Poznáte Andreja Žigraja, ktorý ponúka prácu na doma?

monikat75
14. jún 2012

Ahojte, chcem vás poprosiť, chcela by som si nájsť nejakú vhodnú prácu na doma, nakoľko som nezamestnaná, prácu si v našom regióne už dlho neviem nájsť a tento pán ponúka nejaké kopírovanie a rozposielanie reklamných letákov, ale chce vstupný poplatok 15 eur, takže len som zvedavá, či náhodou s ním nemáte niektorá skúsenosť.

zuzanka2110
1. aug 2012

Ahoj nie, no skús si ho preveriť či sa nachádza v obchodnom registri alebo v registri živnostníkov. No nakoľko pýta vstupný poplatok na 99,9% je to podvod. Firmy a spoločnosti sú schopné zaplatiť agentúram za externého pracovníka nemalé peniažky takže je to proti logike aby pracovník platil za to aby dostal prácu 🙂

emily_666
1. aug 2012

to asi nebude normálna práca, pravdepodobne ti odpíše, aby si si dala inzeráty, že ponúkaš prácu, a potom si aj ty budeš od záujemcov pýtať 15 €.
jednoduché, však? 😠 😠 😠 😠

dijefcatko
1. aug 2012

otázka už zrejme nie je aktuálna, už si to zrejme zisťovala, tak len pre ostatné maminky napíšem, že tento pán sa nenachádza v Obchodnom registri SR...

michaela317
3. feb 2013

http://www.mailguru.sk/ref/1524 pozeranie reklamy za poplatok a po nazbierani urcitej sumy vam ju vyplatia 10E za registráciu a za potvredený mail od 0,02€ do 2€

janackovapetra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tojesnadvtip
22. feb 2013

....PRACA KDE PYTAJU PENIAZE DOPREDU NIE JE PRACA ALE PODNIKANIE NA VLASTNE RIZIKO!!! NESKUSAT!

...A ESTE K MAILGURU - http://mailguru-podvod.blogspot.sk/ 😎

stelasofi
22. feb 2013

To mailguru je ake? Nieje to tiez podvod?

adry1975
22. feb 2013

Ahojte dotyčného pána nepoznám,ale mám nepríjemnú skúsenosť z agentúrou FOX-Miroslav Sýkora ☹ .Tiež som zaplatila poplatok 15 eur za zaslanie prospektou ohľadom roznášania reklamných letákov,no do dnešného dňa mi nič neprišlo ani sa nik neozval 😖 :.Potom som si začala túto agentúru overovať na internete,má aj nejakú pobočku v Cechách.Samé negatývne ohlasi na tú agentúru,nič dobré.Takže kto ti ponúka prácu má platiť tebe nie ty jemu.Pozor na podvody a na agentúry,ktoré sa chcu nabaliť na zúfalcoch ktorí v ťažkej dobe hľadajú prácu.Veľa šťastia a opatrnosti 😉 .

mysicka075
6. feb 2014

Ano mám a je bohužel negativní. 😒 nejdříve 400 korun za poslání katalogu,který je zdarma na internetu.Pak vyplněný objednávkový list a dalších 400 korun +asi 60 za doporučený dopis na Slovensko a to 19.12.2013.Do dnešního dne nemám nic,na moje emaily nereagují.Jsem v ČID 2 stupně a těžko hledám práci a nakonec nemám peníze a ani práci 😢 .Je tohle solidní a férové jednání Agentury Fox a p.Sýkory,nebo další podvodný trik,jak si naplnit kapsy? 😒