Práca v Ševt

vrakuncanka
30. jan 2016

Mala by som nastúpiť do ŠEVT-u ako predavačka, má niekto skúsenosti s prácou v tejto ,,firme,, ?

cecil36
30. jan 2016

utekaaaj, ale opacnym smerom... 😉

vrakuncanka
autor
30. jan 2016

@cecil36 Prečo?

cecil36
30. jan 2016

@vrakuncanka nebudem konkretizovat, urcite nie na MK, iba som napisala svoj nazor

vrakuncanka
autor
30. jan 2016

@cecil36 Dosť dobre som nepochopila ten názor a potrebovala som názor niekoho, kto sa chce vyjadriť

stary_ujco
30. jan 2016

A v čom sa máme vyjadriť. Vždy keď tam idem nakupovať, tie predavačky sú na príkaz zhora tak vlezle, že sa teším až odtiaľ vypadnem.

vrakuncanka
autor
31. jan 2016

Potrebovala som názor niekoho, kto tam pracoval, alebo pracuje, nie kto tam chodí nakupovať. To chodím aj ja

cecil36
31. jan 2016

@vrakuncanka hovorim ti ako niekto, kto s tou firmou spolupracoval (nie ako predavacka) a viac si neprosi. Nehovorim ako zakaznik, nakolko v tejto firme nenakupujem (staci si hodit cenu tovaru do heureka a zistis, ze vsade inde nakupis hoodne lacnejsie). 😉

vrakuncanka
autor
31. jan 2016

@cecil36 Ďakujem, aj tak nemám inú možnosť, len som chcela vedieť ako to tam chodí.

mabliss
31. jan 2016

@vrakuncanka Treba vyskúšať, každý je iný. Niekomu to môže vyhovovat,inému nie. Počas skúšobnej doby sa stále môžete rozhodnúť,či ostanete,alebo skusite niečo iné.

cecil36
31. jan 2016

@vrakuncanka ked nemas inu moznost tak tato diskusia je bezpredmetna...