Práca v Mc Donald

aaaauto123
23. okt 2021

Ahojte nema niekto skusenosti s pracov v mc donalde ako to tam funguje? Pripadne je tu niekto s kym by som si o tom mohla popisat?

bavlnka92
23. okt 2021

funguje to tak, že musíš odrobiť určitý fond hodín. väčšinou sa dá dohodnúť ktoré dni a kedy môžeš robiť, ak je v ten deň taká smena voľná, dostaneš ju.

bambulka712
25. okt 2021

@aaaauto123 Myslíš plný úväzok alebo dohodu? ja som tam robila 6 rokov, pred nástupom na MD (už som 11r preč, no myslím, že niektoré veci sa nemenia), ak chceš a nemáš nikoho s čerstvejšími info 🙂 tak napíš 🙂

zuzanka.zuzu
25. okt 2021

@bambulka712 tam sa dá vydržať 6 rokov??? ja som si myslela, že to je jedno-dvojročná prechodná stanica pre študentov

bambulka712
25. okt 2021

@zuzanka.zuzu dá sa (oficiálne som tam bola 9 rokov ale 3 z toho boli RD). Mňa to bavilo, začala som tam robiť keď som nechala VŠ, mala som 21. Dokonca doteraz je tam pár ľudí, čo prišli skôr než ja (asi 5🙂 ). Je tam veľká fluktuácia, najmä u študentov. Ja som zo svojej pozície nerobila síce nočné (len prvý rok) ale víkendy, sviatky... a keď vypadli kolegyne a ostala som mesiac sama na narodeninové oslavy pre deti tak som bola denne v práci (aj keď občas len na 3 hodiny). Od začiatku tehotenstva som však vedela, že sa tam nevrátim, obaja s mužom by sme pri malom dieťati robili na smeny a doma si len podávali kľučky.