Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Práca na doma

anitram1986
10. sep 2019

Baby viete poradiť overenú prácu na doma??
Ó žiadnu kozmetiku a internetový predaj nemám záujem

sisa_s
10. sep 2019

Pozri predchadzajuce temy..v skratke: NIE🙄 pokial nevies robit z domu to, co si vyucena, tak nic normalne svetoborne nenajdes

lennaa
10. sep 2019

Taku robotu je velmi tazke najst. Jedine zeby si zacala nieco robit na vlastnu past. Napriklad strikovat nieco. Nejake decky robit, nausnice, pripadne nieco piect.

dadka36
10. sep 2019

Niektoré call centrá ponúkajú možnosť volať ľudom z domu.

adelakom12
10. sep 2019

@anitram1986 tazko povedat, co mozes robit z domu bez toho, aby si to mala vystudovane.. napriklad mam pocit, ze realitni makleri mozu pracovat z domu, k tomu nepotrebujes skolu, tak mozno by to bolo dobre skusit,ale musis najst ponuku prace na realitneho maklera.. alebo potom asi jedina vec co mi napada je, ze si prav nejaky kurz a chod robit do agentury.. napriklad marketing alebo niektore firmy potrebuju ludi, ktori im budu spravovat korespondenciu z domu .. starat sa o tabulky v exceli alebo nahadzovat dokumenty, len k tomu musis dobre ovladat tabulky, ale to sa da urobit kurz https://www.learn2code.sk/kurzy/online/office a platia na hodiny zvacsa tym sposobom, ze si pustis doma casovac a robis alebo niekedy ukolovo.. toto su dobre varianty prac, lebo take tie katalogove predaje ako je oriflame a avon, su to celkom aj stresujuce prace popravde a nie velmi spolahlive.. skus popozerat take portaly ako profesia.sk, horecaadvert alebo brigady.sk alebo este poznam pretlak.sk mozno nieco najdes

evittam
10. sep 2019

@anitram1986 Co ponukas, ovladas?!
Z domu-uctovnictvo, prepisy, preklady,....
Ci nic a cakas ze za to nič ti niekto najde pracu z domu?

ivkazba
11. sep 2019

Ako je písané vyššie, robiť môžeš to, čo vieš. Prekladať, učiť jazyk cez net, účtovníctvo, rôzny hand made, vytvárať webové stránky či eshopy atď...

bublinka393
17. sep 2019

Nemyslim si ze je to az take komplikovane ako baby pisu, otazka skor je ci si sikovna a ci sa ti chce ;) ja som personalny konzultant, aktualne na MD.. v preklade pre klientov (IT firmy) hladam ludi na otvorene pozicie a obratene hladam ludom (prevazne v IT odbore) pracu..kedze po tychto ludoch je aktualne obrovsky dopyt je to vyborne platene..uznavam ze komununikacia s ludmi nieje pre kazdeho, ja ju mam napriklad rada, ale taky research zvladne podla mna kazdy a ja osobne by som aspon dve taketo baby co by mi iba hladali profily bez problemov zaplatila ak by boli ochotne do toho ist.. a nepotrebujem aby nieco predavali alebo podobne..

zuzka2010
17. sep 2019

@bublinka393 tak o toto by som fakt mala zaujem

alenka777
17. sep 2019

@bublinka393 mohla by som poprosit blizsie info? Vdaka.

19daniela90
17. sep 2019

@bublinka393 môžem poprosiť viac info do ss? Ak zaujme, šla by som do toho. Ďakujem.

chloe1981
20. sep 2019

Ponúkam prácu z domu, stačí pozrieť video, v ňom sa dozvieš všetko, ale len pre tých, ktorý chcú zmeniť svoj život a aj preto niečo urobia a nečakajú, že bez práce niečo dostanú. https://www.youtube.com/watch?v=uZA9w7E0VBs

Tu začni písať odpoveď...

Odošli