Práca cez víkendy

29. dec 2022

Ak viete o niečom poraďte mi prácu cez víkendy. Nitra a okolie. Mám malé deti čo sú často choré a nemôžem pri nich normálne cez týždeň pracovať. Skúšala som no dostala som výpoveď v skúšobnej dobe. Skrátený úväzok to isté. Keď dieťa chodí 5 dní do škôlky a dva týždne je doma, tazko to je s prácou.

klarissa25
29. dec 2022

To asi jedine nejaké brigády....

vierka82
30. dec 2022

Ja robím zdravotnú sestru na skrátený úväzok a len vikendy

mimikarol
30. dec 2022

Ja by som skúsila obehat obchody, možno niekde (Tesco, Lidl....) by ťa zobrali takto na brigádu za pokladnu alebo dopĺňať tovar

autor
30. dec 2022

Lepšie by bolo normálne na pracovnú zmluvu aby sa mi to rátalo do dôchodku a aby som mohla poberať daňový bonus na deti

mogaa
30. dec 2022

no na TPP na prac.zmluvu ťa cez víkendy asi nevezmú.....inak aj dohody sa rátajú do dôchodku....len ak máš dohodu na nepravidelný príjem tak len odrobené dni....skús niekde upratovačku po prac.dobe

autor
30. dec 2022

@mogaa Cez týždeň neviem kedy ale rozmýšľala som aj nad upratovackou.Len muža mám preč celý týždeň piatok večer chodí domov a pondelok ráno odchádza do práce

mogaa
30. dec 2022

môj názor je, že zoženieš jedine dohody, príp.napr. v Amazone alebo Peugeote víkendové smeny - piatok-nedeľa....ale skúšaj, možno niečo nájdeš...ďaľšou možnosťou je nájsť si niekoho kto bude s chorým dieťaťom, tam by to bolo ideálne skrátený úväzok Kaufland, Lidl -cca na 4 hodiny a v prípade potreby si vieš vymeniť smenu s niekým cez víkend...len to je ťažko, lebo keďže víkendy sú lepšie platené(príplatky), tak aj tie baby čo tam robia račej potiahnu víkend