Práca v Lidli - osobné skúsenosti

miminapl
14. nov 2014

Mám otázočku baby,
mám prácu ale zle platenú a hľadám niečo iné...zaujíma ma od vás, ktoré máte osobnú skúsenosť s prácou v Lidli ( prípadne tesco, kaufland) ako ste spokojné, aký máte príjem a ako sa pracuje na smeny...ďakujem za každé info, robím za minimálku a verím že nižšie sa už ani ísť nedá 😀

hetes
13. máj 2019

@ursul 😉 🙂 🙂

otrokarka
23. jún 2019

Lidl neodporúčam nikomu!! Je to otrokárska spoločnosť.Človek tam nič neznamená.Je iba číslo.Vedenie sa správa k zamestnancom ako otrokom.Ponižovanie,šikanovanie,málo ľudí na smene,nadčasy - nikdy nevieš kedy ideš domov.Managment zaujímajú iba výkony,čísla a výsledky...Benefity žiadne,13plat nie je.Nič ,nič...Len vykrikovanie po predavačkách aby zvýšili tempo a pod.....jeden človek tam robí za 4 ľudí!!!

danielka2011
26. jún 2019

@nikoletah ahoj. Prosím ťa, mňa by zaujímala aspoň cca pracovná náplň vedúceho predajne. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

janula116
9. dec 2019

Ahojte, možno niekomu pomôžem týmito info z roku 2019🙂 ja som bola v spoločnosti Lidl na pohovore na pozíciu asistent manažéra predajne, volali mi hneď na druhý deň, že ma berú. Oceňujem prístup ľudí ktorí so mnou mali pohovor - naozaj nič nezahmlievali. Pracuje sa na ranky-poobedky. Ráno sa chodí na 5:00-5:30 a odchádza sa podľa toho ako sa stihnú spraviť veci. Niekedy skôr niekedy neskôr, ale bola som upozornená nato že sa odchádza aj po 16tej hodine a v prípade poobedky sa ťahá niekedy aj do 23tej a neskôr. Voľné sú 2 dni v týždni a to zvyčajne rozhádzané a nie za sebou, víkend voľný raz za 4-5 týždňov, čo pre mňa ideálne nebolo. Platovo je to tam najlepšie zo všetkých reťazcov, avšak myslím že zaslúžene.

uzanka16
26. feb 2020

Ake máte skúsenosti práca v Lidli ako pokladnička? Pracovný čas, náročnosť, čo všetko ešte robí.

hetes
26. feb 2020

@uzanka16 Pracovný čas ráno a poobede ,náročnosť na psychiku aj fyzickú záťaž dosť..
Robíš na pokladni na predajni v pekárni v sklade skrátka všade ...Ranné sú od 5:00 do 14:00 Max...Poobedne od 13:00 13:30 14:00 do 22:00 22:30...Dva dni v týždni voľné...Víkendy skoro nikdy väčšinou buď iba sobota alebo nedeľa...Ak máš deti je to ťažké no dá sa...Moja skúsenosť...Som predavačka pokladnička

uzanka16
26. feb 2020

@hetes moja mama rozmýšľa ci tam by nešla robiť, len si všíma že dosť ľudí sa často strieda

andra77
26. feb 2020

@janula116 drina....😲

hetes
26. feb 2020

@uzanka16 Áno strieda sa tam veľa ľudí ,pretože jednak nie každý zvláda prácu skóre ranné smeny atď...Na druhej strane aj Lidl prepúšťa akonáhle niesu spokojní takže to je aj aj...Plat je dobrý to je pravda...Niektorí pracujú aj dlhé roky a žijú...Je to o zvyku a o nastavení človeka..Kto chce robiť robí kto nechce odíde ...Asi tak..

tajtrlik25
5. jún 2020

Dobrý deň môžem sa spýtať pracuje momentálne niektorá na skrátený uvezok? Mala by som par otázok ďakujem

tribalmite0
5. jún 2020

@tajtrlik25 ja áno

tajtrlik25
6. jún 2020

@tribalmite0 môžem sa spýtať ako pracujete myslím smeny a ak môžem vedieť koľko v čistom zarobíte 🙂

knossos
28. sep 2020

ahojte. mate prosim niektora skusenost s pracou v lidli ako manazer predajne, prip. regionalny manazer? zaujimalo by ma, co obnasa praca na tychto poziciach. dakujem.

tribalmite0
28. sep 2020

@tajtrlik25 napíšte mi prosím súkromnú správu

alenky
10. nov 2020

@tajtrlik25 ahoj, prosim ta kedy zacina pracovny cas pri skratenom uvazku?

tajtrlik25
11. nov 2020

@alenky ahoj v lidli som bola iba na pohovore ale nepracujem tam

veronika96241
12. feb 2021

Dobry den...volali mi z lidlu a prve co mi povedali ze ak ma vezmu budem musiet absolvovat lekarsku prehliadku u nich co ma prekvapilo. potravinarsky preukaz uz mam. neviete ako ta prehliadka prebieha?

11mirka22
12. feb 2021

@veronika96241 odber moču a krvi, bežné vyšetrenie, tlak a podobne. Nič hrozné.

veronika96241
13. feb 2021

@11mirka22 aj ekg?? plucne??? robia vsetko v jednej ambulacii?? pytam sa preto ze teraz kvoli covidu nechcem behat po doktoroch nemocniciach atd...a znamena to ze ak nemate 100% zdravotny stav tak vas nevezmu???

nikoletah
13. feb 2021

@veronika96241 mne robili aj EKG. Ale bola som len u jedného doktora-ktorý má zmluvu s Lidl. Ak nechceš moč odovzdať tak poved že máš krámy.(už tam skoro 3 roky nerobím)
Po pravde najmenším problémom by bolo behať po nemocnici. Keďže do potravín môžu chodiť už aj pozitívny, nákaza v Lidl a v nemocnici je skoro rovnaká. Vôbec nezávidím bývalim Koleginam a nešla by som počas pandémii robiť do Lidla...

11mirka22
13. feb 2021

@veronika96241 pľúcne nie. Ú jedného lekára, ktorého má lidl zazmluvneneho.

nadiad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chorucka
24. feb 2021

@tribalmite0 Dobrý deň, môžem sa aj ja niečo opýtať ohľadom práce v lidli

fila82
11. aug 2021

@janula116 ahoj pracuješ ešte v Lidl?

lussy211
21. okt 2021

No to som sa moc nepotešila mám tam ísť robiť ...tak ale som zvedavá vyskúšam uvidím

martina2ve
1. mar 2022

Ja som bola dnes na pohovore, ale kedze mam male dieta tak sme sa po pohovore rozlucili. Sami mi povedali, ze im nezalezi na mojich skusenostiach ako predavacka a veduca,na komunikacnych schopnostiach- oni potrebuju robosa, ktory bude robit .Proste nechcu predavacku ale podavacku a handru. Prac.zmeny od 5:30 a niekedy sa konci o 23:00... (nemyslim cele dni,ale ranne a poobedne)

shmoulinka
2. mar 2022

@martina2ve Aspoň k tebe boli uprímní. 🍀

angie63
11. máj 2022

Dobrý deň, dostali ste v lidli hneď zmluvu na neurčito?

shmoulinka
11. máj 2022

@angie63 ano Lidl dáva zmluvu ma dobu neurčitú. Ak ste sa nehlásili len na brigádu na leto.

lussy211
15. máj 2022

@martina2ve robi sa ranna poobedna a medzitym mate vždy volno keď sa to strieda .takže to je blbosť .