Práca popri rodičovskej

vlasenka
2. sep 2016

Potrebujem poradit 🙂 Som na rodicovskej dovolenke a som zamestnana u jedneho zamestnavatela. Teraz som si nasla pracu na skrateny uvazok u ineho zamestnavatela. Som povinna oznamit tomu prvemu, ze som si nasla pracu niekde inde ineho druhu? Dakujem 🙂

majusqa77
2. sep 2016

ano - ak to mas bud v prac.zmluve alebo je to zakotvene v internych smerniciach spolocnosti

vlasenka
autor
2. sep 2016

@majusqa77 vobec som netusila, ze je to tak, ale stretla som kamosky a oni vraveli, ze to maju v zmluvach

evittam
2. sep 2016

@vlasenka No veď ako ti už napísala @majusqa77 - ak to máš v pracovnej zmluve, tak si povinná mu to oznámiť, nakoľko ak to nespravíš môže to brať ako porušenie pracovnej disciplíny a dať ti okamžitú výpoveď. Napríklad.

majusqa77
2. sep 2016

@vlasenka u nas je zase interna smernica, kde je tiez, ze sa musi oznamit. aj zivnost, aj iny pracovny pomer

vlasenka
autor
2. sep 2016

@evittam
@majusqa77 kocky, dakujem vam za radu 🙂

vikis5
7. sep 2016

ahojte, ponukam privyrobenie pracou s výrobkami bežnej spotreby v domacnosti. Clenovia maju 23% zlavu, cize kludne sa mozete registrovat ak by ste chceli len pre seba kupovat lacnejsie. Viac info v sprave. Dakujem

majulienka19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nuska
7. sep 2016

Zaregistrujem mamičky do projektu Bodymission, najlepšie Košice a okolie, aj Prešov. Ide o poradenstvo v oblasti zdravej výživy, chudnutia. Pracujeme pod záštitou majstra Európy v kulturistike, ktorý dáva svoje rady v oblasti výživy. Používame produkty LR. Dá sa zaregistrovať len aby ste mali zľavu na produkty, ktoré sú super pre deti na imunitu.

majulienka19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz