Práca z domu pre slobodnú mamu?

jazv
25. júl 2011

Ahojte. Som slobodná mama (nedobrovolne!) 3-mes. synčeka. Potrebujem príjem popri materskej. Neviete mi prosím poradiť nejakú prácu, ktorú máte odskúšanú, je spoľahlivá, ktorú môžem robiť z domu? Mám internet, píšem rýchlo na nb... Vopred veľmi pekne ďakujem za všetky typy 🙂

pancake
25. júl 2011

to by som veru aj ja potrebovala. nejaké prašule na privyrobenie... 😉
dajte tipy 🙂 🙂

sisaha
25. júl 2011

ja neviem, ja takymto veciam neverim...pride mi to ako pyramidova hra... mate s tym niekto realnu skusenost?

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mataharyy
20. sep 2011

s ermail.cz mám zatím takovou zkušenost že klikám, načítají se mi peníze, chodí cca jeden - dva maili za den, ještě jsem si nenechala peníze vyplatit, tak nevím, ale každopádně to finanční situaci moc nezlepší, dá se tím vydělat kolem 100 kč za měsíc (možná i méně, víc spíš ne). A cokoliv kde pošlou info na dobírku, nebo nejsou schopný ani říct co je to za firmu, tak to je dobrej blud a akorát se vyhodějí peníze za nějaké papíry, pod nimaž je napsáno že si máte podat další inzerát a poslat to na dobírku dále (no já na to žaludek nemám a taky se tím nedá kdo ví jak vydělat...). Hledám práci z domu už dlouho a zatím je to na bodu nula, kdo něco umí (šít, vyšívat, plést atp.) tak může zkusit tuto cestu a pak prodávat výrobky na netu, nebo s trochou štěstí se dá narazit na solidní práci (oprava, přepis textů, plnění obálek, skládání kde čeho atp.) ale to je opravdu jak hledat jehlu v kupce sena :( Držím palce a když někdo na něco narazíte, můžete dát echo, nepohrdnu 😀

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimel
13. jan 2012

lilli00 prosím ťa je to seriozne?

jaminama
14. jan 2012

..marketagent peniaze vypláca - osobná skúsenosť, ale vyplácajú na paypal a mne teda pošlú najviac 2-3 dotazníky za mesiac. Taka že zarobiť sa na tom dá možno cca 2-3€ mesačne+keď doporučíš niekomu, tak ti aj tam pridajú nejaké body.

ninaasi
25. jan 2012

chod na www.artyl.sk. ja takýmto veciam vobec nedôverujem. Ale moj brat na tom zarobil za 3 týždne 400 eur a peniaze mu posielajú týždenne, tak som sa tam zaregistrovala aj ja.

poleva
22. jún 2012

www.artyl.sk
čo je to za prácu??

halienka
22. jún 2012

@poleva to vyzerá byť klasická pyramída, ak si medzi prvými, zarábaš určitú chvíľu celkom dobre, tí najspodnejší už moc nezarobia, lebo raz príde deň kedy už sa budú noví členovia zháňať ťažšie a ťažšie až sa nezoženie nikto. Potom sa to zrúti, postupne tí spodní, ktorí už nebudú vlastne na tom zarábať prestanú platiť mesačné poplatky, tím pádom sa začnú znižovať príjmy aj tým vyššie a tak to pôjde celé do hája. Takže , krátkodobo by sa na tom zarobiť dalo, možno aj celkom slušne, ale je veľmi dôležitá informácia koľko tam už je ľudí a v akom štádiu to momentálne v čase tvojej registrácie je. No túto informáciu ti asi nikto nedá, aby ťa získali budú tvrdiť, že "na slovensku práve začíname" - ako to tam píšu, no ale ktovie ako to naozaj je...Pyramídy sú známe tým, že sa stihne nabaliť len prvých pár vetiev stromu kým sa to prirodzene zrúti... toto nie je práca ale pyramídová hra.

jajka2112
5. okt 2012

Čo tak skúsiť prácu z domu. Stačí iba kliknúť na www.revolucni-prijem.cz/1BEB1C a všetko sa dozviete.

cecil36
6. okt 2012

Ja tymto internetovym "zarobkom" vobec neverim. Ak vobec na tom nieco zarobis, nie je to nic co by ta vytrhlo z biedy. Ak vies prepisovat nejake veci na nb a ovladas dobre SJ, tak skus obehnut vysoke skoly pripadne si daj inzerat na bazos, ze prepisujes diplomove prace, ak vies jazyk, mozes doucovat u seba doma, pripadne obehni si firmy vo svojom okoli a ponukni, ze im budes robit administrativu alebo postu, podklady pre uctovnicku. Kazdopadne nehladaj na nete, ale iniciativne (aj s kocikom pripadne ak ti moze niekto postrazit) obehni firmy sama. Niekedy ani nebyvaju ponmuky na nete, ale napad sa moze zapacit sefovi.... atd. Drzim palce.

maruska24
6. okt 2012

ani neviem koľko otázok typu Práca na doma je už na tomto fore. Je vôbec potrebné zakladať neustále novú a novú tému s takým istým obsahom? Nič iné tu nebude, iba klikačky cez net, čo je total blud, lebo o zárobku 3 eurá na mesiac /ak už vôbec/ asi túto tému nikto nezakladá. Rovnako tie odkazy na Revolučný príjem, no hold, to tiež tu už bude v každej téme. A kto to nepozná, tak dotyčnému zarobí 😉
Administratívna práca ako taká, o ktorej tu každí sníva, na SR neexistuje. Jedine predaj kadejakej kozmetiky, bio výrobkov, liečiteľských pomôcok a iné. Ale vždy je to len predaj!!!!
Keď práca na doma, tak fakt podľa toho čo kto vie. Teda nechtový dizajn cez kamarátky, možno účtovníctvo, doučovanie, pečenie zákuskov a tort, možno baby sitting pre inú mamičku, alebo upatovanie ak má kto dieťa postrážiť. Ale prepisovačky cez net... ak sa raz takáto práca objaví a nebude to podvod a pyramída, tak ma prosím informujte. Lebo silno pochybujem, že na tieto fora pod tieto otázky chodia konatelia firiem, ktorý hľadajú pracovníčky na prepisovanie firemných údajov, ktoré sú často aj s obsahom firemného tajomstva, ktoré sa nevynáša!!!

vikusjk
6. okt 2012

Ja pracujem popri malej od jej narodenia, malá má teraz 7 mesiacov. Ale robím účtovníctvo, čo asi hocikto, kto s tým nemá skúsenosti, robiť nemôže. No skôr, ako začínať s nejakými pyramídami, ktoré asi veľmi neprilepšia, by som sa pozrela na profesiu, či niekto nehľadá výpomoc, hoci len jednorázovú, alebo potom začala predávať vlastné výrobky - háčkované, štrikované, výtvarné... dá sa robiť všeličo. Nič zrejme nezaručí pravidelný a rovnako vysoký príjem (teda možno okrem takých prác, ako je účtovníctvo, príp. nejaké prekladateľstvo) ale keď netečie, nech aspoň kvapká 😉
Inak presne súhlasím s @cecil36 😉

slimstar
7. okt 2012

treba vyjst do mesta dediny, popytat sa medzi ludmi, niekedy ludia sami navrhnu co by bolo treba. najlepsie by bolo baby sitting, ak niektora mamicka/ky nestihaju urcite by sa dalo dohodnut! pripadne nieco vyrabat a predavat.

lucka1987
28. okt 2012

su rozne prace na doma.. vela z nich su len podvody, no v vela pracach sa da zarobit, bud len 10 € mesacne, ale aj 300 € , a nemusi ist len o preklady, ale aj o obycajne kladanie inzeratov na stranky.. ak ma niektora mamicka zaujem, napiste IP, napisem viac info... 😉

marry26
6. nov 2012

ja si privyrobim tuto: je to par korun cesky, cca 1000 mesacne maximalne, ale nestoji ma to takmer ziaden cas, len ked obcaszapnem pc, tak si odklikam par mailov a za kazdy mam korunky, ked ich je viac tak si vyberiem http://www.penizezaemail.cz/?ref=40840

anickaany
8. nov 2012

http://www.akozarobit.web2001.cz/

to je zaujimava stranka

xelibri
8. nov 2012

Ja si privyrabam vyplnanim dotaznikov za odmenu. Je to jednoduche, casovo nenarocne a nieje potrebna ziadna dohoda ani ine "papierovacky". Navyse prijem do 500€ rocne je oslobodeny od dane.
Staci sa zaregistrovat a potom uz len sledovat mail.
http://www.onlinepanel.sk/default/index/index/r...
http://www.marketagent.com/f.asp?RefUID=513380

miroslava112112
14. nov 2012

aj ja si privyrabam cez internet kedze som na MD..jedná sa o vkladanie inzeratov na internet,je potrebné zaplatiť registračný poplatok 15 eur a potom vám pošlu adresy kde a čo budete vkladať. .Práca je jednoduchá , som s ňou spokojná nakolko som na materskej a zháňala som si prácu popri,tak konečne som niečo našla. Môžete to skúsiť aj vy,a ak sa vám to nebude páčiť, tak vám do mesiaca aj vratia registračný poplatok tak za skušku nič nedáte a ten poplatok máte zarobený aj za dva dni. oplati sa vyskúšat,kto chce,pošlem podrobnejšie informácie a ragistráciu na e.mail 🙂

aktiz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amouramour
18. nov 2012

myslim, ze maruska24 to zhrnula viac nez dobre...osobne neverim, ze niekto na dotaznikoch ci mailoch zarobi viac ako 20 eur, aj to je mozno vela

martinaxx
18. nov 2012

ja čítam reklamné maily,nič za to nedáte-neplatia sa žiadne vstupné poplatky,nezaberá to nijaký čas http://www.ermail.cz/link/NJVYNA7aA2YNejAjeaV2C... alebo http://www.penizezaemail.cz/?ref=42252

zdobik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cungu
2. dec 2012

Ahojte ja tiež robím cez internet je to eshop s potravinami a drogeriou ktoru každy človek potrebuje nakupovať dosť často ide vlastne o to že sa stanete zákaznikom a zároven zhanate aj novych ludí za ktorych dostanete nielen odmenu za to že ste ich priviedli ale aj za ich buduce nakupy budete mať provízie stym že vy osobne raz za 2 mesiace musíte 1 krat nakupiť v hodnote 600kč a hotovo ked zohnate 5 ludi oni zohnaju znovu 5 atd.... si môžte vybudovať neuveritelny príjem neskutočnééé dobry system ja osobne tam robím 2 mesiace a už som dosiahla sumu 600 eur a to iba zatial podotýkam lebo planujem zarobiť ešte viac tak neváhajte link na stranku kde je to podrobnejšie vysvetlene a hlavne si pozrite video aj sa tam možte regisrovať link je tu: https://www.goldenbiz.eu/index.php?ido2=131026

belobebe
28. dec 2012

Ahojte. Ja si privyrabam popri materskej s firmou Oriflame. Registracny poplatok je iba 3 eura a da sa tu vybudovat nemaly zarobok. Je tu moznost ziskat 2 typy zarobku. prvy je okamzity zisk, kde ty objednavas vyrobky za clenku cenu, ale predavas ichza katalogovu cenu a tak si rozdiel nechavas ty a druhy zarobok je za budovanie obchodnej skupiny, ked si pod seba zaregistrujes nejake kamosky, das im moznost aby si nakupovali vyrobky lacnejsie a ty za ich aktivitu dostavas proviziu kazde 3 tyzdne. Ak mate niektora zaujem o viac info. rada vam ich poskytnem cez email, skype alebo osobne 🙂