Práca v T-mobile. Ako to tam chodí?

aniratak696
23. júl 2009

Ahojte dievčatá dostala som ponuku ísť pracovať do predajne značky t-mobile,ale neviem sa rozhodnúť. Poznáte niekoho kto tam pracuje?je spokojný?aký má názor na túto prácu,atď atď... ďakujeeem 🙂

leniciatko
24. júl 2009

aniratak : žijem tu už narodenia 32 let.

bambusko
24. júl 2009

aniratak, podla mna v banke je to trosku lepsie, co sa tyka klientely. mobil ma kazdy, ale ucet v banke nie. takze je v tej banke asi menej kedajkej zberby... 😖 a pubertakov 😝

dada1212
24. júl 2009

Tiež si myslím, že v banke je lepšie, že si niekto vylieval zlosť u mobilného operátora sa stáva často, niekedy sú tí ľudia nahnevaní aj oprávnene, ale vinu za to nenesie ten pracovník, ale napríklad technik a podobne.
V banke nie sú tie konflikty také časté.
Ale ten plat je aj tam aj tam mizerný, však to často zarobí viac predavačka v obchode a nie je t taká zodpovedná robota a stačí ked má učnovku, nie minimálne maturitu :/

aniratak696
autor
24. júl 2009

mate pravdu a dnes som sa rozhodla 🙂

dada1212 : máš pravdu je to tak ako si to napisala a veľmi pekne si to napísala a ty kde pracuješ?🙂

denisocka
24. júl 2009

stale som tajne dufala,že raz by som robila u jedneho z mobil.operatorov .... ale vdaka tejto teme ma to prešlo 🙂 . to radšej na pošte .......... alebo,možem byt spokojna aj s tým,čo mám 🙂 aj ked to tiež nie je nič moc (že zdravotníčky)

dada1212
24. júl 2009

Ja pracujem v jednej agentúre pre prieskum trhu, robím kóderku, ale len na polovičný úväzok, doteraz som študovala pomaturitné, vyhovovalo mi to, že to nebol plný úväzok .
Teraz si hladám niečo na viac hodín, na hlavný pracovný pomer ale najísť niečo v tomto čase je ťažké.

leniciatko
24. júl 2009

denisocka : tak,tak,tak...... 🙂

tomyrop
19. sep 2011

@aniratak696 ahojky mozem sa ta spytat ako si sa dotala k tejto pracovnej ponuke pracovat v Tmobile, pretoze ja sa tam snazim nejako dopravit moj zivotopis a nejde mi to a preto mi mozes poradit
Diky za skoru odpoved

aniratak696
autor
5. okt 2011

@tomyrop ahoj volal ma kedysi priamo majitel ale nesla som tam na koniec robit...ale skus priamo do predajne zaniest zivotopis

gabuci
6. okt 2011

@titkovamiriam a pri tom v novinách sa píše,že plat priemerny majú sestričky tak 600-700 eur.Susedka je sestrička na gynekologii,nikdy ešte nepovedala rovno koľko si zarobí.Asi sú platy rozdielne v každom regione.

titkovamiriam
6. okt 2011

@gabuci som musela kuknut co kde som pisala,to je uz tak davno 😀 😀 😀 jasne ze to rozdielne a je sukromnik a sukromník 😠

gabuci
6. okt 2011

@titkovamiriam si tak ako ja,niekedy aj ja hladám komu čo som písala.

93mirka1991
21. okt 2014

Ahojte nema niekto zaujem o výhodný paušál? Pište ip

martina054
10. aug 2015

ahojte ako sa da dostat do predajne do niejakej bud ORANGE,O2 alebo TELEKOM??

jeennyv
10. aug 2015

@martina054 vacsina mojich znamych sa tam dostali normalne, bez nejakych znamosti pohovorom, no po case odisli, aktualne skoncila pracu u o2 jedna kamoska, tlacili ich na vykon a celkovo klasicky predajny natlak, aby si predaval a vyrabal zisk...niekomu tato praca vyhovuje inemu nie, no zalezi aj o pomeroch na predajni a rataj ako tu baby pisu, ze nespokojny zakaznik si pride svoju zlost vyliat...

martina054
10. aug 2015

@jeennyv vsak ja chapem

jeennyv
10. aug 2015

@martina054 ale este to dostanie sa tam, je od mesta k mestu, mam kamosku zas, ktoru do pobocky v nasom meste vziat ani za nic nechceli a ked sa prestahovala v inom meste ju vzali bez problemov...na koho natrafis...

martina054
10. aug 2015

@jeennyv praveze ja byvam v Hanusovciach and Toplou ale planujeme sa prestahovat do Bratislavy lebo manzel bude amt robotu v Lozorne tak preto