najst.

eliska13
16. nov 2017

@sasha871 tiež som nad tým uvažovala, ale platiť nájom vybavenie...u nás v dedine ide pedikúra výborne, ale je tam aj kozmetika masáže kadernictvo....a asi je pravda, že ľudia si potrpia na nôžky skôr v lete ako v zime neviem?
Pedikúra je o 12-15 eur u nas

eliska13
16. nov 2017

@sasha871 a ženy Ti budú chcieť chodiť práve po robote po 16 a v sobotu...
Doobeda prídu dochodci a tí čo robia na smeny..

alaguema
16. nov 2017

@sasha871 medicinálna pedikúra by ti mohla dobre fungovať. Ja chodím celoročne - dnes x žien chodieva do sauny, do wellness, na masáže a chceme mať nohy upravené stále. Chodím väčšinou dopoludnia. Podnikateľky a ženy na voľnej nohe prídu kedykoľvek, nemusí to byť len po štvrtej. Záleží od toho, akú cieľovú skupinu chceš osloviť a úmerný k tomu by mal byť aj štandard poskytovaných služieb.

natikasim
16. nov 2017

Presne tak napríklad aj chodím doobeda vždy si zoberie deň volna v práci a vtedy mám pedikuru a kozmetiku takže podľa mňa to ide a hlavne tá medicinálna pedikura to je niečo úžasné fakt. A dole klobúk pred babami čo to robia. Aspoň čo ja chodím v NZ tak tu je jedna fantastická žienka platím 18 eur. Poradím ti ak vieš rob to doma a nemusíš platiť niekomu prenájom to je dosť veľká položka. Chodila som aj k pani, ktorá malá salon spravený z garáže plus k tomu robila aj manikuru. Tak držím ti place.

sasha871
autor
22. nov 2017

Baby znie to vyborne..No ja pochafzam z dediny pri nitre,kde uz je otvoreny salon,so vsetkymi kozmetickymi sluzbami aj s pedikurou..tento rok ho baba otvorila.
stahujem sa aj tak inde do dediny,kde pedikura sice nie je..no neviem ci by som tam uspela.V NR Je ta pedikura uz nejaka premnozena a tiez tu robi dost bab medicinalnu pedikuru..no ak nic ine(ze sa tomu nebudem venovat naplno) videla by som to ako prilepsenie k pripadnej praci,teda ze by som navstevovala zakaznikov doma.

sasha871
autor
22. nov 2017

Kurz sa este neotvoril tak stale cakam..no dufam ze sa to bude rentovat.