Práca ako AvonLady...áno alebo nie?

ivulik2311
18. sep 2019

Ahojte, robi tu niektora z vas v avone? Rozmyslala som dat sa na to, len neviem ci ano alebo nie. Prosim vas ake su vyhody a nevyhody? Ako to vlastne funguje? Dakujem krasne ☺️

elisskah
18. sep 2019

To chceš na tom zarobiť, nebodaj ťa to má uživiť? Lebo to by si musela chodiť po dedinách a panelákoch a klopať cudzím ľuďom a ponúkať im to. Ak len pre seba a kamarátky, tak budeš mať o 15% lacnejšiu kozmetiku.

trojnasobnamama
18. sep 2019

Ja stým robím,ale len pre seba a blízkych.Je to fajn popozerame s kamoškami pri káve a nemusím po obchodoch behať.Ja natom nechcem zarobiť ,ale je to výhodné.

ankusik
18. sep 2019

@ivulik2311 Ja som sa na to dala este pred 8(?) rokmi a urobila som cez seba mozno 3-4 objednavky... Ak chces dopravu zadarmo, tak musi mat ta objednavka nejaku minimalnu hodnotu, cize idealne mat okruh znamych, ktore vies, ze si budu od teba objednavat a tym padom ano, ziskas zlavu (tusim tych 15%) na kozmetiku. Ako zarobok inak podla mna nerealne - to by si fakt musela mat velku klientelu, ako napr. ponukaju aj v obchodakoch a pod. v stankoch... zavisi, co od toho teda ocakavas 🙂

javorinska
18. sep 2019

@ivulik2311 ako zarobok podla mna nerealne, mali sme taku jednu znamu ta takto chodila od pondelka do piatka po kamaratkach k nim domov a ponukala,ale aj tak no toto by som nerobila...

lenicka1121
18. sep 2019

@ivulik2311 ahoj, kedysi som robila niekoľko rokov AL. Mala som svoje stále zákazníčky ale veru zarobiť sa na tom moc veľa neda, ta provizia nie je až taká vysoká aby sa tým dalo živiť . "Zarobok" je skôr také vreckové. To by si musela mat velmi veľké objednávky vo vyšších hodnotách ...ako tu píšu ostatné

michelle567
18. sep 2019

Na väčší zárobok skôr mary kay 🙂

ivulik2311
autor
18. sep 2019

@elisskah vravel tu niekto o tom ze sa chcem na tom uzivit? Nie..len som chcela daco vo volnom case robit! Aj ked ho nemam vela, chcela som to skusit

fiafia
18. sep 2019

@ivulik2311 podľa toho čo od toho čakáš. Robila som pred materskou. Pre zárobok by si to musela robiť vo veľkom. Pre seba a známych sa mi to oplatilo na zľave. Čím vyššia objednávka tým väčšia konečná zľava. Je už len na tebe či dáš zľavu z každého tovaru alebo predas za katalogovu cenu a máš kozmetiku ty "zadarmo". Pozor na manipulacne poplatky pod 25e sa platilo za dopravu atď... Ako Avon lady máš lacnejšie novinky, rôzne vzorky atď...ak máš rada tu kozmetiku tak určite choď do toho. Ja za ten čas čo som robila mám plnú skriňu kozmetiky, každému vždy dobrý darček , na Vianoce atď 😀 ja som to neľutovala a keď nastúpim do práce určite sa k tomu vrátim.

klaudia_kaja
18. sep 2019

Teraz to robí každý druhý človek, takže sa to neoplatí.. jedine pre seba budeš mať lacnejšiu kozmetiku.

miriamik77
18. sep 2019

Kedysi to bolo možno aj o tom, že človek vedel na tom aj čosi zarobiť, no teraz keď v tom má prsty pomaly každá tretia, tak už asi nie

lubiss
18. sep 2019

robim s tym- pre seba a pre rodinu ak niekto nieco chce, sem tam cosi objednam ale uprimne viac je tam toho co je shit ako kvalitne.... kedysi to bolo vychyrene teraz je dostatok kvalitnej kozmetiky na trhu...

mpg
18. sep 2019

Tých kozmetických značiek, čo takto ponúkajú je viac napr. Oriflame, Mary Kay a záujem o kozmetiku nie je až taký veľký, keď je aj v nákupných centrách, na webových stránkach, poznala som niekoľko ľudí, ktorí sa tým zaoberali a postupne to nechali.

77kacena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elisskah
18. sep 2019

@ivulik2311 Nie nevravel!! To čo je za tón?! To si vyprosím za svoju snahu ti zareagovať a poradiť. Preto som sa ťa to opýtala nie?? Či sa chceš tým živiť alebo len pre seba a kamarátky a podľa toho dala aj odpoveď. Vo svojej otázke si totižto nič také neuviedla. Chcela si vedieť, či sa máš na to dať, ale v akom zmysle nik nevedel.

nniikkii
18. sep 2019

@ivulik2311 áno za skúšku nič nedáš..ja to robím.už 15 rokov🤭 je to fajn financne dostupna kozmetika dostavas darceky zadarmo pri splnenych limitoch a mozes.dostavat až 35%-tnú zľavu co sa myslim oplatí. A pri registracii je plno.vyhod a darcekov. Urcite vyskusaj

zuzka38
18. sep 2019

@ivulik2311 áno som ale len preto aby som si pre seba raz za rok objednala 😀

77kacena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanka1674
24. sep 2019

@77kacena s akou kozmetikou? Môžeš napísať?

77kacena
24. sep 2019

@hanka1674 napíšem vám správu

martinafoltanova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sabca99
25. sep 2019

Mám jednu kamošku, čo sa tomu venuje @martinafoltanova a toľko peňazí čo dala za kozmetiku, len aby mala dostatočné objednávky, tak to je niečo neskutočné a teraz má doma kopu toho a nevie čo s tým 😉

elisskah
25. sep 2019

@sabca99 podobne...lebo však akcia, lebo však sa to oplatí, lebo také nemám. Nakoniec to nepoužívam, nie som ten typ, ktorý by sa stále niečím mastil. Tak keď som urobila poriadok, vyhodila som toho plnú igelitku. Mám len zopár naozaj obľúbených veci odtiaľ.

stary_ujco
25. sep 2019

@martinafoltanova uz som sa bal, ze sem nikto nepríde robiť nábor nových členov...

23121974
25. sep 2019

@stary_ujco Inak aj ja 😂

martinafoltanova
25. sep 2019

@stary_ujco no niekto musel byť prvý, nie?
😂

bubu62
14. máj 2020

Ja si neviem vynachváliť líderstvo v Avone,nič ma to nestojí,keď ste šikovné 😉.

lubiss
15. máj 2020

@bubu62 haha toto bolo dobre ano neviete si vynachvalit liderstvo ked na vas makaju jak fretky dobre ste to napisala :D :D

bubu62
15. máj 2020

@lubiss ja ich tiez odmenim,za 50 e maju tasku alebo set vzoriek,minuly mesiac mali vonavku zadarmo,proste kto chce si objedna,nikoho nenutim,kto si preda jeho sikovnost,ale zavist je typicka pre toto Slovensko.