Aké máte skúsenosti s prácou v drogérii Teta?

fd31
15. júl 2019

Ahojte rada by som sa opýtala teda ohľadom práce v tete, som čerstvá absolventka a teda si hľadám prácu. Už som taká sklamaná čo chodím na tie pracovné pohovory a všetko čo požadujú od vás. Chcem sa opýtať či náhodou neviete či niekoho hľadajú do tety? V Košiciach.Ta praca by ma veľmi bavila. Aká je teda sú nejaké zmeny alebo 12-tky? Mate s tým skúsenosti?

monika225
15. júl 2019

@fd31 ja chodím nakupovať väčšinou do tety a už roky sú tam tie isté predavačky ,tak to tam bude asi fajn ...ale viac ti neporadim

fd31
autor
15. júl 2019

@monika225 nevadí ale ďakujem za radu... 🙂

nikk1
15. júl 2019

@fd31 závisí od toho do akej predajne berú nových ľudí. Ak v nejakom obchodnom centre tak predajňa je otvorená 7 dní v týždni ale ak je to mimo obchodného centra tak 5 a pol dňa. Pracovala som aj v obchodnom centre a aj v 5 a pol dnovke a je tam dosť veľký rozdiel. V obchodnom centre som robila každý druhý víkend a v 5a pol som robila každú druhú sobotu 5 hodín čo je dosť rozdiel. Do obchodného centra by som nešla robiť len kvôli tým víkendom, vychádza tam aj viac celodeniek, ale to aj závisí od manažérky alebo vedúcej predajne 🙂 ja som bola s prácou spokojná, aj keď vedenie rieši také veci čo sú nepodstatné 😀😀 ale ja som mala super kolektív a je to super práca 🙂

fd31
autor
15. júl 2019

@nikk1 ďakujem za odpoveď. Teda preto som sa aj chcela opýtať lebo by som dochadzala teda každý deň. A na internete nič takého druhu nieje. Teda sú to 12 tky? Je to dosť vyčerpávajúce si myslím keď ma človek končiť o 9 tej večer a ešte ísť domov hlavne keď čakáte na spoj tak prídem domov o pol noci. A to je dosť ťažké sú myslím

nikk1
15. júl 2019

@fd31 tak je to hlavne v hodinach, za dva týždne sa musí odrobiť 80 hodín. A je na vedúcej ako spravi dochádzku, všade je to inak. Mne v 5 a pol dnovke vychádzala jedna celodenka . Inak som odrobila normálne 8 niekedy 7 a niekedy 6 hodín denne. Závisí to fakt od vedúcej ako spravi dochádzku, ťažko ti v tomto poradím.

zuzkaz91
15. júl 2019

@nikk1 a aké to bolo platovo? A 12 hodí?to je moc.

nikk1
15. júl 2019

@zuzkaz91 mne vychádzala celodenká iba raz do týždňa nebolo to až také hrozne. Platovo to bolo podľa odmien. Každá výplata iná, je to aj o predajni ako sa snaží.

fd31
autor
15. júl 2019

@nikk1 takže by sa skôr trebalo ísť osbne opýtať ci niekoho nechcú.. Keďže nič na Internete nie je. A väčšinou co vidím len s praxou chcú..

mogaa
15. júl 2019

@fd31 treba si vytlačiť životopis a pobehať predajne kde chceš ísť robiť....ak je tam vedúca predajne , spýtaj sa na volné miesto a ak náhodou nemajú - nechaj tam svoj životopis s tel.číslom.....na tvojom mieste sa na prac.dobu pýtam až na dohodnutom pohovore alebo ak ti vedúca povie že majú volné miesto.....tam kde sa robia 12-tky tak sa nerobia každý deň, ale strieda sa krátky týždeň(3dni) s dlhým týždňom(4-5dní)....ale ak by aj robili na smeny a predajňa je otvorená do 9, tak aj tebe sa striedajú smeny a občas do tej 21,budeš ťahať🙂rozpis smien určuje vždy vedúca predajne