Používame cookies. Viac informácií tu. OK
ink
7. feb 2019

Ahoj, pozeralala si staršie diskusie? Každý týždeň pribudnú tak plus mínus 3 rovnaké a beztak sem nabehnú tie isté odporúčania na cashback stránky, na MLM predaj, na klikanie reklamy, budú sa tu postovať linky, na ktré keď klikneš profituje z nich ten, čo ti ich poslal a ak budeš chcieť ty nejaké centy, budeš musieť rovnako zaspamovať polku sveta...
Môžeš opatrovať iné deti, a tak dostať tuším až 800 eur, alebo niekomu žehli košele, venči psa, vyrábaj mydlové kytice, alebo ak vieš jazyky, tak doučuj, rob preklady... Podľa toho,čo vieš.

qsookie
7. feb 2019

@kulasnicka Môžeš sa inšpirovať aj tu https://www.jaspravim.sk/ . Šikovní ľudia si vedia svoju "prácu na doma" sami vyšpekulovať. 😉

gajdoscikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
4. mar 2019

@gajdoscikova Predpokladam,ze bezplatná registrácia na tvoj link.😁😉

gajdoscikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
4. mar 2019

@gajdoscikova Nepisem o platení ale o tom ako chces zarobiť ty. Nech sa páči-napis nam o co ide. Len nie IP. Nemas sa za co hanbiť,ci?

gajdoscikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
4. mar 2019

@gajdoscikova Ano. A registrovať sa treba len pod tebou poslanym linkom.😉 Chod zhanat ovecky inam. btw.porusujes pravidlá. Ak sa niekam registrujes tak si ich najskôr precitaj.

gajdoscikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
4. mar 2019

@gajdoscikova A ani z tej registracie nic nemas a robíš to pre dobry pocit?😁😉
Firma? Nazov?

gajdoscikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
4. mar 2019

@gajdoscikova Ja sa nehadam. Nemám preco. Nepatrí to sem. Ak chces nových ludi reklamu si zaplat. To je všetko. Btw.stale sme sa nedozvedeli co mame chciet...

adka1989
4. mar 2019

Ahoj ja som začala pred 9 mesiacmi ako privyrobenie z Nuskin.. A za mňa super.. Naozaj registrácia bezplatná, žiadne vstupné balicky. Sama som si objednala co som Chcel. A zarovec si zarobím a ešte aj produkty zdarma mam
👍😉😉😉

gajdoscikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gajdoscikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adka1989
4. mar 2019

@gajdoscikova áno je to super vec aj to funguje naozaj nie ako niekto že s niečom robí a nefunguje to.. Toto ide ako má👍😉

gajdoscikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gajdoscikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dasenka110
6. apr 2019

@kulasnicka ahoj. Ja som zacala pracovat popri md s kozmetikov a znackovymi parfumami od furmy essens a je to super.predtym som skusala farmasi nu skin no nic ale nakolko je tu aj vzorkovnik k dyspozicii a akekolvek ine produkty aloe vera, kozmetika, kozmetika pre zdravie a spominane parfumy tak naozaj sa da privyrobit. Ak mas zaujem napis spravu poviem viac

anicka63
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
style341
30. máj 2019

Ahoj ja hladam k sebe zienky do tiímu 🙂 Jedna sa o prácu cez internet predaj roznych gumennych cukrikov ktore sa nazaj dobre predavaju od znacky Pedro 🙂 ale je tam aj spolupraca zo znackovym oblecenim a mnoho inych ak by ste mali niektorá zaujem tak ma kontaktuje 🙂Cukríky idú naozaj na odber ked si niekto berie tak vzdy min.2 balenia 🙂

niki2019
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
niki2019
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajja1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kalamityjane
Odpoveď bola odstránená
Zobraz