Poštový bankár na pošte - skúsenosti

mataklinec
27. feb 2014

Ahojte, nema niekto skusenosti s pracou postoveho bankara na poste? Ponukaju mi toto miesto ide pracu na plny uvazok, mam fixnu mzdu 400 eur +provizie za predaj produktov... mam trosku obavy... pracujem teraz ako predavacka v bille ale dochadzam 30 km a zarobim len 340 eur v cistom... vela precestujem... poradite ako sa rozhodnut? Vdaka 😉

sisaha
27. feb 2014

@mataklinec ber..je to prilezitost dostat sa na ine posty

ammellia
27. feb 2014

treba si uvedomit, ze je to najma o predaji financnych produktov. Takze treba vediet ludi presvedcit, dobre komunikovat, vzdy sa usmievat a hlavne plnit plany! Nehovoriac o potrebe neustaleho studia, bankovy svet sa rychlo meni. Ja by som do toho isla, ale nie kazdy ma na taku pracu nervy a zaludok.

mataklinec
autor
27. feb 2014

Ved ja si to uvedomujem' prave preto sa bojim.... ci mi to pojde, ale tu by som pracovala aspon v mieste bydliska... asi to skusim... drzte palce

ammellia
27. feb 2014

Drzim ti palce! Urcite to bude pre teba pozitivna zmena, mozno sa v tom najdes. 🙂

jankapiknova
27. feb 2014

jasne treba skusit 😉 na začiatku to bude možno zložite trošku,stresujuce a pod. ale netreba sa vzdat,to chce čas a pojde to na 100% 😉

kim_rossi_stuard
26. máj 2014

@mataklinec Ahoj Mata prijala si nakoniec pracovnu ponuku? ako sa t dari? si spokojna? 😕 😅 😅 ja som momentalne v podobnej situacii, preto by som ocenila tvoje prakticke rady a skusenosti, dakujem

dada1212
5. jún 2014

@mataklinec aj mňa by zaujímalo ako si sa nakoniec rozhodla. podľa mňa je to práca, kde by bola aj možnosť kariérneho rastu, možno keby boli s tebou spokojný vieš sa dostať aj napríklad priamo na miesto do poštovej banky.
ale naozaj sa očakáva, že budeš aktívne oslovovať ľudí, takže musíš byť komunikatívna a nie len tam sedieť a čakať, ale aj sama sa snažiť presvedčiť ľudí na niečo. inak na profesii je táto práca dosť často, zjavne zoberú na skúšobnú dobu a ak tam niekto len sedí , neoslovuje a nepresviedča ľudí a teda neplní plány, rýchlo sa s ním rozlúčia.

kalitinka
14. jan 2015

dobry den... mna ohladne tejto pozicie caka pohovor... viete mi k nej niekto poradit viac? Naj ak mate niekto priamo skusenosti... 🙂 budem vdacna... naj poprosim spravu🙂 😵

bella2089
11. mar 2016

@kalitinka ahoj,bola si nakoniec na pohovore na tuto poziciu Postovy bankar? Ako to prebiehalo? Ďakujem za info

sunny15
18. nov 2017

Ahojky niekto skúsenosti s touto prácou?

poleva
15. sep 2018

nemá už nikto skúsenosti ? dakujem

veronikakira
12. feb 2019

@mataklinec
@kim_rossi_stuard
@kalitinka
@bella2089 Ahojte dievcata boli ste, absolvovali ste
pohovor 'bankár na poste -aké to bolo? Máte skúsenosť???? Aj mňa čaká pohovor tento týždeň a taktiež nemám prax odbore, trošku sa bojím.... ozvite sa.

kim_rossi_stuard
12. feb 2019

@veronikakira pohovor bol s 3 osobami v kolektive, neskor osamote, velmi prijemny, firma predstavila ciele a pracu, dalo sa dohodnut, nicoho sa neboj,

veronikakira
13. feb 2019

@kim_rossi_stuard Dakujem ti za info. Môžem písať ip?

kim_rossi_stuard
15. feb 2019

@veronikakira pis kludne