Poznáte plienky My love?

lejlla
28. sep 2012

poznate ,alebo pouzivate niekto plienky tejto znacky?

potemkin
28. sep 2012

uz druhykrat mi ich mama doniesla z Rakuska. Podla mna su super, tenke, makke a vela vypiju. A hlavne 70ks, velkost junior vyslo nejak cez 11euri. Ty si ich kupila niekde na SK?

zumbadance
28. sep 2012

my love= moje prahy 😀

ianitka
28. sep 2012

z jednorazoviek najlepsie, ake poznam 😉 mam ich ako zalozne pri latkovkach

alenkam.
1. okt 2012

Nemam problem pouzivat, nosime si z rakuska, kvalitou sa uplne nevyrovnaju, ale daju sa.. 🙂

marmota
7. okt 2012

ahoj opät, moj nazor: My Love su velmi dobre (neekologicke) jednorazovky porovnatelne s Pampers Premium Care, len sa mi zdaju o kustik hrubsie. dostat ich napriklad v rakuskom Hainburgu, v Hofer-i za ovela vyhodnejsiu cenu.

andynelka
10. nov 2012

Najlepsie plienky ake sme doteraz mali. Ani Pampersky sa na ne nechytaju....

marynka85
18. nov 2013

su elasticke a neparfumovane? Hladame plienocky podobne Troujours, uz tie klasicke zrejme prestali vyrabat,nemozeme ich v Lidli zohnat, su tam iba tie tenucke,ale z nich ma syncek gelovy zadocek...

kamienka
18. nov 2013

ja som s tymi plienkami velmi spokojna, my cez den pouzivame babylove a na noc My Love a este nikdy nam nepretiekla a to moj syncek teda veeela cika v noci. Su aj prijemne na omak, neparfumovane a zatial z nich nemal ziadnu zapareninu.

evahrmelova
19. nov 2013

su super,aj moji drobci ich maju.Naše pampersky sa nane nechytaju 🙂 🙂 🙂 🙂

sandrikaaa
26. dec 2014

Predavam tie plienky na kusy po 0,14€ a je vyse 10.000kusov k odberu ak ma niekto zaujem...

tarapaper
20. feb 2015

ahojte rada kupim my love plienky kto preda alebo ma moznost donist z rakuska dakujem velmi pekne

jooj
17. máj 2015

My smezacali nedavno,cez den su ok,ale nanoc nieee! Precural ich dvakrat uuuplne,cely matrac,pyzamko,v noci som ho musela prezliekat. Svagrina ma to iste.. Je v niektorej akoby malo tej vyplne..

beky11
25. máj 2015

prosim vas, pre ake rozpätie kil su plienky my love velkost 4?

bronis92
30. jún 2015

@beky11 neviem, ci to je este aktualne, ale: velkost 2 3-6kg; velkost 3 4-9kg tak velkost 4 bude nejakych 8 vyssie

nataliatn
17. júl 2015

tie sú ozaj super švagriná ich doniesla z Rakúska ale u nás som ich nevidela.Už som jej nakázala ďalšie balenie.

zelenoocko231
3. sep 2015

Ahojte baby, len pre info tieto plienocky sa vyrabaju v sr 😉

nikuska258
12. okt 2017

@beky11 6-18