Práca v O2

miladka7
16. máj 2012

Zdravím ,nájde sa to nejaká osoba čo pracuje alebo pracovala v O2 ?Dostala som ponuku tam pracovať v predajni a celkom by ma zaujmal plat a celkovo ako to beží v takejto telefonej spoločnosti?Dakujem 😉

miladka7
autor
16. máj 2012

😕 nikto? 😕

dadika2504
16. máj 2012

Ahoj tak platovo je to výborné a najväčšie eso je to, že si stále v kontakte s ľuďmi 😉 Takže si nalaguj nochty na rukách a šup šup do práce 😀

miladka7
autor
16. máj 2012

😀 😀 som čítala že na nohách 😀 😀 ano áno po 8 rokoch v práci 😕

omnia23
17. máj 2012

@miladka7
@dadika2504 no neviem,ci je tato praca platovo vyhodna.Kamoska tam vydrzala 6 mesiacov a povedala,ze nikdy viac.Nielenze zarobila smiesne peniaze,ale travila tam cas denno denne do 22:00,nemala ziadne benefity,ziadne volno.

dadika2504
17. máj 2012

@miladka7 môžeš aj na nohách 😀 Miladesa kašli na to, pôjdeš, uvidíš, zistíš. Budem ti držať palce 😉

toxica
17. máj 2012

ale modrý lak!!! modrýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 bublinky stačí zabezpečiť fazulovicou 😀

omnia23
17. máj 2012

@toxica fuj modry lak 😀

toxica
17. máj 2012

tak ak sa ti páči oranžový alebo ružový tak orange,alebo Tcom 😝 😝 😝

miladka7
autor
17. máj 2012

😉 modrá je dobrá 😉 😀 😀 aj tak neviem či ma zajtra vezme 😕

miladka7
autor
18. máj 2012

@dadika2504 😉 😎 😀 a mám to ,od pondelka nastupujem 😕

dadika2504
18. máj 2012

😉 to je super, tak budem držať silno palce, nech to zvládneš ten prvý deň 🙂 Tričko už máš 😕

miladka7
autor
19. máj 2012

@dadika2504 tričko ešte nemám ,ale že zatial mám prísť v čisto bielom tričko 😉 vieš aký je problém kúpiť čisto biele tričko bez kadejakých cvočkov šnúriek a obrázkov 😕

dadika2504
19. máj 2012

@miladka7 u čiňáka dostaneš všicko 😉

miladka7
autor
24. máj 2012

@dadika2504 aj otravu olovom 😀

ivina161
3. jan 2013

Kocky,koho mam kontaktovat,ak by som mala zaujem o takuto pracu?

1peter23
17. feb 2013

ivina161 Skús pozrieť na Profesia.sk ... tam občas dajú ponuku že niekoho takého hľadajú i keď najlepšie by bolo po známosti ak máš ;) v tejto dobe ak máš známosti tak môžeš byť aj lama a máš dobrú prácu 🙄

nefertiti7
4. mar 2013

ja som pracovala vo všetkých 3 telefonických spoločnostiach a mne najviac vyhovoval Orange. Pracovala som v týchto spoločnostiach od roku 2002 a naposledy pred 3 rokmi som odisla na materskú z Orange. každý mal svoje výhody aj nevýhody. Samozrejme je to náročné na čas, množstvo nových a nových informácii, prácu s ľuďmi, hodnotenie a skúšanie formou Mystery a odmeňovanie podľa koeficientu a aktivovaných služieb. Ale napriek všetkému ma táto práca bavila a napĺňala a určite sa k nej alebo podobnej vrátim.

oblacik00
30. mar 2013

Ja by som chcela pracovať v telefonickej spoločnosti poradí mi niekto na čo sa zameriavajú na pohovoroch? mám pozerat len či dajú inzerát na net alebo sa tam mám ist informovat sama ?? Dakujem za rady
@nefertiti7
@miladka7

janetta20
15. apr 2013

drzte palce, v stredu idem na pohovor 🙂 uvidime kolko nas bude...naposledy bolo na jednom pohovore, čo som bola 50 ludi :D

andy1978
31. okt 2013

prosím vas, neviete v akom rozmedzi sa pohybuje plat v O2, reagovala som na ich ponuku a pred MD som pracovala tiez u mobilneho operatora, tak, že čo mám očakávať. ďakujem.

jujka
17. jan 2014

ahoj @andy1978 viem ze je to starsia tema, ale ako si dopadla na pohovore?poslali ta do 2.kola?
ja som dnes bola na pohovore a poslali ma do 2.kola mam spravit reprezentaciu o o2 😲. aj od teba to chcely?

tifinka
9. feb 2014

@jujka ahoj, ako nakoniec dopadla na pohovore?vies mi poradit nieco, bo zajtra ma caka pohovor tak aby som vedela co ma caka...dakujem VELMI pekne 😉

tifinka
9. feb 2014

Ahojte!..Viete mi niekto poradit ako to funguje na tych o2 pohovoroch? dakujem moc pekne 🙂

jujka
9. feb 2014

@tifinka ahoj.no bol to des.bola somtam 3razy.take blbe otazky mali...
na poslednom mi hovorili ze poobede zavolaju ako som dopadla. uz som bola natom tak ze radsej nech mi ani nevolaju...
no dostala som to miesto.
jednu otazku mi davali stale dookala co spravym ak nesplnim mesacny plan.
kam ides ktore mesto?

tifinka
9. feb 2014

@jujka dakujem.
no ja som si poslala ziadost na veducu predajne.ty pracujes ako predajca alebo tiez uz si na vyssej pozicii? 🙂 ...a na co sa mam najviac pripravit.no poslali mi papiere na predaj pomocou predajneho stromu tak si to prechadzam.Len ja na pohovoroch vzdy stresujem aj ked v samotej praci idem uplne uvolnene a so zakaznikmi si rozumiem..tak som opat v strese ze co ma tam caka...

jujka
9. feb 2014

ano som ako predajca.a do ktoreho o2ides? bola by sranda ze do DS?

tifinka
9. feb 2014

@jujka nie nie...do pd 🙂
co aj u vas hladaju veduceho? :D ..a ako sa ti paci?spokojna? 🙂

tifinka
9. feb 2014

@jujka tiez si robila pohovor pomocou predajneho stromu?

jujka
9. feb 2014

no neviem otom ,ze by veduca chcela odist ale som tam iba 2tyzdne.
nedostala som nic na pripravu na pohovor. drzim ti palce zajtra a robila si uz neco podobne?

tifinka
9. feb 2014

@jujka dakujem..nie nie..zatial som robila len zastupcu v obchode...ale kcela by som to vyskusat..zatial si na to trufam tak uvidim ci to klapne a co bude, aj ked nechcem byt pesimista ale velke sance si nedavam zatial 😅