Poraďte prácu z domu pre mamičky

123viktoria123
29. máj 2021

Ahojte mamičky viete o nejakej super overenej práci z domu?? 🙂 Ďakujem za rady

ofzuza
29. máj 2021

A co vies?

ivkazba
29. máj 2021

Je tu na túto tému každý mesiac niekoľko príspevkov, trošku popozeraj. V každom prípade, prác na doma je dosť, overených a serióznych. Len sa treba odraziť od toho, čo vieš robiť. Účtovníctvo, prekladanie z cudzieho jazyka, online doučovanie, online výučba cudzích jazykov, programovanie, tvorba a správa web stránok. Sú firmy, ktoré najímajú v súčasnosti telefonistov na home office, čiže voláš ľuďom a ponúkaš im výrobky. Potom samozrejme MLM, čiže predaj rôznej kozmetiky a výrobkov. A hand made, čiže šitie, pletenie, výroba niečoho, pečenie. Stačí si vybrať podľa toho, na čo konkrétne máš zručnosti. Ak na nič z tohto, tak ťa sklamem, ale treba potom hľadať príjem inou cestou ako prácou na doma.

ivkazba
29. máj 2021

@ofzuza mňa tieto príspevky neprestávajú prekvapovať.

ofzuza
29. máj 2021

@ivkazba ja neviem co cakaju. Vacsinou nic nevedia, ale chcu, aby im niekto dal robit daco z domu. Ja viem o serioznej ponuke, ale vie dotycna sql, vyborne excel, ma skvele numericke schopnosti?

ivkazba
29. máj 2021

@ofzuza veď toto, kto vie robiť niečo, s čím sa dá uživiť z domu, tak sa to zväčša nepotrebuje pýtať na koni. Ale aj tak je top príspevok z rána, že nie som zručná, ale chcem niečo vyrábať. 😀

ofzuza
29. máj 2021

@ivkazba hej, to celkom pobavilo 😂

marci77
29. máj 2021

alebo ak vie piect, moze piect zakusky, torty, cheesecaky a obcas si privyrobit

deninka233
29. máj 2021

Písala som to v inej skupine, ale dám to aj sem:
môžeš robiť copywriting (písanie reklamných textov na weby - popisy produktov, kategórií, článkov na firemné blogy) stačí ak máš dobrú slovenčinu, štylistiku a tak... a naštuduješ si o tom dačo na webe, prípadne pôjdeš na kurz (sú aj kurzy copywritingu hradené upsvarom, ak si náhodou nezamestnaná). Taktiež môžeš robiť virtuálnu asistentku, to je možno ešte jednoduchšie na zručnosti - vybavuješ za klientov veci, ako keby sekretárka, ak ťa baví telefonovať, písať maily alebo hociaké drobné práce, kt. ti zadá klient tak hor sa do toho. Tiež sa dá vygoogliť, ak si zadáš “virtuálna asistentka” tak ti určite vyhodí veľa informácií, ako začať...
Taktiež, ako spomínali kočky vyššie, bez snahy dačo sa nové naučiť a zamakať na sebe to nepôjde. Ale ja som to zvládla naučiť sa na materskej popri malej dcére, aspoň základy, potom som išla na stáž, kde som si to aj prakticky “ohmatala” a odvtedy v tom pracujem... keď som to zvládla ja, zvládne to aj každá iná pri troche snahy...

dollyzv
29. máj 2021

@ivkazba mňa prekvapuje že máš ešte stále silu dookola odpovedat na isté isté otázky a vždy všetko pekne vysvetliť 😁😁😁

ivkazba
30. máj 2021

@dollyzv ja som veľmi trpezlivý človek evidentne 😉

snickovo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz