Práca pre Čsob poisťovňu alebo Alianz

denisekkk
19. jún 2013

prosím o radu, ozvali sa mi na životopis, ktorý som mala zverejnený, bola som na pohovoroch a všetko vyzera dobre ale mam z toho zlý pocit. nemám vztah k financnictvu a poistovnictvu. ake mate skusenosti.?? dakujem

barushkaaam
19. jún 2013

a co by bolo naplnou tvojej prace? ak akvizicia novych klientov, tak neviem neviem...

hajajanka
19. jún 2013

Tak ako si mohla uspiet na pohovore pre poistovne? Nejako mi to nedava zmysel. Alebo si tak dobra herecka, alebo maju tak nizke poziadavky, ze vezmu kazdeho 🙂

mimka11111
19. jún 2013

@denisekkk zlé, raz som skúsila...nikdy viac, podla mňa, na takú prácu musí byť človek stavaný....mala som skúsenosť s čsob a ja nie som typ človeka,ktorý má dobré presviedčacie schopnosti

slobyf
19. jún 2013

Prečítal som si veľa rôznych príspevkov z oblasti poisťovníctva. Taktiež registrujem veľké množstvo ponúk práce v oblasti poisťovníctva. Všetky tieto príspevky zapadajú do scenára Finančnej prevencie, ktorú si nájdete daním názvu do Google a následne kliknete na to slovo. Názor si musíte urobiť sami.

denisekkk
autor
19. jún 2013

@barushkaaam chceli poistovacieho agenta🙂 spisovanie zmluv hladanie klientov.....CSOB som uz zrusila asi aj Alianz zrusim nemam z toho dobry pocit.
@hajajanka nerozumiem preco sa do mna navazas, ja som im aj na pohovoroch povedala z k tomu vztah nemam ale zas sa rada ucim nove veci a to je pre nich dolezite. Na profesii.sk a kariere. sk som mala zadane uplne ine poziadavky na pracu ale mala som uvedene "vraj" pribuzne oblasti. mam dlhorocne skusenosti s pracou v rodinnom podniku a to ich zaujalo.
@mimka11111 ved ani ja pokial to nieje pre mna zaujimava oblast tak to predavat nemozem...
dakujem vam som z toho v rozpakoch z celeho ale moj prvy dojem ste mi potvrdili, fakt to je asi blbost ist do niecoho takehoto...

hajajanka
19. jún 2013

@denisekkk Ja sa do teba nenavazam, ale nevidim logiku v tom, ze k tomu nemas vztah a chces to robit. Keby si mne na pohovore povedala, ze k tomu nemas vztah, tak by som ta neprijala. Aj napriek tomu, ze sa rada ucis nove veci, je predpoklad, ze utecies k niecomu, co ta bavi 😉

mia18112
19. jún 2013

@hajajanka
@denisekkk
Asi sa zapojim uplne od veci, ale kopec ludi, robi pracu, ku ktorej nema vztah. Alebo pracu, ktora ho nebavi.....Neviem, kde zijes, ale pokial nie si z vacsieho mesta, v dnesnej dobe namas vela na vyber hlavne ak si zena a zvlast s dietatom. Ja mam napr. vystudovane uplne nieco ine, zial nedari sa mi v tejto oblasti zamestnant. Robim v diametralne odlisnej oblasti, v praci, ktora ma nejako extra nenaplna.....ale hold, hypoteku platit musime, aj zit z niecoho musime....Nemusis vo vsetkom hladat logiku - lebo ta Ta neuzivi.....

denisekkk
autor
19. jún 2013

@hajajanka ale kto povedal ze ja to chcem robit? ved oni volali mne!!!!!!! presviedcali ma do prace aj ked videli ze to nieje moja parketa ale pacilo sa im ake som mala skusenosti predtym , ja fakt neviem, len som sa pytala na to aka je to praca a ci ju niekto tu robi. ani ku čašnictvu nemam vztaha arobila som to 8 rokov!!! ale to bola aspon praca kde som zo seba nemala divny pocit....
@mia18112 ja som vystudovala nieco uplne ine a zaujimam sa o celkom rozdielne oblasti ale tiez potrebujeme peniaze takze budem brat co pride , len to nemoze byt proti mojmu presvedceniu

maruska24
20. jún 2013

@denisekkk nerieš, ak máš zverejnený životopis, tak sa ti zásadne ozvú len na finančné poradenstvo, alebo tlelemarketing. A častokrát sa to skrýva aj za inzerátmi typu office manager, či asistentka, dokonca som saa stretla aj s recepčnou 😀

@hajajanka asi by si sa divila, ale na finančné poradenstvo a obzvlášť na poisťovacieho agenta volajú absolútne každého, kto má na nete zavesený životopis. Nezaujéma ich ani vzdelanie, ani vzťah k práci, na školeniach ťa zmagoria úplne a dôležité je pre nich, aby si prinášala zmluvy, hoci ich uzatvoríš s bárskym. Poznám ľudí čo na takejto práci neskutočne zbohatli /svedomie však stratili už dávno/ ale aj ľudí čo majú na krku súdne žaloby.

denisekkk
autor
20. jún 2013

@maruska24 presne toto je problem, mne sa nepaci ze by som mala ludi zavadzat a mat problem rano sa pozriet do zrkadla nie nie...aj ja si myslim ze sa na tom da zbohatnut ale to musis byt bez chrbtovej kosti....dakujem

barushkaaam
20. jún 2013

@denisekkk takze som mala pravdu...nahananie novych ludi. Ja by som to na tvojom mieste nebrala

denisekkk
autor
20. jún 2013

@barushkaaam ano nejdem do toho, len keby sa daco normalne konecne vyskytlo ach

evcula81
23. aug 2015

pracoval niekto v predajni jysk? neviete ako je to tam s pracou? dakujem 🙂

monirecs
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
6simca8
2. mar 2016

Prosím o radu,
mal už niekto pracovné skúsenosti s allianz poisťovnou? do kolko dní sa dá vypovedať zmluva po podpísaní? Dakujem za informácie.. 🙂

biancarv
31. mar 2016

@6simca8 o výmaz môžeš požiadať hocikedy