Práca na marketingovom oddelení

3. feb 2022

Ahojte. Pracuje tu niekto na marketingovom oddelení? Ak áno, tak ako vyzerá váš pracovný deň, čo je vaša pracovná náplň? Ste spokojní so svojou prácou?

7lenka11
3. feb 2022

Aka pozicia na market.oddeleni? Asistentka ci veduci pracovnik? Zavisi aj od sfery, resp. firmy. Marketing je vsak vo vseobecnosti dost dynamicky a casto aj stresujuci.. Ja robim v tejto brandzi 7 rokov...

autor
3. feb 2022

@7lenka11 skôr ma zaujíma taka obyčajnejsia pozicia napr. spomínaná asistentka, nič nadriadené 🙂.

martinusik91
4. feb 2022

Ako píše @7lenka11 je to rôznorodá práca a nuda nehrozí. Ja v tejto oblasti pracujem cez 2 roky a ako s každou prácou. Niekedy je to fajn inokedy nie... Ale v celku som spokojná.

autor
4. feb 2022

@martinusik91 máš aj vysoku, alebo to nie je nutnosť? 🙂

martinusik91
5. feb 2022

Nie nemám vysokú. Ale som jediná čo ju tam nemám😂 Keď som na ňu mala ísť som otehotnela tak som nešla. Ale mám dve matury😂

7lenka11
5. feb 2022

Ja som na manzerskej pozicii, a teda nikdy sa nenudim. Praveze uz uvazujem o zmene prace, mam celkom dost. Kreativna praca s ludmi vycerpava a nepoznam asi nikoho, kto v marketingu po case nezmenil pracu, firmu alebo cele svoje zameranie. Z pozicie asistentky to neviem posudit, mozno to bude viac stereotypne...