Práca v T-mobile. Ako to tam chodí?

aniratak696
23. júl 2009

Ahojte dievčatá dostala som ponuku ísť pracovať do predajne značky t-mobile,ale neviem sa rozhodnúť. Poznáte niekoho kto tam pracuje?je spokojný?aký má názor na túto prácu,atď atď... ďakujeeem 🙂

titkovamiriam
23. júl 2009

kamoska tam pracuje uz niekolko rokov-nestazuje si

aniratak696
autor
23. júl 2009

a pracuje v malom ci vacsom meste?a nema nahodou na zmluve len minimalnu mzdu?dakujeeem

deni80
23. júl 2009

Zalezi ci je to firemna predajna alebo sukromnik....ja som mala zlu skusenost...ale v podstate neslo o robotu ako taku, ale o sefa. No to bola este era Eurotelu. Inak ak mas nervy pracovat s ludmi (zakaznici su vselijaki) , tak pokojne do toho chod. Pekny dnik!

titkovamiriam
23. júl 2009

nie pracuje v bratislave a uz ma dost vysoku poziciu,ak ti daju na papier len minimalnu mzdu tak tam ani nechod pracovat!!!!ochories a co potom!!!

aniratak696
autor
23. júl 2009

no ja pracujem v banke kde robim uz dva roky tak praca s ludm 🙂 i v poho ale nevyhovuje mi ten plat je dost nizky si myslim ze tolko zarobi aj predavacka v kauflande.jedna sa v mojom pripade o normal predajnu tmobile s tcomom a je tam jeden mlady kolega a sef by sa dalo povedat

aniratak696
autor
23. júl 2009

deni a nemala si na zmluve min mzdu??

leniciatko
23. júl 2009

neviem či v t mobile by si zarobila viac. ved v banke určite nezarobíš minimum..... tak si myslím ja.

aniratak696
autor
23. júl 2009

no tak pre info v banke som dva roky robim na okienku vklady,atd plus zastupujem riaditela ked tam nie je a nemam ani len v cistom 500eur 🤐

titkovamiriam
23. júl 2009

v banke mas minimum?

leniciatko
23. júl 2009

no prosím,ja robím v zdravotníctve štátnom už 13 rokov. -sestričku, mám nočné,sviatky v robote a som rada,ked mám € a poviem si ,aká skvelá výplata.

leniciatko
23. júl 2009

číslo mi vypadlo 400 €.

tatolu
23. júl 2009

aniratak, viem o čom hovoríš. Ja som tiež z banky. A viem aj, aká pracovná doba tam je 😉 - vlastne od vidím do nevidím. U nás boli aj plány, ktoré bolo treba splniť a keď si nesplnila cez pracovnú dobu, mala si chodiť aj po známych po večeroch.
Nechcem Ti vravieť, aby si do toho išla, alebo nie. Je to Tvoje rozhodnutie. Zváž si dobre pre a proti - pracovnú dobu, možnosti povýšenia, možnosti zvyšovania mzdy.
V Pezinku by nemuel byť problém zmeniť znovu zamestnanie, ak to náhodou nevyjde. 😉

titkovamiriam
23. júl 2009

aniratak tak to som netusila ze v banke su tak mizerne platy!ved skus a uvidis-no ak na zmluve bude minimum kto ti zaruci ze dostanes viac ja by som do takeho rizika nesla

leni-segra je sestrickou uz skoro 20rokov,kebyze nerobi uz par rokov v sukromnom centre tiez by sa na to vyprdla je to bieda za taku pracu tak malo penazi-no to je uz ina tema

aniratak696
autor
23. júl 2009

tatola a v akej banke si robila?ja robim v tatra banke, isla som hned po strednej bolo to super ale teraz same tlaky,kriza tak je stres panika noo ja robim od 9-17h a to je vseetko zavrete a taka ista prac.doba je aj v tom tmobile

titkovamiriam
23. júl 2009

vies co asi by som pracu nemenila!500eur je viac ako 12,500sk ,riesila by som to az by som bola bez prace no je to na tebe.

aniratak696
autor
23. júl 2009

ja mam ale menej ako tych 12🙂)))

lebo pocula som ze tam v tmobile mas kazdy mesiac odmeny od tmobilu a tcomu za vsetko co tam urobis obrazne povedane kazdy klik v pc 😀

titkovamiriam
23. júl 2009

jaj som myslela ze mas 500eur,tak to riskni je to na tebe.

aniratak696
autor
23. júl 2009

no to som obrazne dala ze ani neee 500eur 😀

rozmyslam ze to asi risknem este pockam ci mi nejaky tmobilak nenapise co je to za pracu tu na fore a ked tak to skusim 🙂) dakujeeeem dievcata

titkovamiriam
23. júl 2009

to by bolo najlepsie keby ti dal vediet niekto ako to tam teraz fiiči tak drzim palce!!!

maximiliana
23. júl 2009

Ahojky, ja som robila v Orange, co je dost podobne... neviem ako odmenuju fialovi, ale my sme to nemali o nic lepsie ako ty v tej banke... Tiez som mala myslim min. mzdu na zmluve, ale bolo to stavane tak, ze pohybliva zlozka bola vysoka asi 40:60... takze pokial sme plnili podmienky, mesiac, tak sme mali 500 v hrubom... A praca je to velmi podobna tomu, co robis teraz. Nahananie sa sa zmluvami, zakaznikmi, tlacenie sluzieb a pod... A potom je podstatny rozdiel, co robis v T-mobile v shoppe alebo znackovej predajni. ti v shoppe maju ovela lepsie platy a viac vyhod 😒 asi som ti velmi nepomohla, ale nakoniec rozhodnut sa musis sama

maruschka
23. júl 2009

aniratak, jááj ten každý klik zaplatený, to je prehnanéééééé..Tomu never, teraz sa všade u menia tabuľky odmeňovania a tak budeš rada, že si rada....Ale ak máš v banke tak málo na výplatu, ako hovoríš menej ako 12 tis-teda 400 eur, tak čo ja viem, vyskúšaj to....zoznámiš sa s klientami a možno si cez takéto známosti nájdeš omnoho lepšiu prácu.... 😉

bambusko
23. júl 2009

aniratak, tipujem, ze je to len znackova predajna, cize sukromna firma, ktora ma zmluvu s t-mobile, ti maju taketo praktiky. robila som niekolko rokov v t-m, takze viem ako to funguje. takze moja rada znie - nechod do toho 😖

ooo
23. júl 2009

ahojte. ja som robila od 2004 do 2007 u oranzovych a chvilu aj u konkurencii. na vyplatnej paske minimalna mzda, odmeny podla predaja sluzieb, odmeny alebo strhavanie podla toho, ako nam dopadly testy... jeden mesiac bola vyplata perfektna, dalsi mesiac som pomaly ani nemala na nutne vydavky... ak som robila kratky-dlhy tyzden dalo sa, ale ked som robila, ako mi naplanovali, tak koniec. to bolo od nevidim do mrtva... ja osobne som velmi rada, ze som odtial prec, uz ma to unavovalo... clovek musi mat na to nervovu sustavu a byt bez chrbtovej kosti, aby tam vydrzal dlho... clovek podla mna musi skusit, aby zistil, ci mu to vyhovuje alebo nie...

kaktusik
23. júl 2009

ahoj ja som takisto pracovala v orange - je to hlavne namahava praca a nie je to jednoduche - byt v kontakte s ludmi je dost sila - hlavne, ked ti nejaky chudak pride vynadat len preto ze mal zly den a niekde si to chcel vybit. Mna ta praca velmi bavila - ale tak ako baby spominali - zakladny plat je dost nizky a premie zavisia od toho, kolko mas zmluv, sluzieb a kadecoho ineho... A hlavne zabudni na to, ze budes mat zaplatene za kazdy klik na pc - to je velmi mylna predstava - niektore veci robis uuuplne zadarmo... ja som bola v orange asi pred 3 rokmi a uz by som tam asi nesla- tie tlaky na predajcov sa stale viac zvysuju...

aniratak696
autor
23. júl 2009

toto je robenie v normal tcom a tmobile predajni.som cez tel na nete tak vecer napisem viacej.dakujem zatial za super rady a asi to teda nevezmem lebo je to podla vsetkeho to iste.

leniciatko
23. júl 2009

aniratak : pochádzaš z my? ja som z MY . 😉

aniratak696
autor
23. júl 2009

leniciatko : ano som teraz momentalne koli praci na myjave ty tu zijes tiez ci ako?
maruschka: ty si robila v tmobile?

inak dievčatá dnes môj šef našiel na nete tento mô príspevok 😒

bambusko
23. júl 2009

blbeeeeeee ☹

aniratak696
autor
23. júl 2009

no tak podla toho co pisete je to asi to iste co v mojej banke praca s ludmi kazdy den aj s vynadanim ked ma niekto zly den 🙂 predaj,ponukanie,vybavovanie,tlaky na predaj, no necham si to este premyslet ale asi to teda neberem uvidím co mi prinesie banka 🙂

newyorkgirl
23. júl 2009

aniratak presne je to ta ista praca, a tiez od nevidim do nevidim, takisto som mala ist do Orange ale odisla som do zahranicia, ja na tvojom mieste by som zostala a sla externe na VS, potom mas sancu najst si lepsiu pracu napr vo vacsom meste a ist aj na vyssie pozicie...