Pohovor do Telekomu

mata2014
18. máj 2016

Baby, vcera ma pozvali na pohor do telekomu na poziciu predajca a pohovor ma trvat 6 hodin. Tie, ktore ste to absolvovali a robite v telekome
co skusali na pohovore a preco to tak dlho trvalo? dakujem

paulucha
18. máj 2016

@mata2014 sice som nerobila pohovor do telekomu ale mala som tiez jeden taky dlhsi pohovor. A davali tam rozne testy, boli kola a pokial sa vsetky baby prestriedali trvalo to preto tak dlho

monikaparson
18. máj 2016

Toto je úplne bežné tuším, ja som tak bola v orange a tiež to bol celkom mazec a ešte poštová banka robí takéto pohovy. Naj. bolo, keď som asi v polovici tohto maratónu zistila, že baba, čo je tam so mnou tam robila počas celej školy, takže bolo jasné, že vyberú ju. Krásne strávené doobedie. 😀

mata2014
autor
18. máj 2016

@monikaparson dakujem za info...a co ste tam preberali ci co sa vas pytali?

mircalla
18. máj 2016

@monikaparson postova banka? preco ked tam idem mam pocit, ze nikto nic nevie? mam tam uver, to je jedna katastrofa tie pracovnicky
Ja som bola asi na 3 hodinovom pohovore v At&T. Neboli to testy, ale ako by som riesila tu ktoru situaciu....

alana1
19. máj 2016

haha, zboznujem taketo a nakoniec ti ponuknu 500eur brutto 🙂)))))))))))))

deltaa
19. máj 2016

Na to ze ten pohovor trva 6 hodin a teda maju teoreticky dostatok casu aby vybrali vhodnych ludi, no zial realita je uplne ina, fluktuacia ako hrom cca 6 mesiacov co tam clovek vydrzi a ujde. Ono ti sice ponuknu ze mozes mat plat aj 900 Eur v cistom lenze, jeden mesiac ho mas a druhy ale mas ani nie 500. A tolko chyb co ti ludia robia primitivnych ktore sa musia riesit samozrejme si to odsere niekto kto tam robi uz 5 rokov, moj muz sa uz len tolko nazastupoval kde ludia poodchadzali a kym niekoho nasli. Najhorsie na tom je, ze tam beru ludi co nevedia aktivne anglicky no a v takej BA mas denne niekolkych cudzincov a ked tam na smene chyba niekto kto nevie anglicky tak potom to tak vyzera ako to aj je

monikaparson
19. máj 2016

@mata2014 uz si to moc nepamatam,su to hadam aj 3 roky,nakoniec som skoncila v o2 😀. Bolo to dost psycho,kopec uloh. Nakoniec sme zostali tri,tam boli akesi testy a pohovor s nimi. Mala som pocit,ze ma tam ukamenuju.

mircalla
19. máj 2016

@alana1 asi tak. a vyberove konanie ako na generalneho riaditela, poznam
posielam celkom trefny obrazok

monikaparson
19. máj 2016

Bohuzial to uz je hadam vsade, nadludske vykony,v jobe od rana do vecera a nic z toho.