Práca vo výrobe cukroviniek v Rakúsku

mobilbabie
6. okt 2013

Nepracujete niekto v Rakusku v takejto firme? zhanam viac info dakujem za odpovede 😵

mobilbabie
autor
6. okt 2013

newiem co to je alebo ako sa to vola ale pocula som od znamych ze tam pracuju aj slovaci, tiez by som rada sla ale neviem sa k tomu dopatrat

sandrika1986
7. okt 2013

Čo som ti poslala link, tak tam pracuje zopár Slovákov 🙂

mobilbabie
autor
9. okt 2013

vdaka za info

sandrika1986
9. okt 2013

nemáš začo 🙂

simonicka12
16. okt 2013

@mobilbabie ahoj,prosím ta vieš niečo viac o tejto praci,tiež by som mala zaujem už som vela počula o Kittsee a že tam pracuju slovaci ale nemam viac informacii,...vdaka Simona.

mobilbabie
autor
16. okt 2013

ani ja nic viac , nezistila som nic

robokuzma
9. feb 2015

poprosila by som aj ja nejaky kontakt na tutu cokoladovnu ak by bolo mozne uz rok pomaly zhanam a nemam stastie dakujem

xxdeniska13
27. feb 2015

dobry den ja by som mala ties zaujem o pracu v cokoladovny nijak sa mi nedari neviete pomoct dakujem 🙂

kitti249
11. feb 2016

Dobry den. Aj ja by som mala záujem.
Tiež už dávno sa chceme spolu s muzom sa tam dostať ale neviem ako. Vám sa už podarilo? Ďakujem Vám zatial pekne

ivuska67
20. mar 2016

@sandrika1986
@sandrika1986 Dobrý den : ja by som mala ties zaujem o pracu v cokoladovny nijak sa mi nedari neviete pomoct dakujem..

martinita123
15. apr 2016

Dobrý deň, všetko som prezrela ale okrem čísla nič iné nieje, tá práca vyzerá ok, aj ja som o nej veľa počula nemáte kontakt?

adusqa06
25. apr 2016

@sandrika1986 prosím Vás nemáte na nich nejaký kontakt ?? 🙂

sandrika1986
25. apr 2016

Kontakt nie.

michala.s
25. apr 2016

@ivuska67 Ahoj, co mam informacie, tak uprednostnuju madarky a naozaj slovakov tam v cokoladovni az tak vela nepracuje, vacsinou su to madarky, ktore vedia aj po slovensky

szenasykatalin
10. sep 2016

Hladám súrne prácu cokoládovni.Ovládam jazyky; slovensky,madarsky,anglicky.Kontakt by som potrebovala na ních.dakujem

tyelde
10. sep 2016

@szenasykatalin http://www.chocolate-austria.com/ueber-uns/karr...
píšu, že nemajú voľné miesta momentálne

szenasykatalin
10. sep 2016

@tyelde dakujem pekne za odpoved

19monush
25. okt 2016

Ahojte, tiez by som mala zaujem o pracu v cokoladovni. Som vyucena cukrarka. Pracuje tam niekto? Alebo niekto kto by tam chcel ist pracovat? Alebo niekam do rakuska?

nikialex
30. jan 2017

Ahoj baby mate niekto info.?aj ja si hladam pracu vo wiedni a okolidakujem😘

januska90
6. apr 2017

Dobry den prosim vas neviete pomoct s pracou v rakusku pre priatela pomocnik na stavby alebo do firmy skladnik bez znalosti nemciny prosim pomoste dakujem pekne

19monush
2. máj 2017

@nikialex Ahojte, nemam info :/ asi najlepsie sa tam vybrat, a pytat sa osobne 🙂

navikavel
7. júl 2017

Ahojte tiez mam s priatelom zaujem o pracu v cokoladovni. Budeme radi za kazde info. Vieme slovensky,madarsky a nieco malo aj nemecky. Este raz vdaka.

filipp131986
12. dec 2017

Zdravym chcel by som sa inf.ohladom kontaktu v cokoladovny kitse.alebo pracu v rakusku blyzko hranic dakujem

kathyelsherbini
23. aug 2018

Ahojte, tiez by som mala zaujem o pracu v cokoladovni, v obchodoch v Parndorfe alebo kdekolvek v zahranici.. keby nahodou niekto vedel o niecom. Dakujem pekny den vsetkym

mariadubielova
10. jan 2021

Mám záujem o prácu vo Viedni v čokoládovni.

monika811995
19. mar 2021

Ahojte nepracujete niekto v kittsee? Môj muž súrne hľadá prácu ideme tam bývať ďakujem vám vopred za odpoveď kľudne aj do správy mi napíšte🙂