Počíta sa maródka do nároku na podporu?

miciatko
5. jún 2017

Ahojte dievcata , chcem sa spytat : pracujem vo firme 1rok aj 10 mesiacov , zacali sa u mna zdravotne problemy. Viem ze mi konci zmluva za 2 mesiace a nemyslim ze mi ju predlzia . Ak by som sla na PN zarata sa mi to do naroku na podporu ,alebo nie??

evittam
5. jún 2017

@miciatko Ak tvoj PP nebude pocas PN trvat tak samozrejme,ze nie. Tebe skoncenim zmluvy skonci poistenie v nezamestnanosti.

miciatko
autor
5. jún 2017

@evittam myslim keby idem teraz na PN a zostanem tie dva mesiace co mi chybaju do dvoch rokov naroku na podporu. zarata sa mi to do dvoch rokov ? Ci mi bude doba PN chybat do podpory, dakujem za odpoved

evittam
5. jún 2017

@miciatko Ak bude trvat PP tak ano-uz som ti to napisala. Comu nerozumies?

elysiacik
5. jún 2017

Tam ide o to či si tie dva roky zamestnaná, nie o to koľko máš reálne odrobených vieš 🙂 Čiže ak budeš tie dva mesiace stále normálne zamestnaná tak sa ti to normálne bez problémov ráta neboj sa 🙂

fatima99
5. jún 2017

ja som to tiez riesila pred tym ako som sla na matersku lebo som chcela ist tie dva mesiace dopredu ale tiez mi to vysvetlili, ze proste zamestnana si takze do poistovne za teba zamestnavatel plati takze sa ti normalne rata. ale tak v tomto state si nemozes byt nikdy nicim ista takze opytat sa je istejsie

evittam
5. jún 2017

@fatima99 Pokial si PN alebo na MD tak nikto za teba nic neodvadza. Iba si stale zdravotne a sociálne poistena.😉

miciatko
autor
5. jún 2017

Ďakujem kocky ,ste zlate