Pohovor do Slovenskej sporiteľne

bizubka
17. jún 2015

Ahojte. Chystam sa na pohovor do SLSP. Viete mi poradit na co sa mam pripravit? Podla instrukcii by mal trvat pol hodky. Pritomna bude personaliska a riaditelka banky. Dakujem

habibi78
17. jún 2015

zalezi od pozicie

vierocka888
17. jún 2015

@bizubka ahoj. Ja som takyto pohovor absolvovala pred rokom. Ale iba prve kolo. Klasicke otazky typu posledne zamestnanie, preco by mali zobrat prave teba, co by si roesila s kliento., ktory k tebe pride. Myslim ze sme skusali aj nejaku scenku s personalistkou. Ale osobne ti poviem, nesla by som tam ani za svet. Mam piercing nad hornou perou. Tak sa so mnou bavili takym stylom ze som nechapala. A vraj aky je moj nazor na tetovania a piercingy? No trapne fakt. Inak je to tam o hubu, maju plany mesacne, kazdy ked ich buzeruju, ze to musia splnit. A ak chces odist skor ako za rok, pokuta 1000 eur. A fakt si ju pytaju..... 🙄

bizubka
autor
17. jún 2015

@habibi78 pozicia je poradca 🙂

bizubka
autor
17. jún 2015

@vierocka888 no pekne. Takze ked mam jedno ako hnede a druhe modre,tak som z marsu. No xhcela by som to vyskusat, ved za to sa nebije. Aspon budem mat akusenost,ale mam pocit,ze niektore pohovry su akp do NASA.

vierocka888
17. jún 2015

@bizubka no to teda ano. Ale kamoska tam aj pracovala a hovorila ze to je strasne psycho. Kazdy den psychicky teror, ak nepredas tolko a tolko uverov tak uvidis...bla bla bla..... no praca predajcu je velmi narocna - vlastna skusenost. A nutit ludom hypoteky a podobne veci je fest tazke 😕

anitka25
14. mar 2016

@bizubka Ahoj, môžem sa opýtať, ako to bolo na pohovore? Musela si ísť na centrálu do BA? Ďakujem pekne 🙂