Používame cookies. Viac informácií tu. OK
tslobik
7. nov 2019

To by aj mňa veľmi zaujímalo🙂

saskia_98
7. nov 2019

@maxikad boze ved je toho tolko ze az. Vyrabaj nieco, pec, popripade chod upratovat raz za cas, založ si blog a začni písať. Administratíva, prekladatelstvo.
Ja napr. robim uctovnictvo.

tslobik
7. nov 2019

@saskia_98 je toho veľa, ale čo keď nič neviem🙂

saskia_98
7. nov 2019

@tslobik a čo vies? Co ta bavi ?

ivkazba
7. nov 2019

Sú tu o tomto už desiatky príspevkov. Môžeš robiť kozmetiku či nejaký iný mlm. Ak to nechceš, tak záleží čo vieš robiť, lebo to nepíšeš.. môžeš piecť, robiť nejaký handmade, účtovníctvo, preklady, opatrovanie detí, žehlenie... ťažko poradiť keď nepíšeš čo ovládaš.

flavica
7. nov 2019

zalezi k comu mas vztah, co ta bavi, co by si chcela robit, co vies robit a tieto veci, osobne by som sa kozmetike a takymto mlm veciam vyhla 😉

kika171
7. nov 2019

@maxikad Dobry den, pracujem cez internet, ide o networking kde su mozne dva druhy prijmu naraz. Nejde o ziadny predaj produktov. Blizsie info rada poskytnem v sprave. 🙂

tmavovlaska11
8. nov 2019

Ozvi sa mi a rada Ti poradím ;)

edkell
15. nov 2019

Dobrý deň
Ponúkam privyrobenie. Zaregistrujte sa do monese banky a dostanete za to 15€.Za každého pod vami zaregistrovaného dostanete ďalších 15€. Kód na registráciu je EDITA721.
https://monese.com/download-now
Viac info edgoc50000@gmail.com

sasanka605
15. nov 2019

Taka bez kvalifikácie a pokiaľ nerobíš handmade nejaké výrobky, pravdepodobne neexistuje. Ale pyramidovych schém je požehnane 😊

Tu začni písať odpoveď...

Odošli