Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poradíte s ukončením dohody o brigádnickej činnosti?

221girl
18. aug 2014

mam zmluvu do konca sepmtembra 2014 ale potrebujem co najskor ukoncit pracovný pomer

angua27
18. aug 2014

ahoj, §228, odsek 2 Zákonníka práce: ak nie je priamo v dohode určený spôsob ukončenia pracovného pomeru, potom je možné ukončenie dohodou oboch strán k určitému dátumu, alebo jednostranne s 15-dňovou výpovednou lehotou. Výpovedná lehota začína plynúť v deň doručenia písomného ukončenia druhej strane. 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli