Práca na polovičný úväzok

sovab4
29. jan 2017

ahojte mamicky, poradte v akej oblasti je mozna praca na polovicny uvazok? Momentalne pracujem v banke a mam dve skolkarky a zaneprazdneneho manzela / a vsetko je narocne na cas :| a to este od septembra ideme do skoly... viem, ze IT spolocnosti ponukaju taku moznost, ale neovladam jazyky...dakujem za kazdy napad 🙂

stormie
29. jan 2017

Opytaj sa u vas v banke, kamoska tak robila na skrateny uvazo. Ja som v IT firme a pravda ze bez anglictiny sa ta nezoberu a co viem tak na skrateny uvazok prijimaju len mamicky co sa vracaju po materskej, nove nie

sovab4
autor
30. jan 2017

dakujem stormie, no prave v nasej bake neberu na polovicny, tak mozno natrafim na nieco aj bez jazyka, ja som tiez da sa povedat po materskej pol roka ...

dasiacik
28. dec 2017

Ahojte.Vedel by mi niekto poradit?Mam moznost ist pracovat na skrateny uvazok.Caka sa odo mna,ze poviem aku mam predstavu.Chcela by som mat taky uvazok,aby som pracovala 3dni v tyzdni po 7-7,5hodiny.Existuje vobec take nieco?Aky je to uvazok?Polovicny?Dakujem.

stormie
28. dec 2017

@dasiacik vsak ked odrobis 20hod/tyzdenne je to polovicny uvazok, zalezi na zamestnavatelovi ci ti to tak dovoli, u nas sa tak da

dasiacik
28. dec 2017

@stormie Ja len ze ci nebudem za hlupu,ked vyrukujem s takymto napadom 🙄 Ja si to predstavujem tak,ze napr.odrobim 3 dni v tyzdni po 7 hodin.